Open Procurement Albania

Blerje filter vaji per eskavator

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Ujitjes dhe Kullimit
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Blerje filter vaji per eskavator
Nr. Reference REF-60418-04-03-2018
Vlera / Fondi Limit 700 626,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SERJANI ER
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 395 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-04-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data