Open Procurement Albania

Numri i Rezultateve: 3413

Shėnimi me flamur tė kuq (red flag) i njė procedure prokurimi tregon njė ekspozim apo rrezik tė mundshėm pėr sjellje tė papajtueshme me ligjin ose jo-etike tė biznesit, kryesisht nė lidhje me mos-respektimin e ligjeve anti-korrupsion. Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

Tendera me redflags

Titulli Autoritet Prokurues Vlera / Fondi Limit Data e Shpalljes
Blerje mishi dhe nenprodukte te tij Qeverisja Vendore Lushnje 1 852 221.00 05-02-2020
blerje buke Qeverisja Vendore Lushnje 701 105.00 05-02-2020
Shėrbimit tė printimit dhe tė fotokopjimit Qeverisja Vendore Lezhė 1 545 000.00 21-02-2020
Blerje makine teknologjike Qeverisja Vendore Kukės 9 299 420.00 30-01-2020
Blerje karburant per shoqerine sha Ujesjelles- Kanalizime Patos Qeverisja Vendore Patos 4 500 000.00 20-02-2020
Blerje pjese kembimi dhe riparim automjetesh per Ujesjelles Kanalizime sha Pogradec Qeverisja Vendore Pogradec 998 000.00 27-02-2020
Trajtimi i qenve te rruges Qeverisja Vendore Shkodėr 847 440.00 28-02-2020
Shpenzime sherbimi per dezifektimin e ambjenteve publike (te brendshme dhe te jashtme) ne qytetin e Elbasanit per shkak te virusit Covid-19 Qeverisja Vendore Elbasan 833 333.00
Blerje karburant Qeverisja Vendore Himarė 8 333 333.00 11-02-2020
Riparime e mirembajtje mjete transporti Qeverisja Vendore Korēė 10 040 000.00 13-02-2020
Blerje bazė materiale ndėrtimi pėr qėndrėn balneare, Peshkopi Qeverisja Vendore Dibėr 4 833 333.00 13-02-2020
Loti 1 - Blerje karburant pėr automjete diesel 10PPM Qeverisja Vendore Tiranė 18 881 920.00 03-02-2020
Loti 2 - Blerje karburant benzinė pėr automjete Premium Unl 10ppm Qeverisja Vendore Tiranė 1 224 000.00 03-02-2020
Blerje klori Qeverisja Vendore Kavajė 2 520 000.00 11-02-2020
Mirembajtje sistem faturimi dhe shtim te sherbimeve, per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 1 880 000.00 25-02-2020
Blerje materiale per prodhim pllaka varri Qeverisja Vendore Kavajė 1 149 950.00 13-02-2020
Sherbimi i pastrimit per Qytetin Memaliaj dhe Njesite Administrative Qeverisja Vendore Memaliaj 4 175 559.00 14-02-2020
Loti i I Blerje nafte (diezel) deri ne 10 ppm per nevoja te Bashkise Permet dhe institucioneve te varesise. Qeverisja Vendore Pėrmet 10 631 835.00 20-01-2020
Blerje karburanti Diesel dhe Benzine viti 2020 Qeverisja Vendore Delvinė 6 833 334.00 18-02-2020
RIKONSTRUKSIONI I MAGJISTRALIT KRYESOR DHE RRJETIT TĖ BRENDSHĖM TĖ UJĖSJELLĖSIT QYTETIT PATOS LOTI I (RRJETI SHPĖRNDARĖS) Qeverisja Vendore Patos 450 024 892.00 20-08-2019
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Kavajė 5 766 667.00 10-02-2020
‘‘Blerje Nafte per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike, Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 8 000 000.00 14-02-2020
Mirembajtje e automjeteve te Bashkise Kolonje viti 2020 Qeverisja Vendore Kolonjė 2 500 000.00 10-02-2020
Blerje ushqime koloniale per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 4 111 700.00 08-01-2020
Blerje mish dhe nenprodukte te tij per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 4 621 000.00 08-01-2020
Blerje buke per per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 1 300 900.00 08-01-2020
Blerje fruta, perime per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 3 301 950.00 08-01-2020
Blerje veze, qumesht dhe nenprodukte te tij per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 5 643 700.00 08-01-2020
Blerje Karburanti per Mjetet motorrike dhe ngrohjen e shkollave te Bashkise Has, viti 2020. Qeverisja Vendore Has 5 041 667.00 28-01-2020
Rikonstruksion i ujesjellesit Klos dhe zonave perreth, Lugina e Klosit, Lagja Dalti, Ura e Deges, Bashkia Klos Qeverisja Vendore Klos 82 857 661.00 06-11-2019
Pastrimi, grumbullimi dhe largimi i mbeturinave te qytetit Peqin dhe Njesive Administrative Qeverisja Vendore Peqin 103 828 146.00 07-01-2020
Blerje pllaka dhe materiale per shtrimin e tyre ne ambiente te brendshme. Qeverisja Vendore Fier 7 846 400.00 21-01-2020
Blerje karburant GAZOIL 10 ppm dhe Benzine (Premium Unl 10 ppm) per vitin 2020 Qeverisja Vendore Kolonjė 16 940 833.00 06-01-2020
Blerje mermeri per shtrim dhe veshje Qeverisja Vendore Fier 11 707 500.00 23-01-2020
Shėrbimet e siguracionit tė mjeteve tė transportit Qeverisja Vendore Tiranė 2 000 000.00 06-02-2020
Blerje Program Kompjuterik dhe Kurse Qeverisja Vendore Himarė 2 083 333.00 01-11-2019
Blerje nafte pėr administratėn, pėr ujitje - kullimi dhe pėr zjarrfikėsen pėr vitin 2020 Qeverisja Vendore Skrapar 2 754 166.00 27-01-2020
Blerje Ushqime Konvikti Kosova Krume Qeverisja Vendore Has 1 239 996.00 31-01-2020
Blerje karburanti per vitin 2020. Qeverisja Vendore Belsh 8 000 000.00 23-01-2020
Qeverisja Vendore Pogradec 54 166 666.00
Ndertim dhe rikonstruksion linjash kanalizimi ne Njesite 1,2,3,4,5 dhe Drejtorine Rajonale Qeverisja Vendore Tiranė 17 164 727.00 24-12-2019
Ndertim rrjet shperndares ujesjellesi ne fshatin Qenam, Njesia Administrative Zall-Herr Qeverisja Vendore Tiranė 24 321 690.50 24-12-2019
Blerje fadrome per sh.a ujesjelles kanalizime Belsh Qeverisja Vendore Belsh 2 154 160.00 06-01-2020
Dru zjarri Qeverisja Vendore Korēė 7 916 666.00 23-01-2020
Blerje ushqimesh pėr nevojat e konviktit tė shkollės sė mesme 2020 Qeverisja Vendore Skrapar 2 293 693.00 24-01-2020
Rikonstruksion rrjet ujesjellesi Adresa: Rr.'Zogu i Zi-21-Dhjetori, Artan Lenja, Kongresi I Lushnjes, Tirane Qeverisja Vendore Tiranė 16 172 217.00 24-12-2019
Ndertim rrjet ujesjellesi ne Rr.'Xhorxhi Martini', 'Jeronim De Rada','Myrteza Kelliēi' Qeverisja Vendore Tiranė 10 990 115.00 24-12-2019
Blerje Gaz i Lenget per Vitin 2020 Qeverisja Vendore Tiranė 9 195 657.58 27-12-2019
Furnizim me ushqim per mensen sociale Qeverisja Vendore Tiranė 5 021 666.00 14-01-2020
Siguracion mjetesh Qeverisja Vendore Korēė 892 824.00 28-01-2020
Shpenzime per blerje karburant Qeverisja Vendore Poliēan 2 666 211.00 14-01-2020
Aplikacione dhe licenca ne ndihme te institucionit. Qeverisja Vendore Tiranė 8 328 733.00 31-12-2019
Blerje Karburant Qeverisja Vendore Librazhd 6 680 000.00 20-01-2020
Sherbime per automjete tek te tretet ( eskavatore furgona, autovetura) Qeverisja Vendore Tiranė 4 211 400.00 19-12-2019
Mirembajtja dhe zhbllokimi i rrugeve nga debora dhe akulli, Bashkia Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 1 666 666.00 07-01-2020
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Kukės 6 450 000.00 07-02-2020
Blerje mjete per nevojat e UKA sha Qeverisja Vendore Durrės 19 840 000.00 30-12-2019
Sherbimi i pastrimit ne Njesine Administrative Orikum Qeverisja Vendore Vlorė 66 349 413.00 31-10-2019
Shpenzime pėr tė tjera materiale dhe shėrbime operative (mirėmbajtje kosha, stola dekorativ) Qeverisja Vendore Tiranė 12 500 000.00 04-02-2020
Supervizim ne objektin Rikonstruksioni i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit te Brendshem te Ujesjellesit Qytetit Patos Loti I (Rrjeti shperndares). Qeverisja Vendore Patos 4 333 333.00 25-09-2019
Blerje ushqime koloniale per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 1 112 852.00 08-01-2020
Blerje mish dhe nenprodukte te tij per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 1 047 253.00 08-01-2020
Blerje buke per per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 108 240.00 08-01-2020
Blerje ushqime koloniale per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 846 445.00 09-01-2020
Blerje mish dhe nenprodukte te tij per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 1 431 510.00 09-01-2020
Blerje veze, fruta, perime per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 1 079 050.00 09-01-2020
Blerje qumesht dhe nenprodukte te tij per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 1 158 892.00 09-01-2020
Blerje buke per per vitin 2020 Qeverisja Vendore Vlorė 464 100.00 09-01-2020
Spostim tubacioni ujesjellesi Dn-600 mm celik seg. Rr.'Jordan Misja"-"Asllan Shahini" Qeverisja Vendore Tiranė 20 571 236.00 30-09-2019
Shpenzime te tjera per Administrim dhe Mirembajtje e Stadiumit 'Loro Borici'(Mirembajtje e tapetit te fushes)” Qeverisja Vendore Shkodėr 1 256 400.00 30-10-2019
Blerje Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 9 833 332.00 19-12-2019
Blerje karburant per mjetet e BashkisePustec, Viti 2020 Qeverisja Vendore Pustec 2 199 421.00 30-01-2020
Ndertim pusi dublikat dhe pastrim pusi ekzistues, romanat njesia adm,Rrashbull,Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 3 500 000.00 24-12-2019
„Blerje ushqimesh per kopshtin dhe ēerdhen per vitin 2020 Qeverisja Vendore Prrenjas 3 555 000.00 30-12-2019
Blerje materiale per ngrohje pelet viti 2020 Qeverisja Vendore Maliq 1 051 776.00 30-12-2019
Sherbim per transportin e produkteve ushqimore te kopshteve, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Fier 1 106 675.00 31-12-2019
Loti V Buke Integrale Qeverisja Vendore Patos 394 917.00 07-01-2020
Loti IV Mish- vici Qeverisja Vendore Patos 1 360 000.00 07-01-2020
Loti III Ushqimore Qeverisja Vendore Patos 1 460 416.00 07-01-2020
Loti II Fruta / Perime Qeverisja Vendore Patos 396 667.00 07-01-2020
Loti I Bulmetore Qeverisja Vendore Patos 1 348 000.00 07-01-2020
Rikonstruksion rrjeti shperndares i ujesjellesit Prrenjas Qeverisja Vendore Prrenjas 178 979 703.00 11-11-2019
Rikonstruksion i Ujesjellesit Stravaj - Farret Qeverisja Vendore Prrenjas 2 117 835.00 23-10-2019
Furnizim vendosje te pjeseve te kembimit dhe riparim sherbimi te mjeteve motorike Qeverisja Vendore Vlorė 18 387 487.00 13-11-2019
Blerje karburant per vitin 2020 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 14 166 610.00 25-11-2019
Loti 3– Blerje gazi Qeverisja Vendore Prrenjas 40 790.00 20-12-2019
Loti 2–Blerje benzine Qeverisja Vendore Prrenjas 52 532.00 20-12-2019
Blerje baze materiale (Kripe dhe stabilizant) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 480 246.00 11-11-2019
Blerje karburanti per Bashkine Patos,Ndermarrjet vartese,MNZ,Ujitje Kullim dhe ngrohje per shkollat. Qeverisja Vendore Patos 36 395 907.00 05-12-2019
Blerje gazoil (10ppm) per mjetet e Bashkise per vitin 2020 Qeverisja Vendore Cėrrik 8 000 000.00 20-12-2019
Ndertim zyrash me nje ndalese Nj.A. Klos, Bashkia Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 6 249 903.00 22-11-2019
Ndertim stacione monitorimi uji ne 38 pika ne qytetin e Tiranes Qeverisja Vendore Tiranė 5 092 435.00 24-12-2019
Ndertim kun fundi rruges Kosova Rruga Argjinatura Qeverisja Vendore Kamėz 8 566 080.00 20-11-2019
Akomodim dhe trajtim ushqimor per aktivitetet e 100 vjetorit te themelimit te klubit sportiv "Vllaznia. Qeverisja Vendore Shkodėr 919 960.00 12-11-2019
Ndertim shkolla 9 vjeēare Hamallaj Qeverisja Vendore Durrės 65 885 000.00 30-05-2019
Furnizim me bojra printeri dhe artikuj kancelarie per zyra Qeverisja Vendore Kavajė 3 393 947.00 30-08-2019
Pjese kembimi origjinale per mjetet e pastrimit Qeverisja Vendore Tiranė 14 932 675.00 19-11-2019
Rehabilitim dhe ndertimi I kendeve te lojrave ne parqet dhe lulishtet e qytetit te Shkodres Qeverisja Vendore Shkodėr 1 333 000.00 11-11-2019
Blerje aksesor dekori per festat Qeverisja Vendore Shkodėr 1 163 500.00 21-11-2019
Rehabilitimi i rreshqitjes me mure guri gabion ne Fshatin Linze, Tirane Qeverisja Vendore Tiranė 1 311 614.90 26-11-2019
Rivitalizimi i tre lagjeve ne qytetin Polican Qeverisja Vendore Poliēan 16 732 826.00 14-01-2020
Punime emergjente per riparimin e argjinatures anesore te perroit te Zaranikes Qeverisja Vendore Elbasan 8 892 212.00
RIKONSTRUKSION I ZYRAVE EKZISTUESE. Qeverisja Vendore Durrės 14 204 935.00 01-08-2019
Blerje Matesash Mekanik Uji ½ dhe matesa uji 1* ½ dhe aksesore te ndryshem Qeverisja Vendore Fier 9 830 950.00 30-07-2019
Transporti i nxenesve te shkolles Luigj Gurakuqi per vitin 2020 Qeverisja Vendore Tiranė 1 916 667.00 13-12-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbim printimi fatura uji Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 18-10-2018
Menaxhimi dhe mirembajtja e sheshit "Skenderbej" Qeverisja Vendore Tiranė 133 329 036.46 27-11-2019
Mirembajtje Software dhe te lexim faturim ( tablet reader) dhe webservice. Qeverisja Vendore Tiranė 7 991 667.00 13-12-2019
Loti 1 Veze Qeverisja Vendore Gjirokastėr 564 672.00 09-01-2020
Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij Qeverisja Vendore Divjakė 310 500.00 18-12-2019
Loti III. Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime Qeverisja Vendore Divjakė 903 456.00 18-12-2019
Loti II. Blerje artikuj bulmetore Qeverisja Vendore Divjakė 662 687.00 18-12-2019
Loti I. Blerje buke Qeverisja Vendore Divjakė 114 713.00 18-12-2019
Mirembajtje e Sistemit te Administrimit te Taksave Qeverisja Vendore Fier 2 400 000.00 20-11-2019
Ndertim i Shkolles 9-vjeēare, Fshati Kerēisht, Bashkia Diber. Qeverisja Vendore Dibėr 44 552 166.00 24-09-2019
Blerje kondicionere per Bashkine e Tiranes, per vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 2 083 333.00 17-10-2019
Pastrim/permiresim parcela pyjore ne NJA Qeverisja Vendore Shkodėr 866 666.00 25-11-2019
Loti II: Blerje benzine pa plumb Qeverisja Vendore Tiranė 11 881 800.00 31-12-2019
Loti I: Blerje nafte (Bludiesel) Qeverisja Vendore Tiranė 188 068 020.00 31-12-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Sherbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik te objekteve ne administrim te shoqerise UKE sh.a Elbasanper vitin 2019 Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 28-03-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 0.00 14-02-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 0.00 14-02-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 0.00 14-02-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 0.00 14-02-2019
Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga termeti “Shkolla 9vjecare “Qazim Turdiu” Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Lushnje 0.00 23-02-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Loti V: Blerje buke per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 09-08-2019
Rehabilitimi i fushes sportive Laprake Qeverisja Vendore Tiranė 43 079 656.00 04-10-2019
Ndertimi Terreneve Sportive ne Shkollen 9-Vjecare "Kosova" Qeverisja Vendore Tiranė 11 314 184.00 07-10-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 24-10-2018
Blerje shtepi levizese per strehim social ne raste emergjence civile Qeverisja Vendore Tiranė 66 650 000.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Mirembajtja dhe riparimi i elektropompave te stacioneve te pompimit te U.K Sarande Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 28-02-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 21-01-2019
Mirembajte dimerore e rrugeve rurale, Bashkia Diber. Qeverisja Vendore Dibėr 3 333 333.00 20-11-2019
Projekte per permiresimin e kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara ( Rikonstruksion) Bashkia Vau Dejes Qeverisja Vendore Vau i Dejės 14 648 445.00 18-09-2019
Realizimi i dekorit ne Bashkine Vlore me rastin e festave te fundvitit 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 5 551 350.00 25-11-2019
Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Guri I Zi,Berdice dhe Ana e Malit Qeverisja Vendore Shkodėr 1 442 650.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Riparim i makinave dhe mjeteve te ndertimit Qeverisja Vendore Fier 0.00 30-05-2019
Blerje e materialeve per meremetimin e rrugicave te qytetit si dhe vegla pune Qeverisja Vendore Gramsh 3 223 889.00
Sherbim Perdorimi i programit kompjuterik AL-Billing per sistemin e faturimit Qeverisja Vendore Fier 750 000.00
Dhenie me qera “Ish-Depot e Amballazhit tė Sheqerit nė ish-Kombinatin e Sheqerit Maliq” Qeverisja Vendore Maliq 0.00 23-12-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje materiale hidraulike, Mirembajtje e rrjetit te ujit te pijshem dhe te ujrave te zeza me materiale hidraulike Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 28-08-2019
Pajisje zyre (karrige, rafte, dollape etj) Qeverisja Vendore Tiranė 1 498 000.00 12-11-2019
Loti V Buke Integrale Qeverisja Vendore Patos 400 000.00 21-11-2019
- Loti IV Mish- vici Qeverisja Vendore Patos 1 360 000.00 21-11-2019
- Loti III Ushqimore Qeverisja Vendore Patos 1 460 416.00 21-11-2019
Loti II Fruta / Perime Qeverisja Vendore Patos 396 667.00 21-11-2019
Loti I Bulmetor Qeverisja Vendore Patos 1 348 000.00 21-11-2019
Ndėrtim linja e re KUN rruga Mati Lagjja Valias Qeverisja Vendore Kamėz 2 487 835.00 18-12-2019
“Konsulencė – Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti, pėr “Godinat Nr.20-21; Nr.22-23, nė RSU. Nr.1 Qeverisja Vendore Tiranė 13 750 000.00
Ndertim vepra rrugore dhe ujore ne njesite administrative te Bashkise Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 6 182 595.00 12-11-2019
Sherbim pastrim pusesh Qeverisja Vendore Fier 5 372 000.00 23-10-2019
Blerje baze materiale per ndriēime rrugore. Qeverisja Vendore Patos 4 166 411.00 04-11-2019
Blerje materiale per riparimin e ndertimin e kazaneve per vitin 2020 Qeverisja Vendore Tiranė 4 000 000.00 06-11-2019
Blerje karburant per nevojat e Bashkise Vore, Faza II Qeverisja Vendore Vorė 833 333.00 31-10-2019
Rikualifikim urban i lulishtes qendrore prane Bashkise Pogradec Qeverisja Vendore Pogradec 7 499 890.00 07-11-2019
Blerje elektromotorr 75 kw per fshatin Bujqes dhe elektromotorr 22 kw per fshatin Petresh’ Qeverisja Vendore Elbasan 1 600 000.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Sherbim mirembajtje per Njesine Adminstrative Lekas Qeverisja Vendore Korēė 0.00 08-08-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Sherbim mirembajtje per Njesine Adminstrative Lekas Qeverisja Vendore Korēė 0.00 08-08-2019
Mirembajtje kanale kulluese Qeverisja Vendore Libohovė 2 079 333.00 03-09-2019
Rehabilitim/Sistemim i rrugicave tek lagjia "Kalaja" Qeverisja Vendore Pogradec 2 500 000.00 25-10-2019
Blerje materiale te ndryshme per mirembajtjen e sistemit elektrik ne objekte dhe ndriēimit publik, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 1 250 000.00 31-10-2019
Materiale Ndertimi dhe Mirembajtje Qeverisja Vendore Devoll 5 173 045.00 11-11-2019
BLERJE MATERIALE NDĖRTIMI Qeverisja Vendore Konispol 10 000 000.00 08-02-2019
Blerje karburant per nevojat e Bashkise Sarande. Qeverisja Vendore Sarandė 5 000 000.00 03-10-2019
Dekor per festat e fundvitit ne bashkine Pogradec Qeverisja Vendore Pogradec 7 499 900.00 11-11-2019
Blerje dru zjarri dhe pellet, 2019 Qeverisja Vendore Cėrrik 1 997 000.00 15-11-2019
Blerje karburant Nafte, Bashkia Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 4 221 440.00 05-11-2019
Rehabilitim perforcime te banesave ekzistuese ne fshatin Piskove dhe Pacomit Qeverisja Vendore Pėrmet 9 905 233.00 02-09-2019
Sherbime te tjera per asortimin e lendes drusore Qeverisja Vendore Tiranė 833 333.00 29-10-2019
Shpenzime per qeramarrje per mjete transporti (per lenden drusore) Qeverisja Vendore Tiranė 831 000.00 29-10-2019
Riparime te automjeteve te Bashkise Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 666 563.00 03-12-2019
Rikonstruksion i rruges Ēameria. Qeverisja Vendore Patos 8 042 742.00 24-09-2019
BLERJE SISTEMI GPS BAZE ROVER (TOTAL STACION (TEODOLIT) Qeverisja Vendore Vlorė 3 300 000.00 11-10-2019
Blerje uniforma dhe veshje speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 995 800.00 15-10-2019
Blerje gaz i lengshem Qeverisja Vendore Shkodėr 3 214 200.00 29-10-2019
Blerje drita dhe materiale ndihmese per dekorin e festave te fundvitit Qeverisja Vendore Fier 3 041 000.00 29-10-2019
Blerje lende djegese per ngrohje (dru zjarri) Qeverisja Vendore Pustec 1 003 200.00 31-10-2019
Blerje automjete zjarrefikese per drejtorine e MZSH-se Qeverisja Vendore Tiranė 20 833 333.00
Blerje mjet germimi (mini eskavator) Qeverisja Vendore Cėrrik 1 500 000.00 15-11-2019
Rehabilitim e mirembajtje kanale ujites e kullues ne Bashkine Kolonje, viti 2019. Qeverisja Vendore Kolonjė 1 284 016.00 25-09-2019
Blerje inerte Qeverisja Vendore Tiranė 44 027 500.00 27-09-2019
Blerje dru zjarri prerje dhe transport per institucionet arsimore te Bashkise Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 1 926 300.00 22-10-2019
Blerje Gaz per gatim per QEA Qeverisja Vendore Durrės 1 575 000.00 24-09-2019
Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Qeverisja Vendore Tiranė 982 033.00 23-10-2019
Sherbimi i pastrimit ne Qytetin Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 57 826 814.00
Sherbimi i pastrimit ne Njesine Administrative Orikum Qeverisja Vendore Vlorė 6 862 200.00
Blerje kompjuterash dhe pajisje elektronike Qeverisja Vendore Fier 8 302 109.00 16-05-2019
Blerje bitumi Qeverisja Vendore Tiranė 31 905 833.00 01-10-2019
Blerje hipoklorit kalciumi. Qeverisja Vendore Libohovė 1 500 000.00 29-10-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje materiale hidraulike, Mirembajtje e rrjetit te ujit te pijshem dhe te ujrave te zeza me materiale hidraulike Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 28-08-2019
Blerje Dru Zjarri dhe Pelet ptruer Q.E.A Qeverisja Vendore Durrės 9 450 000.00 16-09-2019
Furnizim Vendosje materiale (inventari ekonomik) per shkolla dhe kopshte Qeverisja Vendore Vorė 1 932 300.00 07-10-2019
Instalim kamerave te sigurise ne qytet Qeverisja Vendore Sarandė 11 049 999.00 25-10-2019
2019 REHABILITIMIM I KANALIT UJITES NE BABICE VLORE,SKEMA UJITESE VLU 9 DEGA DJATHTAS Qeverisja Vendore Vlorė 6 474 925.00 15-10-2019
Shfrytezim pyjesh ne ekonomite pyjore ne Bashkine Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 7 612 289.00 15-10-2019
F&V SHERBIMI DEKORIT 2019 Qeverisja Vendore Durrės 4 980 000.00 17-10-2019
Vendosjen e zonave te shijimit ne familjet perfituese te projektit Kuzhina lokale Mali i Zi-Shqiperi,Bashkia Puke Qeverisja Vendore Pukė 2 000 000.00 22-10-2019
Blerje Dru Zjarri per ngrohje Qeverisja Vendore Krujė 2 206 320.00 16-10-2019
Blerje transformator,pompa Qeverisja Vendore Dropull 1 830 000.00 22-10-2019
Uniforma dhe veshje te tjera speciale Qeverisja Vendore Tiranė 3 748 156.00 14-10-2019
Blerje Ēakell makinerie 1-100 mm per rruge Urbane dhe Rurale ne Bashkine Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 3 300 000.00 23-10-2019
Permiresim i kushteve te komunitetit Rom dhe Egjiptian Qeverisja Vendore Vlorė 14 920 422.00 12-09-2019
Materiale ristrukturimi te selise operative te Rr. Don Bosko Qeverisja Vendore Tiranė 3 168 533.00 03-10-2019
Blerje dru zjarri per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 850 000.00 26-09-2019
Blerje dru zjarri per shkollat, kopshtet, cerdhen te qytetit dhe njesive administrative Qeverisja Vendore Librazhd 7 898 000.00 11-10-2019
Shpenzime per blerje nafte Qeverisja Vendore Klos 2 438 583.00 14-10-2019
Ricungime e rrallime Qeverisja Vendore Librazhd 1 600 503.00 15-10-2019
Furnizimi me ushqime per kopshte ,cerdhe, konviktii arsimit profesional dhe Pak-u' Qeverisja Vendore Kavajė 11 306 380.00 23-08-2019
Blerje pjese kembimi dhe sherbime per mjetet e transportit per Bashkine Berat dhe ndermarrjet vartese. Qeverisja Vendore Berat 3 227 444.00 27-09-2019
Blerje uniforma dhe veshje te tjera speciale Qeverisja Vendore Tiranė 833 200.00 14-10-2019
Blerje Pelet- Briket (tallash i presuar) Qeverisja Vendore Elbasan 4 857 468.00 16-10-2019
Riparim dhe furnizim vendosje pjese kembimi automjete 2019 Qeverisja Vendore Elbasan 5 046 650.00 17-09-2019
Loti nr 1 Ushqime Koloniale Qeverisja Vendore Gjirokastėr 185 399.00 08-10-2019
Loti nr 2 Fruta dhe Perime/Zarzavate Qeverisja Vendore Gjirokastėr 193 336.00 08-10-2019
Loti nr 3 Qumesht dhe nenprodukte te tij (Bulmet) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 92 019.00 08-10-2019
loti nr 4 Buke Qeverisja Vendore Gjirokastėr 93 688.00 08-10-2019
loti nr 5 Mish Qeverisja Vendore Gjirokastėr 263 917.00 08-10-2019
mirmbajtje rruge rurale, Bashkia bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 3 333 333.00 08-10-2019
Blerje tuba betoni per rruget rurale Qeverisja Vendore Gramsh 1 248 500.00 15-10-2019
RIKONSTRUKSIONI I ZYRAVE TE VJETRA, PRANE KOMISARIATIT TE POLICISE Qeverisja Vendore Sarandė 3 500 000.00 13-09-2019
Blerje kontinier per grumbullimin e mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Patos 1 250 000.00 25-09-2019
Blerje Karburant per nevojat e Shoqerise Qeverisja Vendore Pogradec 6 123 266.00 27-09-2019
Sherbim per riparimin dhe mirembajtjen e sobave profesionale me gaz ne objektet parashkollore te Bashkise se Tiranes Qeverisja Vendore Tiranė 2 240 000.00 30-09-2019
FURNIZIMI ME ENERGJI ELEKTRIKE (TMTU) GODINA E BASHKISE MIRDITE, RRESHEN. Qeverisja Vendore Mirditė 2 282 768.00 07-10-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje materiale per sherbimin e eskavatoreve Qeverisja Vendore Maliq 0.00 14-05-2019
Furnizim vendosje dyer druri ne objektet arsimore Qeverisja Vendore Tiranė 16 770 845.00 13-08-2019
Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Veriore B Qeverisja Vendore Shkodėr 9 528 481.00
Mirembajtje e thelle ne palestra ne objekte arsimore Qeverisja Vendore Tiranė 31 153 713.00 07-08-2019
Furnizim&Vendosje dhe punime hidraulike Saracineske ne rezervuarin ISHEM Qeverisja Vendore Durrės 1 470 000.00 03-10-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Mirembajtja dhe riparimi i elektropompave te stacioneve te pompimit te U.K Sarande Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 28-02-2019
Ndėrtimi i Rrjetit tė Jashtėm tė Ujėsjellėsit Kėlcyrė. Qeverisja Vendore Kėlcyrė 151 169 770.00 27-05-2019
Sigurimi i objekteve arsimore Qeverisja Vendore Elbasan 3 400 000.00 11-10-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 0.00 11-03-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Sherbim mirembajtje per Njesine Adminstrative Lekas Qeverisja Vendore Korēė 0.00 08-08-2019
Rikonstruksion i rruges Lagjia Kukaj ,Bashkia Puke Qeverisja Vendore Pukė 40 869 589.00 15-05-2019
Rikonstruksioni i rruges "Ali Caushi" Sheshet e pallateve 108/3, 108/4, 108/5, 108/6, 108/7, 108/8, 108/9, 108/10, 108/11, 108/12, Lagjja 'Syrja Dylgjeri Qeverisja Vendore Elbasan 20 714 162.00 28-05-2019
Blerje dru zjarri per nevojat e shkollave, kopshteve, cerdheve dhe konviktit per vitin 2019 Qeverisja Vendore Gramsh 5 877 500.00 01-10-2019
Blerje karburant ( diesel, benzine, gaz propan) per ne voja te Bashkise Finiq ( shtese buxheti). Qeverisja Vendore Finiq 3 000 000.00 08-10-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje materiale hidraulike, Mirembajtje e rrjetit te ujit te pijshem dhe te ujrave te zeza me materiale hidraulike Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 28-08-2019
Rikonstruksion i Sheshit te parkimit te Selman Stermasi Qeverisja Vendore Tiranė 15 242 949.00 06-08-2019
Blerje automjet( fuoristrade) per sherbimin zjarrefikes Qeverisja Vendore Mat 2 375 000.00 27-09-2019
Dru per Ngrohje (shkolla 2) Qeverisja Vendore Devoll 7 495 000.00 03-10-2019
Rikonstruksion i Shkolles "Vasil Shanto", fshati Vrake Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 35 161 955.00 23-08-2019
Blerje mish per institucionet shkollore dhe parashkollore,ne bashkine Mirdite. Qeverisja Vendore Mirditė 1 460 000.00 25-09-2019
Rehabilitim / Perforcim banesash ekzistuese Qeverisja Vendore Kamėz 15 239 080.00 27-08-2019
Blerje betoni Qeverisja Vendore Tiranė 1 241 617.00 24-09-2019
Blerje buke per institucionet shkollore dhe parashkollore te bashkise Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 825 840.00 25-09-2019
Shpenzime ne funksion te forumit "Forumi i IV (171) te Kryetareve te Kryeqyteteve te Evropes Qendrore dhe Lindore dhe Kines" Qeverisja Vendore Tiranė 7 936 500.00 30-09-2019
Rehabilitim i skemes ujitese te Bulos si dhe kanalit kullues K-1-76 Fushe Nepravishte Qeverisja Vendore Libohovė 30 916 666.70 08-08-2019
„Blerje materiale hidraulike Mirembajtje e rrjetit te ujit te pijshem dhe te ujrave te zeza me materiale hidraulike Qeverisja Vendore Sarandė 6 000 000.00 28-08-2019
Blerje artikuj te ndryshem ushqimor, Shkolla Speciale 3 Dhjetori Qeverisja Vendore Shkodėr 2 220 621.00 28-08-2019
PLLAKA GRANIL BOJE 24/24/6 RRUGA R:GJEBREJA Qeverisja Vendore Vlorė 1 040 640.00 12-09-2019
FV pjese kembimi goma Qeverisja Vendore Vau i Dejės 5 000 000.00 26-07-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 24-10-2018
Blerje automjet Qeverisja Vendore Himarė 4 166 667.00 16-09-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Riparim dhe pajisje makinash Qeverisja Vendore Korēė 0.00 09-05-2019
Blerje kurrize artificiale per ngadalsim shpejtesie ne rruget e qyteti Qeverisja Vendore Skrapar 2 496 972.00 14-10-2019
Rikonstruksion i godines 11-12 Qeverisja Vendore Tiranė 247 470 811.00 30-05-2019
Blerje karburanti per Drejtorine e Rrugeve Rurale dhe Drejtorine e MZSH-se. Qeverisja Vendore Kukės 4 985 000.00 06-09-2019
Blerje materiale pastrimi per QEA Qeverisja Vendore Durrės 6 298 000.00 31-05-2019
Pėrmirėsimi dhe fuqizimi i parkut tė Lanfillit Qeverisja Vendore Vau i Dejės 11 666 666.00 29-07-2019
Mirembajtje e thelle per instalimet elektrike ne objektet arsimore Qeverisja Vendore Tiranė 31 491 185.00 01-08-2019
Blerje vegla pune Qeverisja Vendore Tiranė 3 014 000.00 03-09-2019
FV matesa ne stacione pompimi dhe depo uji Qeverisja Vendore Maliq 1 821 793.00 10-09-2019
Sherbimi i pastrimit per njesite administrative Luzi i Vogel, Synej , Helmas" Qeverisja Vendore Kavajė 71 356 707.00 24-07-2019
Instalim i Programit te Finances dhe Kontabilitetit per Drejtorine e Zhvillimit Ekonomik dhe Menaxhimit Financiar Qeverisja Vendore Librazhd 1 666 667.00 20-08-2019
Blerje Karburanti per nevojat e Bashkise Shijak Qeverisja Vendore Shijak 5 833 333.00 02-09-2019
Blerje elektropompa per shoqerine Ujesjelles Kanalizime Patos. Qeverisja Vendore Patos 2 249 546.00 30-08-2019
Shpenzime pėr siguracionin e mjeteve tė transportit. Qeverisja Vendore Tiranė 1 950 000.00 06-09-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Benzine Premium Unl 10 ppm Qeverisja Vendore Durrės 0.00 11-03-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 0.00 11-03-2019
"Zbatimi Projekt-Preventivit per Efiēencen e Energjise i Nderteses Ekzistuese 4-KT. ne Bashkepronesi, Pallati nr. 3 (Fizarmonike), Lagje 1, ne Qender te Qytetit Krume Qeverisja Vendore Has 25 785 910.00 03-05-2019
“Uniforma dhe veshje tė tjera speciale pėr Policinė Bashkisė pėr vitin 2019”. Qeverisja Vendore Tiranė 13 455 000.00 22-05-2019
Riparim dhe ndriēim trotuaresh ne unazen e vogel Shijak Qeverisja Vendore Shijak 6 166 249.00 09-05-2019
Rehabilitim, perforcim banesash ekzistuese dhe rikonstruksion qendra e fshatit Togez Qeverisja Vendore Librazhd 32 787 737.00 09-08-2019
Mirembajtje te objekteve te kopshteve, shkollave dhe cerdhes. Qeverisja Vendore Sarandė 1 250 000.00 23-08-2019
Ndertimi i skemes ujitese – Sektori i Ri ne Xeng, Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 58 781 504.00
Shkolla Asim Vokshi-Palester dhe terrene sportive dhe sistemime te jashtme ne gjimnazin "Asim Vokshi". Qeverisja Vendore Tropojė 50 319 591.00 23-04-2019
Rikonstruksion i shkollės “Mustafa Matohiti”. Qeverisja Vendore Patos 74 258 784.00 10-05-2019
Blerje baze materiale (asfalt) ne vendodhjen e objekteve Patos, Zharrez ,Grize ,Frasher,Sheqishte,Fshati i Ri. Qeverisja Vendore Patos 33 272 649.00 17-05-2019
Blerje aksesore skelerie Qeverisja Vendore Tiranė 1 856 835.00 09-08-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje artikuj ushqimorė pėr shkollėn Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 26-11-2018
Sherbim mirembajtje per automjetet e transportit Qeverisja Vendore Tiranė 3 333 333.00 07-08-2019
Rikonstruksion i kanalit ujites, lagjia Fushaxhi. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 3 429 985.00 07-08-2019
Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit (riparim mjetesh) Qeverisja Vendore Tiranė 2 080 500.00 21-08-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Riparim i makinave dhe mjeteve te ndertimit Qeverisja Vendore Fier 0.00 30-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Sherbim mirembajtje per Njesine Adminstrative Lekas Qeverisja Vendore Korēė 0.00 08-08-2019
Blerje vajra e lubrifikante per nevojat e enteve vartese Qeverisja Vendore Fier 3 033 417.00 14-05-2019
Realizim i sherbimeve data, sistemit te sigurise dhe sistemeve smart te UKD-se Qeverisja Vendore Durrės 7 966 833.33 30-07-2019
Rikonstruksion Ēerdhes Nr. 2 Qeverisja Vendore Bulqizė 17 848 333.33 02-05-2019
Blerje Nafte per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike Qeverisja Vendore Skrapar 5 000 000.00 16-08-2019
Sherbimi i dekorit ne Bashkine Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 3 241 900.00 25-07-2019
Prerje e druve te zjarrit,ngarkim,transport dhe stivim ne sheshin e depozitimit. Qeverisja Vendore Klos 1 500 000.00 20-08-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Kuote ushqimore shkolla Naim Frasheri Qeverisja Vendore Korēė 0.00 07-05-2019
Furnizim vendosje matesash uji per vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 9 720 624.00 17-05-2019
“Ndertim i ujesjellesit te fshatrave Lalėz, Bizė, Draē dhe Shetaj, Nj. Adm Ishėm, Bashkia Durrės” Qeverisja Vendore Durrės 180 414 265.00 27-05-2019
Sistemi i kanalizimeve te ujerave te ndotura te zones turistike hamallaj, faza I " Njesia Administrative Sukth Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 82 111 600.45 28-05-2019
Sistemimi i furnizimit me uje te zones Turistike Hamallaj, Faza I, Nj. Adm. Sukth, Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 80 231 510.83 31-05-2019
Mbikqyrje per prokurimin me objekt Sistemi i kanalizimeve te ujerave te ndotura te zones turistike hamallaj, faza I" Njesia Administrative Sukth Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 1 528 888.00 19-07-2019
Shtese Kontrate: Sistemim i qendres se fshatit Ngjeqar L=1141 ml. Qeverisja Vendore Roskovec 1 222 980.00
Rikonstruksion i shkolles 24 Maji dhe ambienteve sportive, Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 82 981 479.00 26-04-2019
RIKUALIFIKIM I RRUGICAVE TE QYTETIT KAVAJE Qeverisja Vendore Kavajė 16 420 000.00 31-05-2019
Rikonstruksion i Rruges Drita, Lagjia Nr.2 ,Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 12 325 000.00 29-05-2019
Mirembajtje e thelle e sistemit te ngrohjes ne objektet arsimore Qeverisja Vendore Tiranė 35 496 280.00 10-07-2019
Mirembajtje objekte shkollore, kopshte dhe te tjera, 2019 Qeverisja Vendore Cėrrik 4 099 987.00 15-08-2019
Rikualifikim urban i bllokut qe kufizohet nga Blv Bajram Curri-Blv Petro N. Luarasi-Rruga Taulantia-Rruga Ali Demi-Faza I Qeverisja Vendore Tiranė 112 518 191.00 09-04-2019
RIKOSTRUKSIONI I UJESJELLESIT BULQIZE, RRJETI SHPERDARES, FAZA E II (LINJA SEKONDARE DHE TERCIALE). Qeverisja Vendore Bulqizė 6 262 041.00 20-08-2019
Mbikqyrje per prokurimin me objekt Projekt per vendosje matesash ne pallatet me kollone te brendshme, loti I, Qytet Durres Qeverisja Vendore Durrės 920 833.00 19-07-2019
Pjesė kėmbimi pėr pajisje tė montuara nė mjete. Qeverisja Vendore Tiranė 3 499 400.00 09-08-2019
Rehabilitim i kanalit ujitės Hardhishtė-Rreth. Qeverisja Vendore Shijak 52 163 759.00 23-04-2019
Blerje baze materiale(Stabilizant) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 079 355.00 28-05-2019
Blerje DIESEL D1 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 362 643.00 07-09-2019
Loti III Blerje materiale durale Qeverisja Vendore Patos 252 750.00 30-07-2019
Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Rrethina,Postribe dhe Shale Qeverisja Vendore Shkodėr 6 926 401.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Loti IV: Blerje mish per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 09-08-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Loti III: Blerje produkte bulmeti per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 09-08-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Loti II: Blerje produkte ushqimore per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 09-08-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Loti I : Blerje fruta-perime per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 09-08-2019
Mirembajtje Objektesh Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 9 790 698.00 24-05-2019
Rikonstruksion Rruga "Zabelej” Qeverisja Vendore Shkodėr 12 314 310.00 24-05-2019
"Sistemim - Asfaltim i rruges Muriqan-Gorice Qeverisja Vendore Shkodėr 15 119 227.00 31-05-2019
Rikonstruksion Rruga “Brioti”. Qeverisja Vendore Shkodėr 19 258 655.00 29-05-2019
Sherbimi mirembajtjes te varrezave publike dhe te deshmoreve te Bashkise Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 8 000 000.00 25-07-2019
Hidrant vadites Qeverisja Vendore Korēė 1 000 000.00 30-07-2019
Blerje sherbimi per Bashkine e Tiranes, per projektin Fillo me nje ide-Fito nje intership ne Bashkine e Tiranes Qeverisja Vendore Tiranė 983 333.00 09-08-2019
Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Velipoje, Dajc Qeverisja Vendore Shkodėr 9 188 764.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje Hipoklorit Natriumi dhe Hipoklorit Kalciumi Qeverisja Vendore Lushnje 0.00 17-07-2019
Supervizim i objektit Rikonstruksion i shkolles Mustafa Matohiti Qeverisja Vendore Patos 1 143 760.00 28-05-2019
Permiresimi i matjeve te enteve private qe perdorin ujin si lende te pare" Qeverisja Vendore Tiranė 99 902 997.00 31-05-2019
Rikonstruksioni i shkolles 9 vjecare 1 Qershori Qeverisja Vendore Tiranė 74 932 686.00 31-05-2019
Rikonstruksioni i Biblotekes se Qytetit, Nj.A 2 Qeverisja Vendore Tiranė 2 594 758.00 04-07-2019
Rikonstruksioni I Shkolles Thanas Bozo,Ndertimi I Palestres Dhe Terrenet SportiveNjesia Administrative Kolonje ,Kolonje ,Bashkia Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 65 437 914.00 05-07-2019
Shpenzim mirmbajtje riparime Qeverisja Vendore Elbasan 5 691 386.00 05-08-2019
Loti V: Blerje buke per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 305 867.00 09-08-2019
Loti IV: Blerje mish per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 544 750.00 09-08-2019
Loti III: Blerje produkte bulmeti per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 847 083.00 09-08-2019
Loti II: Blerje produkte ushqimore per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 670 808.00 09-08-2019
Loti I : Blerje fruta-perime per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 266 692.00 09-08-2019
Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Jugore A Qeverisja Vendore Shkodėr 16 855 995.00
Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Veriore B Qeverisja Vendore Shkodėr 14 262 603.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Loti V: Blerje buke per Shtepine e te Moshuarve Qeverisja Vendore Elbasan 0.00 09-08-2019
Loti II: “Blerje bojėra pėr printera, fotokopje dhe plotera”. Qeverisja Vendore Tiranė 14 583 333.00 06-05-2019
Rikonstruksion mirembajtje shkollat ne Bashkine Tepelene Qeverisja Vendore Tepelenė 1 350 000.00 26-07-2019
Furnizimi dhe instalimi i sistemit automatik tė matjes tė ujit tė pijėshėm nė fshatin Mborje” sipas Projektit "Bashkėveprimi ndėrkufitar pėr furnizimin me ujė tė pastėr nėpėrmjet njė mjedisi tė shėndetshėm“ ( ”SAVE SAFE WATER”). Qeverisja Vendore Korēė 13 125 800.00 29-05-2019
Ndertim Ure Tip BELI mbi lumin Shkumbin per lagjen Rrethi i Bardhe, Hotolisht Qeverisja Vendore Librazhd 7 491 428.00 26-07-2019
Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Guri I Zi,Berdice dhe Ana e Malit Qeverisja Vendore Shkodėr 3 013 967.00
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 0.00 11-03-2019
Sherbime Vijezime dhe Vendosje Tabelash Qeverisja Vendore Tiranė 5 412 973.00 10-07-2019
Rikonstruksion i shkolles se Mesme Jovan Ndreko fshati Libofshe Nj. Adm. Libofshe Qeverisja Vendore Fier 21 841 709.00 30-04-2019
Ndertim dhe rikonstruksion shkollash Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 33 333 062.00 07-05-2019
Rikonstruksion dhe shtese anesore 2 kate, Shkolla e Mesme e Bashkuar "Mihal Nako", fshati Fier Seman, Njesia Administrative Gradishte Qeverisja Vendore Divjakė 68 067 806.00 30-04-2019
Blerje materiale te buta dhe dysheke per femije. Qeverisja Vendore Tiranė 20 937 512.55 02-05-2019
Projekt per vendosje matesash ne pallatet me kollone te brendshme, loti 1,Qyteti Durres Qeverisja Vendore Durrės 41 804 762.00 31-05-2019
Sherbime te publikimit dhe printimit Qeverisja Vendore Tiranė 2 196 233.00 26-07-2019
Rikonstruksion "Shkolla e Mesme e Bashkuar Pustec. Qeverisja Vendore Pustec 22 581 165.00 27-05-2019
Grumbullimin dhe transportin e mbeturinave nė territorin e bashkisė Prrenjas Qeverisja Vendore Prrenjas 686 868.00
“Studim projektim per rikonstruksione ne rrjetin ekzistues te qytetit Durres” Qeverisja Vendore Durrės 47 232 905.83 29-05-2019
Blerje Motokarro Qeverisja Vendore Tiranė 1 250 000.00 26-07-2019
Ndertim kopeshti me dreke ne fshatin Cerme Sektor, Njesia Administrative Terbuf, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 56 051 653.00 30-04-2019
Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare ’Pinellopi Pirro’ Qeverisja Vendore Fier 34 828 213.00 30-04-2019
Rikonstruksion Rruga "Shasi”. Qeverisja Vendore Shkodėr 12 800 370.00 24-05-2019
Riparime me asfalt rruge Rurale Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 12 499 988.00 30-05-2019
Loti 2: Riparim i makinave dhe mjeteve te ndertimit Qeverisja Vendore Fier 23 712 481.00 30-05-2019
Loti i parė:“Rikualifikimi i sheshit rekreativ nė rrugėn ”Belul Hatibi” Qeverisja Vendore Tiranė 2 666 043.30 08-07-2019
Loti i dytė: “Rikualifikimi i sheshit nė rrugėn “Irfan Tomini” Qeverisja Vendore Tiranė 2 380 517.00 08-07-2019
Riparim mirembajtje objekte ndertimore Qeverisja Vendore Tiranė 3 319 542.00 10-07-2019
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Kukės 6 423 733.00 08-02-2019
Rikonstruksion i rruges Oblike – Velinaj – Alimetaj, Loti 3 Qeverisja Vendore Shkodėr 15 740 387.00 31-05-2019
Vendosja e manometrave nė 25 pika kryesore tė rrjetit tė ujėsjellėsit. Qeverisja Vendore Tiranė 14 971 415.00 23-05-2019
Sherbimi i mirembajtjes se automjeteve te Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 523 200.00 31-05-2019
Blerje Hipoklorit Natriumi dhe Hipoklorit Kalciumi Qeverisja Vendore Lushnje 6 270 000.00 17-07-2019
Rikonstruksion kopshti Neim Babameto Qeverisja Vendore Durrės 12 747 000.00 17-05-2019
Bleje material elektrike dhe mekanike Qeverisja Vendore Tiranė 1 999 984.00 31-05-2019
Sistemim asfaltim rruga Qender Mes – Kullaj Qeverisja Vendore Shkodėr 8 685 571.00 31-05-2019
Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė zonėn qė kufizohet nga rrugėt Vangjel Noti,Qemal Dracini, Bruzi dhe Shinat e trenit Qeverisja Vendore Tiranė 12 886 343.00 22-05-2019
Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi tė rrjetit tė vjetėr nė rrugėt qė lidhen me Rrugėn e Kavajės, Mihal Duri , Kont Urani Qeverisja Vendore Tiranė 23 997 834.00 22-05-2019
Rikonstruksion i kanalit ujites Galigat-Cingar Siper-Drize Qeverisja Vendore Gramsh 28 043 538.00 08-05-2019
“Rikualifikim i ambienteve tė impiantit Bovillė”. Qeverisja Vendore Tiranė 214 972 613.19 27-05-2019
KARBURANT GAZOIL Qeverisja Vendore Vlorė 13 450 000.00 30-05-2019
Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne rrugen "Bedri Karapici" "Hamdi Pepa" Qeverisja Vendore Tiranė 549 371.00 31-05-2019
Rikonstruksion Rruga Mukej. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 917 123.00 24-05-2019
Marreveshje kuader, Blerje materiale te ndryshme ndertimi Qeverisja Vendore Mat 3 333 300.00 29-05-2019
Loti i Tetembedhjete: “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion rruge “Bahcallek” Qeverisja Vendore Shkodėr 111 310.00 31-05-2019
Sistemim i oborrit te pallatit nr. 28 Lagja Beselidhja Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 2 144 229.00 05-07-2019
Logu i bjeshkeve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 250 000.00 22-07-2019
Rikonstruksion i Depos me W-4000 m3 nė Partitar Qeverisja Vendore Tiranė 17 417 495.00 24-05-2019
Loti i tetė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion i Depos me W-4000 m3 nė Partitar“ Qeverisja Vendore Tiranė 452 854.00 31-05-2019
Blerje goma Qeverisja Vendore Tiranė 3 023 138.00 19-04-2019
Sistemim asfaltim Rruge te brendshme fshati Samrisht i Vjeter Qeverisja Vendore Shkodėr 15 261 158.00 31-05-2019
Sherbim mirembajtje per Njesine Adminstrative Lekas Qeverisja Vendore Korēė 5 121 292.00 08-08-2019
Rikonstruksion i shkolles se mesme Petro Nini Luarasi, Erseke , Bashkia Kolonje Qeverisja Vendore Kolonjė 60 139 457.00 26-04-2019
Rikonstruksioni i Shkolles Mesme Belsh "Sami Frasheri Qeverisja Vendore Belsh 75 710 375.00 30-04-2019
Rikonstruksioni I Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit te Brendshem te Ujesjellesit ne bashkine Rrozhine Loti III Qeverisja Vendore Rrogozhinė 206 398 765.00 27-05-2019
Per nje shtese fondi tek objekti "Sistemim blloku tek ish ferma loti I" Qeverisja Vendore Pogradec 19 574 639.00 30-05-2019
Rikonstruksion rrjet ujesjellesi dhe kanalizimi ne Rrugen"Dalip Zavalani, Vath Koreshi, dhe rrugen midis Petro Nini Luarasi dhe Shyqeri Ishmi. Qeverisja Vendore Tiranė 14 112 605.00 31-05-2019
Ndėrtim linje transmetimi nga puseta Yzberisht deri nė Depo Kombinat. Qeverisja Vendore Tiranė 68 863 113.00 22-05-2019
Ndertim Ujesjellesi Balshaj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 10 026 559.00 29-05-2019
Loti I: “Ndėrtimi i urės nė rrugėn Kocaj-Veski, Baldushk” Qeverisja Vendore Tiranė 18 249 229.00 29-05-2019
Loti II: “Rikonstruksoni i urės sė fshatit Vilėz, Zall Bastar” Qeverisja Vendore Tiranė 11 715 137.00 29-05-2019
Furnizim vendosje te zyrave te informimit turistik. Qeverisja Vendore Lezhė 1 250 000.00 08-07-2019
Furnizim vendosje pjese kembimi, per nevojat e Bashkise Diber, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 2 083 333.00 20-05-2019
Rikonstruksion i rrugės Hafiz Ali Ulqinaku” Qeverisja Vendore Shkodėr 6 118 045.00 27-05-2019
Rikonstruksion shkolla 9 vjecare Hajdar Dushi Qeverisja Vendore Durrės 67 612 000.00 16-04-2019
Kanali ujites KU-21 Qeverisja Vendore Shkodėr 12 091 934.00 29-05-2019
Shtese kontrate per Mbikqyrje punimesh per objektin: Ndertimi i ri i shkolles 9 vjecare S.Maci Qeverisja Vendore Tiranė 328 613.00
Rikonstruksion kopshti 1 Maji Qeverisja Vendore Durrės 20 833 000.00 02-04-2019
Rruga Argjinatura Rruga Monte Karlo Qeverisja Vendore Kamėz 35 573 194.00 02-05-2019
Boje sinjalistike horizontale Qeverisja Vendore Korēė 2 082 750.00 07-05-2019
Loti i nėntė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion i linjės se ujėsjellesit Ų 140 mm PE nga baseni i presionit nė Dajt deri nė depon e fshtit Ferraj” Qeverisja Vendore Tiranė 1 188 366.00 31-05-2019
Blerje Ēimento Qeverisja Vendore Skrapar 916 667.00 04-07-2019
RIKONSTRUKSION I RRUGEVE DHE QENDRES NE FSHATIN BILĒĖ, NJĖSIA ADMINISTRATIVE VELABISHT,BASHKIA BERAT Qeverisja Vendore Berat 12 447 248.00 01-02-2019
Rruga(Ibrahim Rugova Mark Tirta Mehdi Frasher Mit’hat Frasheri). Qeverisja Vendore Kamėz 44 081 461.00 11-02-2019
Ndertim rruga "Shebeniku Skenderbeu". Qeverisja Vendore Kamėz 59 286 710.00 26-02-2019
Loti i trete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Ndertim rruga SkenderbeuShebeniku) Qeverisja Vendore Kamėz 680 777.00 19-04-2019
Rehabilitimi i ujembledhesit Kurjan Qeverisja Vendore Roskovec 22 452 758.00 26-04-2019
Loti i Parė: “Mbikqyrje e punimeve pėr objektin: “Rruga Argjinatura + Rruga Monte Karlo”. Qeverisja Vendore Kamėz 542 744.00 23-05-2019
Rikonstruksion Rruga Cen Broja Qeverisja Vendore Shkodėr 6 381 106.00 27-05-2019
"Rikonstruksion i kanalit, fshati Iballe". Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 24 473 446.00 27-05-2019
FV Gjelberim ne qytet Qeverisja Vendore Durrės 12 500 000.00 31-05-2019
Rikonstruksion i shkolle 9-vjecare 4 Deshmoret Qeverisja Vendore Lushnje 41 567 739.00 26-04-2019
Ujėsjellėsi i Vau Dejės. Qeverisja Vendore Vau i Dejės 143 739 115.00 23-05-2019
Blerje materiale kompjuterike Qeverisja Vendore Shkodėr 2 995 305.00 30-05-2019
Loti i dytė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet kanalizimi nė Rrugėn e Elbasanit” Qeverisja Vendore Tiranė 2 891 462.00 31-05-2019
Supervizion punimesh per objektin : "Ujesjellesi i Vau Dejes" Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 148 534.00 31-05-2019
Blerje mish i fresket per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 1 083 333.00 03-07-2019
RIKONSTRUKSION DHE SISTEM NGROHJE,PALESTER DHE SISTEMIM AMBJENTI,SHKOLLA E MESME E BASHKUAR FAN, MIRDITE Qeverisja Vendore Mirditė 60 143 671.00 24-04-2019
RIKONSTRUKSION I PLOTE I KOMPLEKSIT TE GODINAVE 1,2,3, SHKOLLA 9 VJECARE 'PASHKO VASA'RRESHEN Qeverisja Vendore Mirditė 101 744 516.00 24-04-2019
Rikonstruksioni i rruges Zall-Bastarit (Ura Zall Dajt deri ne Zall Bastar) – Loti II Qeverisja Vendore Tiranė 74 808 095.00 08-03-2019
Sherbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik te objekteve ne administrim te shoqerise UKE sh.a Elbasanper vitin 2019 Qeverisja Vendore Elbasan 27 745 160.55 28-03-2019
Rikonstruksion i linjės se ujėsjellesit Ų 140 mm PE nga baseni i presionit nė Dajt deri nė depon e fshatit Ferraj Qeverisja Vendore Tiranė 52 582 578.00 24-05-2019
Blerje bateri, goma, vaj etj Qeverisja Vendore Tiranė 4 000 000.00 31-05-2019
Sistemim Asfaltim I Rrugeve ne Fshatin Toshkez” Qeverisja Vendore Lushnje 41 639 371.00 22-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Furnizim me karburant per vitin 2019 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 0.00 28-12-2018
Rikonstruksion i rruges "Gjonas- Stan Qeverisja Vendore Roskovec 4 545 644.00 14-05-2019
Prodhim, transport (i brendshem dhe i larget) dhe depozitim ne piken e grumbullimit i druve te zjarrit per bashkine Tropoje Qeverisja Vendore Tropojė 4 527 092.00 20-05-2019
Blerje bojra dhe fotokopje Qeverisja Vendore Fier 5 283 510.00 13-03-2019
Blerje pajisje kompjuterike dhe informatike Qeverisja Vendore Durrės 11 968 076.67 14-05-2019
Rikonstruksion i rreshqitjeve anesore ne rrugen Muhamet Deliu Qeverisja Vendore Tiranė 3 504 743.00 30-05-2019
Rehabilitim i shkolles se mesme Gjergj Pekmezi Qeverisja Vendore Pogradec 64 913 231.00 10-05-2019
Per nje shtese fondi tek objekti "Sistemim rruges blloku Gorice" Qeverisja Vendore Pogradec 10 958 968.00 30-05-2019
Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė Qeverisja Vendore Krujė 171 297 213.00 29-05-2019
Mirembajtje e Sistemeve te Integruara te Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 2 168 333.00 16-04-2019
Rikonstruksion rruga Kont Urani Qeverisja Vendore Durrės 4 159 000.00 07-05-2019
Blerje materiale per fshesat e makinerive fshese. Qeverisja Vendore Tiranė 1 399 903.00 23-05-2019
Rikonstruksion i shkolles se Mesme te Bashkuar , “Ishull Lezhe “ dhe ndertim palestre. Qeverisja Vendore Lezhė 67 642 272.00 10-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 0.00 11-03-2019
Sistemim asfaltim i lagjes X, Kocaj Qeverisja Vendore Gramsh 41 666 667.00 15-03-2019
Rehabilitimi i Parkut Rinia" Qeverisja Vendore Tiranė 104 629 747.00 30-04-2019
Blerje goma per makinerite e ASHP-se dhe makinat e DSHPBVM Qeverisja Vendore Elbasan 1 023 292.00 31-05-2019
Ndertim KUN Rruget Kamez. Qeverisja Vendore Kamėz 39 097 860.00 02-05-2019
Shpim pusi dublant Nr 3 B Kafaraj Qeverisja Vendore Fier 2 806 000.00 29-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Mirėmbajtje dhe riparime tė tjera elektrike. Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 31-05-2019
Rikonstruksion sheshi lagjia "18 Tetori" Ura Vajgurore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 30 574 691.00 04-04-2019
Rikonstruksion i Kanalit Gurakuq- Kuturman( Loti i I-re, ndertim i Sifonit te Madh). Qeverisja Vendore Librazhd 27 045 000.00 15-04-2019
Furnizim me artikuj ushqimore per kopshte, konvikte dhe cerdhe te bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 15 476 608.00 24-05-2019
SHERBIME MJETESH ESKAVATORE Qeverisja Vendore Vlorė 1 500 000.00 30-05-2019
Blerje fruta/perime per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 2 416 667.00 12-06-2019
Blerje Tonera per nevojat e Bashkise Diber, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 1 250 000.00 10-05-2019
"Shtese e Rruges 1 Qershori, Njesia Administrative Berxull, Domje, Bashkia Vore" Qeverisja Vendore Vorė 9 925 855.00 17-05-2019
NDĖRTIM I SHKOLLĖS 9 VJEĒARE 18 TETORI Qeverisja Vendore Kuēovė 64 093 023.00 26-04-2019
Shtese anesore 3 kate dhe ndertim palestre per shkollen 9- vjecare Vilson Blloshmi, Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 69 067 893.00 30-04-2019
Ndertim i shkolles 9 vjecare Golem,Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 118 762 454.00 13-05-2019
Blerje Vegla Pune pėr Nevoja tė Shoqėrisė” Qeverisja Vendore Tiranė 7 555 000.00 31-05-2019
Materiale per ndertimin e rrjetit te brendshem Cete Qeverisja Vendore Devoll 2 049 500.00 31-05-2019
Mirmbajtje kanalesh ujites Qeverisja Vendore Bulqizė 9 982 146.16 26-03-2019
Materiale hidraulike Qeverisja Vendore Korēė 2 500 000.00 08-05-2019
Blerje peme dekorative gjelberim Qeverisja Vendore Kamėz 16 666 667.00 20-05-2019
Blerje uje i pijshem. Qeverisja Vendore Tiranė 1 416 467.00 21-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Mirembajtja dhe riparimi i elektropompave te stacioneve te pompimit te U.K Sarande Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 28-02-2019
Loti II: Blerje gradare gize, profile e rrjeta metalike Qeverisja Vendore Pogradec 1 249 980.00 27-05-2019
Ndertimi i stacioneve te pompimit ne territorin e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 607 600.00 28-05-2019
Ndertim 3 ura ne rrugen e fshatit Metoh Qeverisja Vendore Mallakastėr 4 583 333.00 30-05-2019
Riparim rrugesh mbushje me cakull dhe skarifikim, ne territorin e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 299 766.00 31-05-2019
“Blerje materiale inerte” Qeverisja Vendore Durrės 6 999 433.33 29-05-2019
"Skema Ujitese Ballaban,Ujitja e Fushes Ballaban vazhdimi Qeverisja Vendore Kėlcyrė 23 308 514.00 26-04-2019
Rehabilitim rrugesh dhe rikualifikim pjesor me asfalt ne Sarande & Ksamil. Qeverisja Vendore Sarandė 5 460 833.00 30-04-2019
Shkalle lidhese ndermjet rrugeve ne lagjen 2, dhe sistemime ambientesh publike. Qeverisja Vendore Sarandė 3 083 333.00 17-05-2019
Ndertimi i segmentit rugor ndermjet Bugenville dhe Eko -Kampus Qeverisja Vendore Sarandė 7 216 667.00 20-05-2019
Blerje Kancelari dhe Tonera Qeverisja Vendore Kolonjė 1 629 166.00 20-05-2019
Loti 12 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Rikonstruksion I Linjave Te Furnizimit Me Uje Ne Vore, Mucaj, Koder Vore Dhe Fushe Preze, Bashkia Vore”. Qeverisja Vendore Vorė 89 129.00 22-05-2019
Mbikqyrja e punimeve per objektin: Kompletimi i nensistemit te Qendres se Kontrollit te Trafikut me kamera televizive me qark te mbyllur dhe integrimi i tij me nensistemet e tjera te qendres Qeverisja Vendore Tiranė 725 379.00 30-05-2019
Mirembajtja e varrezave publike dhe te deshmoreve Qeverisja Vendore Korēė 3 577 494.00 30-05-2019
Loti 2 "Sistemim Asfaltim I Rruges Superstrada Rinas – Lagja Sefa, Lagjia Bruke", Bashkia Vore. Qeverisja Vendore Vorė 2 516 625.00 31-05-2019
Qendėr kontrolli (faza e dytė) Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00 29-05-2019
Rikualifikimi i mikrohapesirave te gjelbra Qeverisja Vendore Tiranė 4 100 000.00 31-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 0.00 11-03-2019
Ndertimi i segmentit rrugor nga rreth-rrotullimi Mullet deri te ura ne fshatin Qeha. Qeverisja Vendore Tiranė 208 243 180.90 07-03-2019
Asfaltim i rruges se varrezave ne Kuqan, Njesia Administrative Shirgjan Qeverisja Vendore Elbasan 12 286 294.00 03-04-2019
’’Rehabilitimi i fasades se pallatit te kryqezimi i rruges se Dibres me Unazen e Vogel’’ Qeverisja Vendore Tiranė 26 265 709.00 09-04-2019
Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare "Jorgji Dilo", Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 105 348 164.00 26-04-2019
Riparimi i Stacionit te pompave ne zonen e Shelgut, Bashkia Cerrik " Qeverisja Vendore Cėrrik 7 890 900.00 26-04-2019
Asfaltim i rruges Baba Sherif Cani, lagja "Shenkoll" dhe rikonstruksion i rruges "Haki Ballshi Qeverisja Vendore Elbasan 29 215 461.00 30-04-2019
Zhvillimi i funksionaliteteve dhe shtimi i perdoruesve per faturimin e Takses se Prones Qeverisja Vendore Vlorė 1 960 000.00 08-05-2019
Riparime te sistemit ujites ne territorin e Bashkise Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 23 333 678.00 10-05-2019
Shtylla metalike me ndricues Qeverisja Vendore Korēė 1 000 000.00 14-05-2019
Blerje qese mbeturinash per kosha. Qeverisja Vendore Tiranė 943 200.00 24-05-2019
Investime ndriēim rrugė dytėsore Qeverisja Vendore Shkodėr 5 696 598.00 23-05-2019
Loti 11 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Rikonstruksion i rruges industriale prane Terminalit te Doganes se Tiranes Bashkia Vore”. Qeverisja Vendore Vorė 47 914.00 22-05-2019
Siguracioni ndertesave. Qeverisja Vendore Durrės 2 098 000.00 27-05-2019
Zėvendėsimi shtyllash zinkat, ndriēuesve tė dėmtuar zinkat dhe i kapakėve tė shtyllave Qeverisja Vendore Shkodėr 1 743 588.00 27-05-2019
Blerje kamion 4 aks Qeverisja Vendore Tiranė 5 200 000.00 27-05-2019
Prodhim lende djegese (dru zjarri) per nevoja te Bashkise Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 4 250 000.00 30-05-2019
Blerje pjese kembimi Qeverisja Vendore Tiranė 4 600 000.00 31-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Riparim dhe pajisje makinash Qeverisja Vendore Korēė 0.00 09-05-2019
Mbikqyerje e punimeve per objektin Rehabilitim i skemes ujitese te ujembledhesit Malaj-2(Faza 3)" Mirdite. Qeverisja Vendore Mirditė 975 873.00 08-05-2019
Blerje Buke gruri per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 1 000 000.00 15-05-2019
Blerje materiale per ndriēim ne Berdenesh dhe Manastir. Qeverisja Vendore Sarandė 1 500 000.00 16-05-2019
Rikonstruksion Ujesjelles Fshati German (rrjeti I shperndarjes Fshati Muzhake) (Faza II)``. Qeverisja Vendore Mat 5 393 930.00 24-05-2019
Riparime te pjesshem ne godinat arsimore Qeverisja Vendore Librazhd 4 103 317.00 24-05-2019
Lyerje dhe mirembajtje e objekteve ne bashki dhe njesi administrative Qeverisja Vendore Librazhd 4 381 239.00 23-05-2019
Loti i Dytė “Mbikqyrje e punimeve pėr objektin: “Ndertim rruga Themistokli Germenji”, Qeverisja Vendore Kamėz 214 801.00 23-05-2019
Pajisje Elektroshtepiake Qeverisja Vendore Korēė 1 279 165.00 20-03-2019
Permiresim Pyjesh. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 989 120.00 21-05-2019
Hidroizolim taraca e muzeut``. Qeverisja Vendore Mat 1 889 000.00 24-05-2019
Sistemim asfaltim i rruges Rraboshte- Shkolla 9-te vjecare Qeverisja Vendore Lezhė 10 113 930.00 28-05-2019
Loti i Dytė “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikualifikim urban i Bllokut qė kufizohet nga rrugėt ”Kastriotėt” – ”Gramozi” – ”E.Bashajve” – ”Ramadan Citaku” Qeverisja Vendore Tiranė 1 472 543.00 31-05-2019
Loti 2 Blerje Perde, kuinta e madhe, per Kinemane e Qytetit Qeverisja Vendore Prrenjas 150 000.00 14-05-2019
Mirembajtje e objekteve ndertimore (lyerja me boje) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 807 499.00 16-05-2019
Mirėmbajtje dhe riparime tė tjera elektrike. Qeverisja Vendore Tiranė 4 200 000.00 31-05-2019
Mbikėqyrje projekti Kanali ujitjes Ēėrragė Qeverisja Vendore Belsh 1 183 259.00 31-05-2019
Zevendesim i linjes Belsh-Cepe Qeverisja Vendore Belsh 20 806 185.00 03-04-2019
Blerje Hipoklorite Natriumi dhe Kalciumi Qeverisja Vendore Fier 4 467 500.00 02-05-2019
Rikonstruksion ne rruget e Njesise Ad.Gurre Qeverisja Vendore Klos 2 366 764.00 07-05-2019
Rikonstruksion i rruges DEA Ksamil. Qeverisja Vendore Sarandė 3 883 333.00 13-05-2019
Loti 15 “Kolaudim i punimeve pėr objektin «Shtesa e rruges:"Sistemim-Asfaltim Rrugeve Domje, Rruga "Ramadan Zaskoci", Rruga "Kodra e Toteve", Rruga "Ismail Qemali", Rruga "Naim Frasheri ", Njesia Administrative Berxull, Bashkia Vore». Qeverisja Vendore Vorė 31 264.00 22-05-2019
Rik.Rrugesh dhe Nd.Muresh ne lagjen Spaval Dars, Bejn dhe Mishter Qeverisja Vendore Klos 4 166 666.00 23-05-2019
RIKONSTRIKSION I RRUGES LIDHESE TE FSHATIT PEROLLAJ (NJA GOLAJ, HAS) Qeverisja Vendore Has 20 509 164.00 24-04-2019
Furnizim vendosje me shtrese stabilizanti dhe Asfalt Betoni per nevojat e Sh.A UK Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 2 146 300.00 13-05-2019
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Shkodėr 1 166 655.00 17-05-2019
Blerje e paisjeve tė sistemit tė fonisė pėr Kinemanė Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 250 000.00 27-05-2019
Rinovimi i Suportit te Infrastruktures Qendrore te UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 20 996 000.00 07-05-2019
Rehabilitim i Diges Rezervuarit te Okshtunit, Pastrim i Kanaleve Kulluese dhe Vaditese, Bashkia Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 48 333 333.00 09-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje materiale per sherbimin e eskavatoreve Qeverisja Vendore Maliq 0.00 14-05-2019
Blerje makine vinē me kosh per shtylla elektrike Qeverisja Vendore Bulqizė 2 916 667.00 26-04-2019
Sherbime per qeramarrje mjete transporti (bote, mjet per vaditjen e bimesise dekorative) Qeverisja Vendore Tiranė 3 326 717.00 14-05-2019
Sherbim Riparim Elektromotore dhe Transformatore Qeverisja Vendore Fier 1 400 000.00 14-05-2019
Blerje mallra ushqimore per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 3 416 667.00 15-05-2019
Blerje tabela per sinjalistike rrugore vertikale Qeverisja Vendore Sarandė 2 083 333.00 15-05-2019
Permiresim i sinjalistikes rrugore horizontale dhe vertikale (F.VTampon bllokues per rruge) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 268 200.00 16-05-2019
Blerje dru zjarri per ngrohje Qeverisja Vendore Pėrmet 1 137 500.00 21-05-2019
Loti 4 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Ndėrtim i Kanalit b/a dhe ndriēim nė Rrugėn Miqėsia Domje, Njėsia Administrative Bėrxull"; Bashkia Vorė”. Qeverisja Vendore Vorė 111 398.00 22-05-2019
Sherbimi i mirembajtjes se pajisjeve dhe sherbim printimi, fotokopjimi dhe skanimi i dokumentacionit per vitin 2019. Qeverisja Vendore Lezhė 1 252 500.00 28-05-2019
Rikonstruksion Rruga Strikēan Qeverisja Vendore Bulqizė 15 729 166.00 01-04-2019
Skemat ujijtese Qeverisja Vendore Korēė 17 238 211.00 04-04-2019
Rikualifikimi i rruges 20 Janari Qyteti Divjake, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 60 654 209.00 05-04-2019
Sherbime ne rruget e Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 6 610 099.00 14-05-2019
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e rrugėve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike elektrike, telefonike, ngrohje. Qeverisja Vendore Tiranė 1 080 000.00 24-05-2019
Ndertim i rrjetit te kanalizimeve te ujrave te zeza, Lagja Sallmone Qeverisja Vendore Shijak 45 504 101.00 04-03-2019
Sistemim asfaltim rruga Hamidije, Shtoj i Vjeter Qeverisja Vendore Shkodėr 20 381 399.00 21-03-2019
Furnizim me materiale ndertimore per mirmbajtjen e shkollave dhe objekteve te bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 20 536 667.00 30-04-2019
Loti 1 “Blerje vegla pune, materiale pune pėr gjelbėrim” Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 417.00 23-04-2019
Loti 4 “Blerje materiale ndėrtimi” Qeverisja Vendore Tiranė 833 120.00 23-04-2019
"Punime shtese me objekt"Rikonstruksion i rrjetit shperndares ne rrugen "Enriko Veizi" Qeverisja Vendore Patos 1 612 491.00 17-05-2019
Blerje binderi per asfaltimin e rrugeve Urbane, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 8 000 000.00 23-05-2019
Riparim infrastrukture parku Rinia Qeverisja Vendore Korēė 3 385 375.00 22-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 0.00 11-03-2019
Hapsire rekreative, park i qytetit Shijak Qeverisja Vendore Shijak 45 387 152.00 08-03-2019
Sistemim Asfaltim Rruga Fundi i Brinjes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 16 666 256.00 05-04-2019
Loti I: Supervizim Sistemim Asfaltim Rruga Fundi i Brinjes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 245 692.00 16-04-2019
Sherbim i mirembajtjes se rrugeve rurale Qeverisja Vendore Kukės 6 000 000.00 26-04-2019
Ndertim muri prites per kanalin vadites Liqeni i Dushkut dhe F.V tubo plastik per kanale vaditese ne fshatrat Vidhan , Kokel Qeverisja Vendore Gramsh 2 168 375.00 15-05-2019
Ndertim Lera ne Bularat Q= 400 m3, Bodrisht Q= 100m3 dhe Sotir Q= 100m3 Qeverisja Vendore Dropull 1 878 329.00 17-05-2019
Blerje Karburanti. Qeverisja Vendore Krujė 1 439 244.00 24-05-2019
Kancelari Qeverisja Vendore Kamėz 4 733 333.00 09-04-2019
Blerje ushqime Qeverisja Vendore Shkodėr 9 000 000.00 11-04-2019
Sistemim Asfaltim Rruga Vukpalaj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 12 499 987.00 30-04-2019
Loti 5 “Materiale pėr mirėmbajtjen e makineri, paisje prerėse, kositėse, krasitje”. Qeverisja Vendore Tiranė 416 666.00 23-04-2019
Rikonstruksion i fasadave dhe ndriēimi i rruges Elmaz Teme Bilbili (unaza veriore e qytetit Tepelene) Qeverisja Vendore Tepelenė 5 416 667.00 14-05-2019
Sherbime te tjera - Sherbime dizinfektimi ne parqe dhe objekte ne parqe Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00 14-05-2019
Ndertimi i rruges Enver Preza dhe degezimeve te saj Qeverisja Vendore Tiranė 67 860 242.00 25-03-2019
Kryerja e sherbimit te riparimit te makinerise se rende,mjeteve te agjencise se sherbimit pyjor, automjeteve zjarrfikse, mjeteve te transportit dhe automjeteve te bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 7 361 480.00 30-04-2019
Sistemim rruge te brendshme ne lagjen Lejla Malo,Delvine Qeverisja Vendore Delvinė 4 166 000.00 09-05-2019
Sistemim ,asfaltim rruga e varrezave Pllane Qeverisja Vendore Lezhė 7 770 805.00 14-05-2019
Ndėrtimi emergjent i murit mbajtės nė “Shėtitoren Republika". Qeverisja Vendore Patos 0.00
F.V Kufizues shpejtesie (bumpe gome) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 742 391.00 28-03-2019
Blerje bulmeti per nevojat e kopshteve dhe ēerdheve, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 1 916 667.00 26-04-2019
Ndertim Ure ne fshatin Mallkeq - Lezhan dhe rikonstruksion i pasareles fshati Vodice Qeverisja Vendore Selenicė 4 897 091.00 02-05-2019
Loti 3 Mbikqyrje, Ujesjellesi fshati Mbreshtan,njesia administrative Sinj Qeverisja Vendore Berat 567 001.00 16-05-2019
Ndertim i rrjetit shperndares ne zonen Kthesa e Ariut dhe koderlore, Nj.adm.Sukth,Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 15 130 111.00 08-03-2019
Rikonstruksion Rruga Okshatin Qeverisja Vendore Bulqizė 22 724 166.00 26-03-2019
Shtrim me beton rruga Baba Sherifi , rruga Ismail Qemali ,rruga Ibrahim Rugova, rruga Adria dhe rruge te brendshme Qeverisja Vendore Sarandė 15 533 333.00 05-04-2019
Blerje vajra minerale dhe graso per motorre dhe komponente mekanik Qeverisja Vendore Tiranė 2 357 000.00 09-04-2019
Rikonstruksion i Rruges Ēameria Qeverisja Vendore Cėrrik 31 658 358.00 12-04-2019
Blerje Materiale hidraulike dhe vegla pune, per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 4 805 450.00 25-04-2019
BLERJE DHE TRANSPORT CAKELL MAKINERIE Qeverisja Vendore Vlorė 1 183 334.00 30-04-2019
BLERJE DHE TRANSPORT BETON Qeverisja Vendore Vlorė 1 039 970.00 02-05-2019
BLERJE DHE TRANSPORT ASFALTOBETON Qeverisja Vendore Vlorė 2 998 784.00 02-05-2019
Kuote ushqimore shkolla Naim Frasheri Qeverisja Vendore Korēė 2 185 633.00 07-05-2019
Materiale ndertimi per mirembajtjen e objekteve te Bashkise Belsh Qeverisja Vendore Belsh 800 000.00 08-05-2019
Blerje automjete. Qeverisja Vendore Dropull 3 700 000.00 09-05-2019
Blerje pjese kembimi(furnizim vendosje ) Qeverisja Vendore Selenicė 2 000 000.00 09-05-2019
Blerje materiale (binder,bitum) per shtrim rrugesh ne Bashkine Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 8 000 000.00 13-05-2019
Blerje materiale per sherbimin e eskavatoreve Qeverisja Vendore Maliq 1 022 851.00 14-05-2019
Instalime elektrike shkolla “9-Tetori” dhe shkolla Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 8 333 333.00 24-04-2019
Rikonstruksion i rrugeve"Ymer Stringa", rruga " Mithat Stringa", Rruga"Ismail Haxhimusaj" dhe sheshet e pallateve,579,579/3,579/4,579/5,580/1 Qeverisja Vendore Elbasan 29 421 502.00 12-03-2019
Loti i Nente Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim - Asfaltim i Rruges se Varrezave te Fshatit Mali –Hebaj" Qeverisja Vendore Shkodėr 199 634.00 12-04-2019
‘’Blerje pjese kembimi per automjetet e administrates dhe sektoreve vartes te bashkise Qeverisja Vendore Gramsh 2 509 875.00 02-05-2019
Ujesjellesi Rrodokal - Golik Qeverisja Vendore Pogradec 4 845 331.00 13-05-2019
Sistemim i sheshit prane Manastirit te Kamenos, Kakodhiq Qeverisja Vendore Delvinė 1 250 000.00 15-05-2019
BLERJE KARBURANT NAFTE DIESEL 10 PPM Qeverisja Vendore Tiranė 1 759 868.00 15-05-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 0.00 14-02-2019
Sistemim, Sheshet e pallateve ne rrugen " Mustafa Demiri" Lagjja "5 Maj" Qeverisja Vendore Elbasan 16 432 552.00 19-04-2019
Rikonstruksion i rruges Syrri Balla, fshati Kuman Qeverisja Vendore Roskovec 1 247 780.00 25-04-2019
Mirembajtje kanale vaditese Qeverisja Vendore Mat 4 788 820.00 25-04-2019
Loti 1. Mbikqyrje e punimeve ne objektin "Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme "Vajdin Lamaj", Domje, Bashkia Vore". Qeverisja Vendore Vorė 1 007 218.00 09-05-2019
Materiale per rikonstruksion ujesjelles kanalizime Qeverisja Vendore Librazhd 3 228 000.00 14-05-2019
Rehabilitim i linjės sė ujėsjellėsit pranė depos Shilore, Karpen, Nj.Adm Maminas Bashkia Shijak Qeverisja Vendore Durrės 15 678 162.00 31-01-2019
"Sistemim, Asfaltim Rruga Mojre dhe Fioret Gjec Koder, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore Qeverisja Vendore Vorė 22 276 283.00 02-04-2019
Loti i Dyte Mbikqyrje e punimeve per objektin: Ndertim rruga Konferenca e Mukjes vazhdim Qeverisja Vendore Kamėz 219 225.00 15-04-2019
Blerje server Storage dhe pajisje te tjera informatike Qeverisja Vendore Elbasan 4 500 000.00 26-04-2019
Riparim dhe pajisje makinash Qeverisja Vendore Korēė 2 031 667.00 09-05-2019
Shijo produktet Lokale te Tiranes Qeverisja Vendore Tiranė 4 083 807.00 15-05-2019
Loti 1 Blerje Benzinė pa plumb Qeverisja Vendore Tiranė 6 227 000.00 30-01-2019
Rikonstruksion i rrugeve Blloku Bathore 6,7 Qeverisja Vendore Kamėz 35 005 905.00 04-03-2019
Sistemi i matjes,kontrollit,komandimit ne distance dhe sistemi klorifikimit automatik Qeverisja Vendore Durrės 72 059 000.00 08-03-2019
Loti II: "Per prodhimin, transportin, stivimin, sharrimin dhe carjen e druve te zjarrit, ngastra 12c, 14c dhe 15d, Uji i Ftohte" Qeverisja Vendore Pogradec 7 985 386.00 17-04-2019
Blerje pjese kembimi per inverterat e stacionit te pompimit te SH.A UK Vlore viti 2019. Qeverisja Vendore Vlorė 2 059 498.00 23-04-2019
Shpenzime Mirembajtje Rruge Rurale, Kanalizime (Rikonstruksion i Rrugeve Rurale Bashkia Has) Qeverisja Vendore Has 6 035 000.00 30-04-2019
Sistemim asfaltim i rruges se varrezave Balldre Qeverisja Vendore Lezhė 6 665 120.00 07-05-2019
Ndricim i rruges Kune-Shengjin Qeverisja Vendore Lezhė 4 198 971.00 07-05-2019
Punime rikonstruksioni ne kanalet ujitese Qeverisja Vendore Delvinė 2 545 000.00 08-05-2019
Supervizim i punimeve per objektin : Rikonstruksioni i plote i shkolles 9- vjeēare Mark Trokthi-, Laē, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 190 654.00 08-05-2019
Rruga (Macukulli vazhdim GjallicaSpahit) Qeverisja Vendore Kamėz 31 977 343.00 15-02-2019
Rikonstuksion i rruges Keneta e Mitros,Zharrez ,Patos Qeverisja Vendore Patos 14 166 604.00 19-03-2019
Sherbim Kateringu per nevojat e qendrave rezidenciale Lira dhe Une jam si Ju Qeverisja Vendore Berat 23 288 250.00 21-03-2019
Blerje vegla pune Qeverisja Vendore Durrės 2 479 880.00 08-04-2019
Sistemim Asfaltim Rruga Rrustemaj-Stacionit (Lagje e Re Koplik) Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 749 817.00 30-04-2019
Sistemim Asfaltim rruga Shkolla e Mesme-Sukapigeza Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 332 905.00 30-04-2019
Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit te Bashkise Tirane per vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 3 981 623.00 07-05-2019
Pistona dhe bllokues statik Qeverisja Vendore Tiranė 833 000.00 31-05-2019
Sistemim rruge te brendshme ne fshatrat Shijan,Stjar e Bamatat Qeverisja Vendore Delvinė 12 500 000.00 29-03-2019
Shpenzime mirembajtje rrugeve Qeverisja Vendore Gjirokastėr 4 582 634.00 26-04-2019
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Riparim i makinave dhe mjeteve te ndertimit Qeverisja Vendore Fier 0.00 30-05-2019
Sistemime Fshati Margegaj, Nj Ad Margegaj dhe Qyteti Fierze, Nj Ad Fierze Qeverisja Vendore Tropojė 2 823 771.00 04-04-2019
Sistemim-asfaltim i rruges se Lukeve fshati Larushk, Fushe Kruje Qeverisja Vendore Krujė 1 597 001.00 18-04-2019
Autovinē Qeverisja Vendore Tiranė 4 000 000.00 06-05-2019
Lyerje e Institucioneve Arsimore, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 7 415 669.00 22-01-2019
Vendosje Sinjalistike Horizontale dhe Vertikale dhe Kufizueseve te Shpejtesise (kurrize rruge me asfaltobeton, Bashkia Vore Qeverisja Vendore Vorė 2 666 667.00 19-03-2019
Blerje materiale ndertimi per rikonstruksionin e qendres se ofrimit te sherbimeve publike te integruara dega Divjake. Qeverisja Vendore Divjakė 1 371 250.00 18-04-2019
Loti i Pare: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion rruge Blloku Babrru Koder e Kuqe Qeverisja Vendore Kamėz 534 238.00 18-04-2019
Blerje kostume popullore Qeverisja Vendore Kamėz 1 490 000.00
Rikontruksion i rruges Kadri Kerēiku Qeverisja Vendore Tiranė 34 336 598.00 26-02-2019
Blerje materiale ndertimore Qeverisja Vendore Finiq 16 666 666.00 10-04-2019
Rehabilitim i pjesshem i rrjetit kullues Shkoze sevaster Qeverisja