Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
167 36,530,826,582 128 32,558,546,175 24,595,791,182

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Projektim i rikualifikimit urban pranė qendrės sė qytetit Vlorė, Zona A drejtimi i kulles sė Sahatit. 8,233,180 Shpallur Procedura
Rivitalizimi urban i bulevardit Maliq - Drithas . 189,703,418 Shpallur Procedura
Projektimi i Zonės sė Plazhit Durrės. 41,624,734 Shpallur Procedura
Punime Shtese per objektin Sistemim Asfaltim I rruges Tepelene-Bence-Lekdush. 67,532,830 Shpallur Procedura
Rikualifikim i Parkut Industrial Kucove. 180,382,176 Shpallur Procedura
Rikonstruksioni i Rrugės Balldre - Bend Bashkia Lezhė 372,504,453 Shpallur Procedura
“Rikonstruksioni I Unazes Bujqesore te Myzeqese” (Segmentet Rrethrrotullim - Imesht- Ngurrez, Fier I Ri - Kashtbardh, Qerret - Kadiaj –Saver Loti 1). 609,859,941 Rishpallur Prokurimi
Rikonstruksioni i Rrugės Ramize Gjebrea, Faza 2 (Lidhja e rrugės sė Pyllit tė Sodės me rrugėn Transballkanike dhe Autostradėn). 130,894,667 Lidhur Kontrata 79,300,000
Design preparation for the requalification of the coastline Vlore – Radhime – Orikum. Njoftuar Fituesi 23,920,000
Rehabilitim i Lumit Gjanica dhe Rikonceptim i Qendrės sė qytetit tė Fierit. 708,127,500 Lidhur Kontrata 676,303,207
Rikonstruksion /rikualifikimi urban pranė Qendrės sė qytetit Vlorė” Zona B drejtim rrugės Justin Godart. 157,222,127 Lidhur Kontrata 149,688,322
Projekti zhvillimor i Bllokut nr. 2, Roskovec. 246,876,559 Shpallur Procedura
Construction of the tourism centers Valbone. Njoftuar Fituesi 69,449,899
Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019. 41,666,667 Rishpallje me Njoftim Fituesi
Rikonstruksioni i Rrugės sė Beratit (Plasmas – Karbunarė) Bashkia Lushnje. 122,273,551 Shpallur Procedura
Rruga Qendėr Gose – Hekurudha - Gose e Madhe, Bashkia Rrogozhinė. 79,997,650 Lidhur Kontrata 43,490,748
Ndėrtimi i stacionit tė pompave pėr furnizimin e depos 2000 m3 tė Lugut tė Dardhės, Sarandė. 23,024,450 Lidhur Kontrata 17,331,090
Rikonstruksioni i rrugėve tė brendshme dhe rikualifikimi i hapėsirave publike tek zona e plazhit tek Shkėmbi i Kavajės, Bashkia Durrės. 372,584,260 Lidhur Kontrata 228,121,762
Vazhdimi i Shėtitores se Vlorės – Segmenti jugor nga Fusha e Sportit deri tė Tuneli. 199,079,827 Anuluar Procedura
Riveshje me asfalt e rrugės kryqėzimi Shėngjin - Qyteti Shėngjin - Porti Ushtarak. 58,147,418 Lidhur Kontrata 37,169,610
Rikonstruksioni i rrugės Agim – Babunje, Bashkia Divjakė. 155,489,410 Shpallur Procedura
Rikonstruksion i sheshit tė Shirokės. 358,551,112 Lidhur Kontrata 257,506,628
Rikonstruksion bulevardi i Vlorės. 1,059,902,274 Lidhur Kontrata 999,999,932
Urban Requalification Works in Himara Municipality, Second Phase. Njoftuar Fituesi 99,328,299
Kolaudimi i punimeve pėr objektet e financuar nga buxheti i shtetit. 7,816,560 Njoftuar Fituesi
Municipality of Gjirokastra – Concept, Detail Designs and Supervision for Integrated Urban Upgrading. Njoftuar Fituesi 403,872.5 Euro
Konsulencė pėr pėrgatitjen e projekteve teknike tė rrugėve tė pėrfshira nė vitin e parė tė financimit nė kuadėr tė programit tė ri tė Bankės Botėrore dhe nga donatorė tė tjerė. 125,000,000 Njoftuar Fituesi
Reconstruction of Ulza’s road, Mat. Njoftuar Fituesi 15,624,812
Rikonstruksion i rrugės se Velipojės segmenti Harku i Berdices - Baks ” Lot. 1. 981,691,000 Lidhur Kontrata 637,408,152
Rikonstruksion i rruges se Velipojes segmenti Harku i Berdices - Baks - Lot. 2. 703,408,000 Lidhur Kontrata 550,093,288

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data