Open Procurement Albania

STUDIM PROJEKTIM "PUNIME NDËRTIMORE DHE INFRASTRUKTURE NË VARREZAT PUBLIKE SHARRË DHE TUFINË"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Agjencia e Sherbimeve Funerale
Objekti i Tenderit STUDIM PROJEKTIM "PUNIME NDËRTIMORE DHE INFRASTRUKTURE NË VARREZAT PUBLIKE SHARRË DHE TUFINË"
Nr. Reference REF-01814-07-28-2021
Vlera / Fondi Limit 1 249 958,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 29-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 09-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Në zbatim të Vendimit të Komisionit të Prokurimit Publik nr.863, datë 05.11.2021 (protokolluar nga agjencia jonë me nr.prot.467, datë 10.11.2021), i cili lejon Autoritetin Kontraktor Agjencinë e Shërbimeve Funerale për anulimin e procedurës së prokurimit me Nr.REF-01814-07-28-2021 me objekt “Studim projektim "Punime ndërtimore infrastrukture në varrezat publike Sharrë dhe Tufinë”
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 165 datë 15 Nëntor 2021
  Apelime dhe Vendime te KPP

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data