Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2799 21,442 111,858,867,480 16,082 96,562,124,796 85,657,910,714

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Peqin Ndėrtim i linjės shpėrndarėse Karinė 1,765,444 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Vendosje impiante gazi ne kuzhinat e kopshteve, ēerdheve e shkollave 1,821,035 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Sistem Kamerash 51,969,924 Njoftuar Fituesi ITE.GrupSHPK & FASTECH & ABCOM 39,000,000.00
Qeverisja Vendore Librazhd Blerje dhe instalim kamerash ne objektet shkollore , cerdhe, kopshtet dhe rruget e kryqezimet kryesore te qytetit 2,340,500 Njoftuar Fituesi PC STORE SHPK 2,287,620.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rindėrtimi pjesor i murit mbajtės (pas shkarjes) Varrezat e dėshmorėve 4,289,462 Lidhur Kontrata INFINIT CONSTRUCTIONS SHPK 4,159,087.00
Qeverisja Vendore Pėrmet Sistemim asfaltim i rrugeve te Bashkise Permet dhe te Njesive Administrative 79,450,853 Rishpallje me Lidhje Kontrate HITO 94 SHPK 78,926,837.00
Qeverisja Vendore Maliq Blerje mjet zjarrfikės 3,200,000 Lidhur Kontrata TIMAK 3,190,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė RIKONSTRUKSION I RRUGE MYLTE NJESIA ADMINISTRATIVE SHENKOLL 33,641,951 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 32,947,233.00
Qeverisja Vendore Kamėz Rikonstruksion shkolla 9 vjeēare Nene Tereza Laknas 36,095,628 Lidhur Kontrata EVEREST SHPK 34,654,000.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare Armath, Manėz 48,672,795 Njoftuar Fituesi ARKONSTUDIO SHPK 34,218,999.00
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje materiale elektrike per Bashkine Divjake 13,166,667 Lidhur Kontrata ELAL COM SHPK 9,830,246.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare ne fshatin Godvi Njesia Administrative Zerqan 28,130,126 Lidhur Kontrata SENKA SHPK 27,850,481.00
Qeverisja Vendore Vorė Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten 1,666,450 Lidhur Kontrata HOREAL Expo Group 1,612,150.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Katėrt Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rikonstruksioni i rrugėve Kel Kodheli dhe Skėnder Shtylla 507,990 Lidhur Kontrata Tirana New Supervisor SHPK 434,682.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Upgrade-im i funksionaliteteve te Sistemit tė Informacionit tė Shėrbimeve Sociale 1,250,000 Njoftuar Fituesi Endrit Xhina 1,200,000.00
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje materiale ndertimi ,Riparimi Rruga Divjake - Pushimi i Shoferit, Bashkia Divjake 1,953,456 Rishpallje me Lidhje Kontrate SARK SHPK 1,658,500.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Shpenzime per mirmbajtjen e rrugeve rurale, Bashkia Bulqize 7,298,368 Lidhur Kontrata ALB-KON SHPK 7,218,550.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Sistemim asfaltim rruga Dedaj fshati Barbullush NJAD Bushat 2,408,370 Lidhur Kontrata Shpresa-Al SHPK 2,397,570.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Blerje automjete dhe pajisje zjarrfikėse 3,208,333 Lidhur Kontrata TIMAK 3,200,000.00
Qeverisja Vendore Divjakė Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij 823,200 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Divjakė Loti III. Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime 688,594 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Divjakė Loti II. Blerje artikuj bulmetore 673,260 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Divjakė Loti I . Blerje buke 92,610 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksioni i rrugės nė lagjen "Xhile Liēi" Gramsh. 833,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Sistemim dhe betonim nė rrugėt e brėndshme tė fshatit Cukė 3,416,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Rrugė tė brendshme me beton nė Berdenesh & Manastir 4,125,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Sistemimi i varrezave tė Metoqit & Gjashtė 1,293,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Sistemim i rrugės nga Tirana Bank drejt liqenit nė Ksamil 5,658,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Hartimi i Projekt - Preventivit tė zbatimit tė objektit : Ndėrtim i zyrave qėndrore tė Ujėsjellės Kanalizime Tiranė sh.a 8,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Gjashtė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim kopsht & Ēerdhe e integruar, Kodėr Kamėz 440,833 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data