Open Procurement Albania

Loti II-të: "Ruajtja dhe shoqërimi i vlerave monetare për Qarkun Vlorë (Sarandë, Delvinë, Ksamil)".

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Gjirokaster
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Loti II-të: "Ruajtja dhe shoqërimi i vlerave monetare për Qarkun Vlorë (Sarandë, Delvinë, Ksamil)".
Nr. Reference REF-12269-11-19-2021
Vlera / Fondi Limit 6 921 575,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 22-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 07-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data