Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
283 47,524,634,140 213 29,796,058,547 28,343,317,187

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Ndėrtimi i godinės sė re dhe parkimit tė Bashkisė Divjakė. 206,869,498 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i banesave individuale, ndėrtimi dhe rikonstruksioni i infrastrukturės publike dhe ēdo ndėrhyrje tjetėr nė funksion tė rindėrtimit tė kėtyre banesave (Programi i Rindertimit) . 6,186,125,775 Rishpallur Prokurimi
Ndėrtimi dhe rikonstruksioni i infrastrukturės publike nė zonat e reja tė shpallura pėr zhvillim tė detyruar (Programi i Rindertimit) . 3,726,934,577 Shpallur Procedura
Rikonstruksioni i rrugės Polis dhe Babje nė Bashkinė Librazhd. 333,331,666 Shpallur Procedura
Supervision services for roads reconstruction (approx. 45 km) Njoftuar Fituesi 680,020 US$
Rivitalizimi i Rrugės Andon Profka dhe i hapėsirave pėrreth saj, Bashkia Fier 123,833,333 Shpallur Procedura
Ndėrhyrje e integruar pėr pėrmirėsimin e konektivitetit dhe rikualifikim urban nė Bashkinė e Kavajės 179,166,666 Shpallur Procedura
Rikualifikimi urban i Bllokut nė qendėr tė Kamzės 385,530,020 Shpallur Procedura
Rehabilitimi i sheshit “Ahmet Zogu” dhe parkut “Geraldinė” nė Qytetin e Burrelit 114,388,988 Shpallur Procedura
Studim Projektim i zonės turistike Golem, Kavajė. 37,604,979 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 1: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kurbin dhe Lezhė” (Programi i Rindertimit).
5,019,930 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 2: "Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Krujė” (Programi i Rindertimit).
4,813,876 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 3: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Durrės 1” (Programi i Rindertimit).
8,301,582 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 4: "Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Durrės 2”, (Programi i Rindertimit).
8,350,360 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 5: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kavajė dhe Rrogozhinė”, (Programi i Rindertimit).
4,071,325 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 6: "Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kamėz” (Programi i Rindertimit).
6,103,140 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 7: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Vorė e Shijak” (Programi i Rindertimit).
4,323,521 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 1: “Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Kurbin dhe Lezhė. (Programi i Rindertimit). 511,405,370 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 2: "Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Krujė” . (Programi i Rindertimit). 490,413,615 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 3: “Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Durrės 1". (Programi i Rindertimit). 845,723,696 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 4: "Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Durrės 2". (Programi i Rindertimit). 850,692,969 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 5: “Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Kavajė dhe Rrogozhinė". (Programi i Rindertimit). 414,766,205 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 6: "Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Kamėz". (Programi i Rindertimit). 621,757,340 Shpallur Procedura
Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 7: “Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Vorė e Shijak". (Programi i Rindertimit). 440,458,658 Shpallur Procedura
Rishikimi i projektit ekzistues tė zbatimit pėr Rikonstruksionin e rrugės Roskovec – Rrethrrotullimi Poshnjė 4,359,021 Shpallur Procedura
Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e shtėpive individuale nė zonat e prekura nga tėrmeti (Programi i Rindertimit). 52,251,922 Shpallur Procedura
Supervision of rehabilitation of three national roads section: Vlore – Orikum Road (10.6km), Shėngjin – Baks-Rrjoll Road (13km) and Zgosht-Ura e Cerenecit Road (47.1km) Shpallur Procedura
Kolaudimi i punimeve pėr objektet e financuara nga Buxheti i Shtetit pėr periudhėn 2020-2021. 10,351,987 Shpallur Procedura
Rishikim i projektit ekzistues pėr rikonstruksionin e segmentit rrugor Perlat – Kurbnesh – Krej Lurė dhe Projektim pėr rikonstruksionin e segmentit rrugor Krej Lurė – Fushė Lurė 19,597,915 Shpallur Procedura
Projektim, Rikontruksioni i rrugės Qafė Qelė - Koman 24,853,084 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data