Open Procurement Albania

Riparim dhe materiale KUZ, Lagje Gostil

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kukes
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Objekti i Tenderit Riparim dhe materiale KUZ, Lagje Gostil
Nr. Reference REF-61919-04-11-2018
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 23-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues Doksani-G Shpk
Kadija Shpk
Oruçi Shpk
Denold Shpk
Sark Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DENOLT SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 979 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-05-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. Doksani Shpk L21809501H
  a. Mungojne foto te mjeteve-makinerive te kerkuara sipas dst.
  b. Rezultoi me shkelje te legjislacionit te punesimit kontrata e punes se Drejtuesit Teknik.
  2. Kadija Shpk J66703117R
  a. Oferta ekonomike e paraqitur eshte gabim.
  3. Oruçi Shpk J8851208S
  a. Mungojne foto te mjeteve-makinerive te kerkuara sipas dst.
  b. Nuk jane paraqitur listepagesat sipas formatit qe kerkohet nga legjislacioni per periudhen janar-mars 2018.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DENOLT SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data