Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2544 18,154 100,356,021,679 13,407 83,299,835,528 73,318,470,507

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Fier Ndertim i Ujėsjellėsit Patos-Fshat NJA Portez 16,452,832 Njoftuar Fituesi B 93 SHPK 12,999,457
Qeverisja Vendore Delvinė Sistemim rruge tė brendshme nė fshatin Kalase 2,083,333 Njoftuar Fituesi JODY COMPANY SHPK 1,943,544
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Materiale pastrimi 1,000,000 Njoftuar Fituesi EURO MEGA 2010 690,020.00
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni I Rruges se vorrezave te fshatit Sasaj (Vazhdim ) 10,000,000 Njoftuar Fituesi ELKRI&Co SHPK 9,647,338
Qeverisja Vendore Korēė Loti 1- Mbikqyrje e objektit “Sistemim, asfaltim, ne rruget e qytetit (lagjet 4,5,6,8,13 dhe 18) 799,906 Njoftuar Fituesi 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK 701,859
Qeverisja Vendore Korēė Loti 3 - Mbikqyrje “Rikonstruksioni shkolla 9 vjeēare Naim Frasheri 3 kate & shtese per palester” 544,386 Njoftuar Fituesi 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK 442,142
Qeverisja Vendore Pogradec Rehabilitim/Pėrforcim banesash ekzistuese kolektive. 18,549,535 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje GPS Instrumenti pėr rrjetet kordinative, 2 (dy) copė, Stacion Total Instrumenti matės me rreze lazėr mbi 1000 m, 2(dy)copė, Radio komunikimi deri nė 5 km, 3(tre) copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018. 12,008,167 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tropojė Mirembajtje objekteve ndertimore (godina administrative, shkolla, kopshte, ēerdhe) bashkia Tropoje 2,533,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje shėrbimi pėr projektin Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės, 1,243,193 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Mirmbajtje automjetesh, Bashkia Bulqize 1,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Roskovec Blerje materjale objekti:"Ndertim KUZ Roskovec " 4,136,622 Rishpallje me Njoftim Fituesi MURATI D 3,594,315.00
Qeverisja Vendore Roskovec Blerje materiale objekti: "Ndėrtim KUZ Lagja Dulleshe & Ure " 2,573,015 Njoftuar Fituesi MURATI D 2,254,945.00
Qeverisja Vendore Maliq Blerje Ndriēuesa rrugė me krahė LED 1,666,607 Rishpallje me Njoftim Fituesi ITE.GrupSHPK 1,443,000.00
Qeverisja Vendore Kurbin Loti 2 - Rindėrtim i terreneve sportive tė shkollės “Mark Trothi”, ish-poligoni, qyteti Laē 32,500,000 Njoftuar Fituesi SENKA SHPK-ENGLAND SHPK 32190747.3
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Kompjuter & Fotokopje & Printer 1,250,000 Njoftuar Fituesi ATOM 1,149,500.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje Materiale Elektrike per nevojat e Bashkise Diber, 2018. 1,250,000 Njoftuar Fituesi "XHANI" SHPK 1,249,640.00
Qeverisja Vendore Patos Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare "Meleq Gostinishti" 58,498,388 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i Trotuareve Shetitorja nr. 2 Kavaje 70,441,537 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksioni i shkollės 9 vjeēare "Bardhyl Popa" 52,733,871 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Rikonstruksion i rruges me nr.Pasurie 1/100 ne lagjen Abaze 743,400 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Maliq Adoptim i godines se ish laboratorit qendror, kombinat, per strehim social 9,919,152 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Riparim ēatia e godinės sė Bashkisė Shkodėr 3,285,021 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtimi i rrugės lidhėse me Bulevardin e Ri 41,656,302 Njoftuar Fituesi ALB-BUILDING SHPK 30133943.7
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Paisje dhe Orendi pėr Arredimin e Shoqėrisė 24,200,000 Njoftuar Fituesi RO-AL SHPK 18,900,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i trotuarėve dhe rrugės “Hoxha Tahsim” dhe “Xhanfize Keko” 100,590,970 Njoftuar Fituesi Bami SHPK 77,426,583.00
Qeverisja Vendore Kurbin Punime rinovimi te rrethimit te dy shkollave ne Gorre dhe rinovimi instalimeve elektrike H/Sanitare te shkolles 9 vjeēare (mesme), Bashkia Kurbin 4,884,518 Njoftuar Fituesi ERGES MAT SHPK 3,325,900.00
Qeverisja Vendore Mirditė Blerje tonera dhe kancelari per Bashkine Mirdite 1,600,000 Njoftuar Fituesi ADASTRA 1,288,000.00
Qeverisja Vendore Maliq Loti 1: “Shėrbim mirėmbajtje mjetet e tjera” 1,770,540 Njoftuar Fituesi JOSIF DELIU 1,752,500.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje automjete nė funksion tė administratės 3,330,000 Njoftuar Fituesi KOSTANDIN GROUP 3,255,000.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data