Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
33 48 202 115,771,317 106 49,431,958 52,471,772

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Aktive jashtė pėrdorimi, tė konvertuara pėr skrap nė sasinė prej 5490 kg . 143,838 Qeverisja Vendore Klos Ankand i shpallur
Nxjerje te materialit drusor te thate ne kembe dhe te rezuar te shperndare ne ngastrat 33/a te ekonomise pyjore Zhuri Plahut-Qafe Murre. Prerje Shendetesuese e rigjeneruese ne ngastrat 33/a te ekonomise pyjore Zhuri Plahut-Qafe Murre , Bashkia Diber me volum prej 1755 m3 dru zjarri te llojit “ah” nga te cilat 200 m3 Lende punime dhe 1555 m3 dru zjarri. 1,397,500 Qeverisja Vendore Dibėr Ankand i shpallur
Vjelje e degezave te Xines ne territorin e Bashkise Fier 123,600 Qeverisja Vendore Fier Ankand i shpallur
Vjelje grumbullim i boēeve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier 228,460 Qeverisja Vendore Fier Ankand i shpallur
Vjelje dhe Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjelje dhe grumbullim te bimeve MET, vjelje dhe grumbullim te boēeve te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes, Loti VIII - Ekonomia Pyjore Prruemos Shėld; 205 kv, Grumbullim Boēe Pishe 32,800 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje dhe Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjelje dhe grumbullim te bimeve MET, vjelje dhe grumbullim te boēeve te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes, Loti V - Ekonomitė Pyjore Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit; 400 kv sherbele dhe trumze 28,800 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje dhe Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjelje dhe grumbullim te bimeve MET, vjelje dhe grumbullim te boēeve te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes, Loti IV - Ekonomia Pyjore Lugina e shalės, 400.2 kv; Bime MET 160,080 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje dhe Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjelje dhe grumbullim te bimeve MET, vjelje dhe grumbullim te boēeve te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes, Loti II - Ekonomia Pyjore Lugina e Kirit, 1562.3 kv 624,920 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore, (Boēe pishe mesdhetare dhe dege xine), Loti 2 30,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore, (Boēe pishe mesdhetare dhe dege xine), Loti 1 40,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Shitje hekur skrap i nxjerre nga dalja jashte perdorimit te mjeteve te transportit dhe nga inventari i imet e ekonomik. 207,350 Qeverisja Vendore Durrės Ankand i shpallur
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore 278,070 Qeverisja Vendore Elbasan Rishpallje e anuluar
Shitje me ulje VAM-i te “Ish Shtepisė sė Pionierit” nė Barjam Curri me truall 288,330 m2 2,940,480 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitja e prodhimeve te dyta pyjore dhe jo pyjore qe do mblidhen dhe grumbullohen ne territorine e Bashkise Peqin. 200,000 Qeverisja Vendore Peqin Njoftuar fituesi
Shitje te 3 automjeteve te nxjerra jashte perdorimi, me destinacion hekur per skrap 489,680 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim I prodhimeve tė dyta eterovajore: Sitimus Capitatus (Thundra), Rigon i Malit (i butė dhe i egėr), sherebel, Caj, Trumz, Murrize , Xhirokull, Netull 140,840 Qeverisja Vendore Selenicė Njoftuar fituesi
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 278,070 Qeverisja Vendore Elbasan Rishpallje e anuluar
Shitje skrapi e grumbulluar nga entet varese te Bashkise Fier 812,306 Qeverisja Vendore Fier Lidhur kontrata
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i tretė: Molle e eger. 250,000 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i dytė: Aguliēe, Murriz. 139,950 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data