Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
46 81 379 184,205,954 166 85,113,330 85,475,358

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 60,000 Qeverisja Vendore Kolonjė Ankand i shpallur
Loti 1: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 8,118 Qeverisja Vendore Kolonjė Ankand i shpallur
Loti 2: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 70,750 Qeverisja Vendore Kolonjė Ankand i shpallur
Loti 3: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 61,242 Qeverisja Vendore Kolonjė Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 25,000 Qeverisja Vendore Kolonjė Ankand i shpallur
Shitje me ankand publik te mjeteve motorike te kategorizuara per skrap “HMS 1&2” ne nr.ref 1A/2019. 471,204 Qeverisja Vendore Gjirokastėr Ankand i rishpallur
Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap 2,375,840 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i rishpallur
Loti 2 Autoveturė, viti prodhimit 2001, marka Daimler Chrysler, 220, modeli S400CDI, fuqia motorike 3996 cm 3 , lloji karburantit naftė 500,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i rishpallur
Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė 400,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i rishpallur
Loti 4 Autoveturė, viti prodhimit 2000, marka Daimler 163, modeli ML 270 CDI, fuqia motorike 2685 cm 3 , lloji karburantit naftė . 400,000 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i rishpallur
Shitje pėr skrap tė automjeteve, te cilat kane dale jashte perdorimit. Sasia e skrapit 26100 kg. 981,775 Qeverisja Vendore Vorė Ankand i shpallur
Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Shitje lende drusore dru zjarri, mbeturina te thata. 2,454,930 Qeverisja Vendore Bulqizė Lidhur kontrata
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes sė fondit pyjor/kullosor. 47,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 31/a nė zonen kadastrale 3227 me nr.pasurie 22”. 590,400 Qeverisja Vendore Kuēovė Ankand i shpallur
Dhėnie me qera tė tokės Pyjore me Parcela Nr. 35/ e nė zonen kadastrale 3561 me nr.pasurie 1284/1”. 858,800 Qeverisja Vendore Kuēovė Ankand i shpallur
Skrap i pėrftuar nga mjete motorike dhe material jashtė pėrdorimi . 114,111 Qeverisja Vendore Klos Ankand i shpallur
Realizimi i ndėrhyrjeve higjeno-sanitare nė ekonominė pyjore “Kume - Shashice". 616,200 Qeverisja Vendore Vlorė Ankand i shpallur
Shitjen me ankand te materialit drusor tė djegur por i pėrdorshėm, nė kėmbė dhe i rrėzuar. 11,330,800 Qeverisja Vendore Korēė Njoftuar fituesi
Shitje Hekur per Skrap. 38,837 SHA Ujėsjellės Kanalizime Krujė Ankand i shpallur

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data