Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
48 93 441 192,808,706 193 88,911,191 90,015,454

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Vjelje e degėzave tė xinės nė fondin pyjor Povėl dhe Rromės 41,400 Qeverisja Vendore Mallakastėr Njoftuar fituesi
Vjelje dhe grumbullim e degezave te dafines 63,000 Qeverisja Vendore Mallakastėr Njoftuar fituesi
Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė mjeteve tė transportit dhe nga inventari i imėt e ekonomik 687,300 Qeverisja Vendore Durrės Lidhur kontrata
Loti i parė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore : Sherebelė. 118,500 Qeverisja Vendore Skrapar Ankand i shpallur
Loti i dytė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore : Aguliēe Lule. 38,250 Qeverisja Vendore Skrapar Ankand i shpallur
Loti i tretė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore: Molle e eger. 75,000 Qeverisja Vendore Skrapar Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 1 - Klenjė 2, Prodan 102,930 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Dardhė-Xhyrė, Vehēan, Librazhd, Polis E.K Mal Plak 125,650 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Polis 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Loti I Dyte - Ekonomia pyjore: Stravaj; Luleshtrydhe (Gjethe) 3 Kv, Mjeder (Gjethe) 60 Kv, Hither (Gjethe) 14 Kv, Lajthi (Gjethe) 4 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 5 Kv, Trendafil i Eger (Kokerr, Frut) 10 Kv. 19,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti I Gjashte - Ekonomia pyjore: Dardhe-Xhyre; Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 10 Kv, Mjeder (Gjethe)13 Kv, Hither (Gjethe) 18 Kv. 9,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Tete - Ekonomia pyjore: Dardhe Xhyre, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 1910 m3, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 530 m3, Stravaj. 97,600 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Loti I Nente: Dardhe Xhyre - Humus Pylli 320 m3, Stravaj - Humus Pylli 480 m3. 48,000 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Hekur per Skrap 72,750 Qeverisja Vendore Krujė Ankand i rishpallur
Shitja e disa materjaleve pėr skrap 837,410 Qeverisja Vendore Tiranė Lidhur kontrata
Shitje e fondit tė bimėve mjekėsore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve tė dyta pyjore, i ndarė nė dy lote: Loti i parė: Ekonomitė pyjore: Holtė -Lukove ukovė, Porocan, Suhogorė-Guri Top. 262,150 Qeverisja Vendore Librazhd Lidhur kontrata
Shitje e fondit tė bimėve mjekėsore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimeve tė dyta pyjore, i ndarė nė dy lote: Loti i dytė: Ekonomitė pyjore: Sojnik -Kukur, Rovie-Gribė, Vidhan -Skėnderbegas, Jancė -Kėrpicė. 211,250 Qeverisja Vendore Librazhd Lidhur kontrata
Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore 252,000 Qeverisja Vendore Korēė Anuluar ankandi
Loti 2 - Shitje prodhimet e dyta pyjore; Ekonomia pyjore: Ep Malesia Peqin, Ngastra: 28, 32/a, 34, 35, 37, 39; 41, 67; 69; 7/a; 7/b; Lloji i bimes: Dege te gjelbera mersine pa lule per buqeta. 72,000 Qeverisja Vendore Peqin Ankand i shpallur
Shitje pėr skrap te 29920 kg, tubacion ēeliku Ų700 mm, i pėrfituar nga traseja e Rrugės “Dhimiter Konomi” Vlorė. 943,796 Qeverisja Vendore Vlorė Anuluar ankandi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data