Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Rezultate permbledhese

Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
5 2,881,257,885 3 2,881,257,885 4,619,044,888

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Requalification of the Coastline Vlorë – Radhimë – Orikum”, Lot 2 Shpallur Procedura
Requalification of the Coastline Vlorë – Radhimë – Orikum Shpallur Procedura
Construction of road Gjorm Bridge – Brataj – Laskos Bridge in Selenica Region.
Ndërtimi i rrugës Ura e Gjormit - Brataj - Ura e Laskos në rajonin e Selenicës.
Njoftuar Fituesi
Construction of road Laskos Bridge - Qeparo and Laskos Bridge – Kuç connection road, in Himarë Region.
Ndërtimi i rrugës Ura e Laskos - Ura e Qeparos dhe Laskos - rruga lidhëse Kuç, në Himarë.
Njoftuar Fituesi 2,950,030,123
Construction of Vlora bypass road - Peshkëpi - Gjorm , Vlora Region.
Ndërtim i rrugës bypass i Vlorës – Peshkëpi – Gjorm , Qarku Vlorë
2,881,257,885 Lidhur Kontrata 1,669,014,765
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data