Open Procurement Albania

Blerje tubo me diametėr me presjone tė ndryshme

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Belsh
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Objekti i Tenderit Blerje tubo me diametėr me presjone tė ndryshme
Nr. Reference REF-11189-05-04-2017
Vlera / Fondi Limit 3 143 750,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Maliq Haka
COMFORT SHPK
EGLAND SHPK
EURO-ALB SHPK
JORDIL SHPK
MEGA PLAST 2L SHPK
S & I SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Maliq Haka
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 497 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2996400
  Data e lidhjes sė kontratės 19-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 8 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: “ EGLAND“ sh.p.k per arsyet e meposhtme a. Oferta nuk eshte e vlefshme pasi operatori ekonomik nuk ka pranuar korigjimin matematikor te ofertes te bere nga KVO. b. Nuk eshte paraqitur shtojca nr 8 per vetedeklarimin e gjendjes gjyqesore, pika 1 e Kerkesave te Pergjithshme per Kualifikim.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.24 - DT.19-06-2017
  Lidhja e Kontratės NR.25 - DT.27-06-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data