Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3077 26,008 134,596,964,659 19,356 112,640,221,320 98,969,391,833

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Maliq Sistemim – asfaltim i rruges ne fshatin Plase 12,779,983 Lidhur Kontrata Vashtemia SHPK 6,690,250.00
Qeverisja Vendore Vlorė Furnizim vendosje me shtrese stabilizanti dhe Asfalt Betoni per nevojat e Sh.A UK Vlore 2,146,300 Rishpallje me Njoftim Fituesi ASI-2A CO 2,100,000.00
Qeverisja Vendore Berat Blerje pjese kembimi dhe sherbime per mjetet e transportit, furnizim vendosje. 5,125,333 Njoftuar Fituesi Auto Manoku Servis 4,065,700.00
Qeverisja Vendore Pėrmet Mirembajtje te zakonshme objekte te ndryshme,Bashkia Permet dhe Njesite Administrative 2019 8,125,503 Njoftuar Fituesi HITO 94 SHPK 7,601,226.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e objekteve ndertimore (lyerja me boje) 2,807,499 Njoftuar Fituesi "KONSTRUKSION 04" & DELIA IMPEX 2,789,120.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale pastrimi 1,166,655 Njoftuar Fituesi ALPEN PULITO 1,146,605.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje mobilje dhe paisje zyre 6,666,667 Njoftuar Fituesi E M K O SHPK 6,624,332.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje koka ndriēuesish me gjithė krahė pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike, Bashkia Elbasan 3,747,920 Njoftuar Fituesi VASAA SHPK 2,583,200.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje e paisjeve tė sistemit tė fonisė pėr Kinemanė 1,250,000 Njoftuar Fituesi FREDI ELECTRONIC 1,238,000.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje paisje pėr arredimin e sallės sė kinemasė dhe bibliotekės 6,250,000 Njoftuar Fituesi E M K O SHPK 6,137,000.00
Qeverisja Vendore Tepelenė “Pastrimi i Rezervuarit dhe Rehabilitimi Kanalit Ujitės Dukaj”,Bashkia Tepelenė (Pjesor) ”. 10,059,861 Lidhur Kontrata SHENDELLI SHPK 9,971,720.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim asfaltim i rrugeve te brendeshme ne fshatin Troshan 8,963,730 Njoftuar Fituesi SHKELQIMI 07 SHPK 7,573,500.00
Qeverisja Vendore Klos Rik.Rrugesh dhe Nd.Muresh ne lagjen Spaval Dars, Bejn dhe Mishter 4,166,666 Njoftuar Fituesi BILIBASHI & 6D - PLAN 3,853,070.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti I “Mbikqyrja e punimeve pėr “Sistemim i pėrroit "Gurra Shushicė", Fshati Shushicė, Njėsia Administrative, Shushicė”. 71,050 Njoftuar Fituesi REAN 95 57,300.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti II “Mbikqyrja e punimeve pėr “Sistemim i pėrroit tė Balldrenit, Fshati Balldren dhe fshati Vidhas, Njėsia Administrative Papėr”. 38,401 Njoftuar Fituesi REAN 95 29,700.00 
Qeverisja Vendore Elbasan Loti III “Mbikqyrja e punimeve pėr “Pastrim dhe sistemimi i pėrroit tė Larit, fshati Mengėl , Njėsia Adminstrative Labinot Fushė”. 37,128 Njoftuar Fituesi REAN 95 28,700.00 
Qeverisja Vendore Elbasan Loti IV “Mbikqyrja e punimeve pėr “Pastrim dhe sistemim i shtratit tė pėrrenjve nė Xibrakė (Grabozė + Bahiti) dhe pėrrenjve Griqan, fshatrat Xibrakė dhe Griqan, Njėsia Administrative Labinot-Fushė”. 50,136 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 38,800.00 
Qeverisja Vendore Elbasan Loti V “Mbikqyrja e punimeve pėr “Rikonstruksioni i rrugės "8 Marsi", lagja "Visarion Xhuvani”. 208,750 Njoftuar Fituesi MCE 180,270.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti VI “Mbikqyrja e punimeve pėr “Rikonstruksioni i rrugės "Ali Caushi", Sheshet e pallateve 108/3,108/4,108/5,108/6,108/7,108/8,108/9,108/11,108/12, Lagjja ''Syrja Dylgjeri". 277,916 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 245,205.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 5: “Mbikqyrje punimesh me objekt: “Rehabilitimi i Godinės sė Varrezave tė Dėshmorėve”. 133,993 Lidhur Kontrata G B Civil Engineering 108,419.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 4: “Mbikqyrje punimesh me objekt: “Rrethime tė ndryshme (kangjella, gardhe tė ndryshme)”. 153,899 Lidhur Kontrata G B Civil Engineering 123,797.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Rinovimi i Suportit te Infrastruktures Qendrore te UKT sh.a 20,996,000 Lidhur Kontrata C.C.S. SHPK 18,907,555.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rehabilitim i Diges Rezervuarit te Okshtunit, Pastrim i Kanaleve Kulluese dhe Vaditese, Bashkia Rrogozhine 48,333,333 Njoftuar Fituesi HASTOCI SHPK 47,897,923.00 
Qeverisja Vendore Kamėz Loti i tretė “Mbikqyrje e punimeve pėr objektin: Vizime dhe Sinjalistika vertikale per rruget Kamez+Paskuqan” 220,750 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 194,250.00 
Qeverisja Vendore Rrogozhinė “Lyerja e shkollave dhe institucioneve ne varesi, te Bashkise Rrogozhine” 2,972,790 Njoftuar Fituesi DOKSANI-G SHPK 1,605,445.00 
Qeverisja Vendore Belsh Vendosje kamera ne objektet e Bashkis Belsh 2,083,300 Njoftuar Fituesi  RATECH SHPK 1,500,000.00 
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Kamion veteshkarkues 3,291,667 Lidhur Kontrata SIDI 3,225,000.00
Qeverisja Vendore Dibėr Rikonstruksion dhe mirembajtje e Kanaleve Ujitese Bashkia Diber, 2019. 8,750,000 Njoftuar Fituesi 2 N & K.M.K 6,282,407.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim , asfaltim i bllokut ne lagjen Beslidhja tek DTT 14,945,239 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 11,804,840.00
Qeverisja Vendore Lezhė SISTEMIM, ASFALTIM I RRUGES “ĒAMERIA PER TEK BORDI I KULLIMIT. 18,209,679 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 12,664,345.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data