Open Procurement Albania

Shėrbim pėr zbulim, gėrmim, shkriferim dhe ngarkim i rėrės bituminoze

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Ndėrmarrja e Shėrbimeve Publike Fier
Objekti i Tenderit Shėrbim pėr zbulim, gėrmim, shkriferim dhe ngarkim i rėrės bituminoze
Nr. Reference REF-07698-04-20-2017
Vlera / Fondi Limit 3 680 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues AGBES CONSTRUKSION SHPK - SARK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K32807432W
 • AGBES CONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 230 lekė /ton /material i pėrpunuar
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4416000
  Data e lidhjes sė kontratės 29-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 15-10-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem: Operatori ekonomik ”Sark“ sh.p.k Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: Operatori ekonomik ”Sark“ sh.p.k skualifikohet per shkak te kerkeses per terheqje nga procedura dt.03.05.2017.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.19 - DT.15-05-2017
  Lidhja e Kontratės NR.22 - DT.05-06-2017

  Shėrbim pėr zbulim, gėrmim, shkriferim dhe ngarkim i rėrės bituminoze

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
  Institucioni Prokurues Ndėrmarrja e Shėrbimeve Publike Fier
  Objekti i Tenderit Shėrbim pėr zbulim, gėrmim, shkriferim dhe ngarkim i rėrės bituminoze
  Nr. Reference REF-03569-04-06-2017
  Vlera / Fondi Limit 3 680 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 07-04-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-04-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 19-04-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 15-10-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.16 - DT.24-04-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data