Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3045 25,646 134,099,152,196 19,038 109,386,653,437 96,317,591,121

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare "Jorgji Dilo", Elbasan 105,348,164 Njoftuar Fituesi Ergi SHPK & Inerti SHPK 102,739,096.00
Qeverisja Vendore Vlorė Furnizim vendosje me shtrese stabilizanti dhe Asfalt Betoni per nevojat e Sh.A UK Vlore 2,146,300 Rishpallje me Njoftim Fituesi ASI-2A CO 2,100,000.00
Qeverisja Vendore Berat Blerje pjese kembimi dhe sherbime per mjetet e transportit, furnizim vendosje. 5,125,333 Njoftuar Fituesi Auto Manoku Servis 4,065,700.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e objekteve ndertimore (lyerja me boje) 2,807,499 Njoftuar Fituesi "KONSTRUKSION 04" & DELIA IMPEX 2,789,120.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale pastrimi 1,166,655 Njoftuar Fituesi ALPEN PULITO 1,146,605.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje mobilje dhe paisje zyre 6,666,667 Njoftuar Fituesi E M K O SHPK 6,624,332.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje koka ndriēuesish me gjithė krahė pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike, Bashkia Elbasan 3,747,920 Njoftuar Fituesi VASAA SHPK 2,583,200.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje e paisjeve tė sistemit tė fonisė pėr Kinemanė 1,250,000 Njoftuar Fituesi FREDI ELECTRONIC 1,238,000.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje paisje pėr arredimin e sallės sė kinemasė dhe bibliotekės 6,250,000 Njoftuar Fituesi E M K O SHPK 6,137,000.00
Qeverisja Vendore Tepelenė “Pastrimi i Rezervuarit dhe Rehabilitimi Kanalit Ujitės Dukaj”,Bashkia Tepelenė (Pjesor) ”. 10,059,861 Njoftuar Fituesi SHENDELLI SHPK 9,971,720.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Kompletimi i nensistemit te Qendres se Kontrollit te Trafikut me kamera televizive me qark te mbyllur dhe integrimi i tij me nensistemet e tjera te qendres 725,379 Njoftuar Fituesi ARENA MK 597,938.00
Qeverisja Vendore Klos Rik.Rrugesh dhe Nd.Muresh ne lagjen Spaval Dars, Bejn dhe Mishter 4,166,666 Njoftuar Fituesi BILIBASHI & 6D - PLAN 3,853,070.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti I “Mbikqyrja e punimeve pėr “Sistemim i pėrroit "Gurra Shushicė", Fshati Shushicė, Njėsia Administrative, Shushicė”. 71,050 Njoftuar Fituesi REAN 95 57,300.00
Qeverisja Vendore Dibėr Rikonstruksion dhe mirembajtje e Kanaleve Ujitese Bashkia Diber, 2019. 8,750,000 Njoftuar Fituesi 2 N & K.M.K 6,282,407.00
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion dhe ndertim palestre se shkolles se mesme Pajove Mustafa Kemal Ataturk 54,320,433 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 54,208,454.00
Qeverisja Vendore Librazhd Rikonstruksion i Kanalit Gurakuq- Kuturman( Loti i I-re, ndertim i Sifonit te Madh). 27,045,000 Njoftuar Fituesi BAJRAMI N SHPK 25958804.7
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje Tonera per nevojat e Bashkise Diber, 2019. 1,250,000 Njoftuar Fituesi KASTRIOT VORFI 1,184,500.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Permiresim i sinjalistikes rrugore horizontale dhe vertikale (F.VTampon bllokues per rruge) 1,268,200 Njoftuar Fituesi JUBICA. SHPK 1,250,000.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Materiale per mirembajtjen e rrugeve rurale 1,679,626 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 1,438,626.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim , asfaltim i rrugeve te brendshme te fshatit Gramsh 11,946,923 Njoftuar Fituesi VLLAZNIA I.S SHPK&NDREGJONI SHPK 11,643,700.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i godines se varrezave te deshmoreve (Ndertim-Montim). 5,691,299 Njoftuar Fituesi VIANTE Konstruksion 5,405,212.00
Qeverisja Vendore Librazhd Riparime te pjesshem ne godinat arsimore 4,103,317 Njoftuar Fituesi KUPA SHPK 4,061,219.00
Qeverisja Vendore Mat Hidroizolim taraca e muzeut``. 1,889,000 Njoftuar Fituesi PROGEEN 1,878,277.00
Qeverisja Vendore Librazhd Lyerje dhe mirembajtje e objekteve ne bashki dhe njesi administrative 4,381,239 Njoftuar Fituesi KUPA SHPK 4,365,207.00
Qeverisja Vendore Tiranė "Rikonstruksion i Bibliotekes se Qytetit NjA 6" 3,392,722 Njoftuar Fituesi B 93 SHPK 2,756,604.00
Qeverisja Vendore Vorė Loti 4 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Ndėrtim i Kanalit b/a dhe ndriēim nė Rrugėn Miqėsia Domje, Njėsia Administrative Bėrxull"; Bashkia Vorė”. 111,398 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 102,829.00
Qeverisja Vendore Vorė Loti 12 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Rikonstruksion I Linjave Te Furnizimit Me Uje Ne Vore, Mucaj, Koder Vore Dhe Fushe Preze, Bashkia Vore”. 89,129 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 82,273.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sherbimi i mirembajtjes se pajisjeve dhe sherbim printimi, fotokopjimi dhe skanimi i dokumentacionit per vitin 2019. 1,252,500 Njoftuar Fituesi KALLFA SHPK 1,215,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė SISTEMIM, ASFALTIM I RRUGES “ĒAMERIA PER TEK BORDI I KULLIMIT. 18,209,679 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 12,664,345.00
Qeverisja Vendore Elbasan Asfaltim i rruges Baba Sherif Cani, lagja "Shenkoll" dhe rikonstruksion i rruges "Haki Ballshi 29,215,461 Njoftuar Fituesi BAJRAMI N SHPK 26991785.5

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data