Open Procurement Albania

Loti 9 Fentanyl

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Objekti i Tenderit B4 - Blerje barna Anti-infektive te pergjithshem, oksigjen i gaztė, anestezi, reanimacion, antiturbekulare dhe barna antineoplastike dhe immunomodulatore - Marrėveshje Kuadėr. Loti 9 Fentanyl.
Oferta fituese eshte 233 leke pa TVSH per nje njesi.
Nr. Reference REF-48763-02-17-2018
Vlera / Fondi Limit 7 794 797,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 14-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Florfarma SHPK
Incomed SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K21405001N
 • FLORFARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 19-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar ofertuesi Incomed sh.p.k sepse Bari i dorezuar nga OE me Urdherin e Ministrit te Shendetesise nr. 501, date 15.11. 2016 rezulton i pezulluar. Referuar legjislacionit farmaceutik periudha e pezullimit eshte dy vjeēare.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės