Open Procurement Albania

Numri i Rezultateve: 1032

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

Tendera me redflags

Titulli Autoritet Prokurues Vlera / Fondi Limit
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 408 316.00
Blerje mobilje Qeverisja Vendore Tropojė 800 000.00
materjale per ndricim Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 166 562.00
Blerje goma per Automjetet e Bashkise Kruje Qeverisja Vendore Krujė 800 000.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 166 562.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 916 643.00
Shėrbimi i Ruajtjes sė Objekteve dhe Rojeve Private Qeverisja Vendore Vlorė 1 580 942.00
Shėrbim DDD (Dezinfektim, Dezinsektim, Deratizim) nė ambientet e brendshme dhe tė jashtme tė Thertores Publike, Bashkia Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 800 000.00
Blerje tombino pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Belsh 800 000.00
BETON I GATSHEM DHE PLEGMĖ Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje pajisje kompjuterike Qeverisja Vendore Finiq 800 000.00
Blerje materiele per ndriēim rrugor Qeverisja Vendore Kukės 800 000.00
Shtesė kontrate: "Blerje Gazoil D1" Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 908 646.00
Blerje materiale dhe sherbime Qeverisja Vendore Peqin 800 000.00
Supervizim i punimeve me objekt: “Rikonstruksioni dhe asfaltimi i rruges Prokuce-Bodure -Kapinove ” Loti 1’’ Qeverisja Vendore Poliēan 800 000.00
Rehabilitim Lulishte, ndertim rrugica me pllaka betoni, Rehabilitim puseta KUZ Qeverisja Vendore Has 800 000.00
Blerje Pc - Laptop - Videoprojektor -UPS Qeverisja Vendore Has 800 000.00
Germim dhe sistemim I rruges lagje Bera, fshati Gajrep Qeverisja Vendore Has 800 000.00
Supervizim i punimeve me objekt: “Rikonstruksioni dhe asfaltimi i rruges Prokuce-Bodure -Kapinove ” Loti 1. Qeverisja Vendore Poliēan 800 000.00
Blerje kamion vetshkarkues Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Blerje materiale dhe sherbime. Qeverisja Vendore Peqin 800 000.00
Shėrbim DDD (Dezinfektim, Dezinsektim, Deratizim) nė ambientet e brendshme dhe tė jashtme tė Thertores Publike, Bashkia Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 800 000.00
Blerje ene guzhine per institucionet e Qendres Ek. Arsimit. Qeverisja Vendore Durrės 800 000.00
Shėrbim transporti me itinerar Shkodėr-Sofie -Chisinau ( Kisinau ) vajtie ardhje shėrbim hotelerie ( pėrfshi 2 vakte ) pėr 24 persona, nė qytetin e Sofie ( Bullgari ) pėr ekipin e futbollit Vllaznia U-19 Qeverisja Vendore Shkodėr 800 000.00
Blerje materiale dhe sherbime Qeverisja Vendore Peqin 800 000.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 7 543 139.00
Ruajtja dhe siguria fizike me roje private dhe shoqėrimi i vlerave monetare pėr Njėsinė Vorė Qeverisja Vendore Tiranė 5 305 645.00
Rikonstruksion i urės HD 5 m, fshati Lishan i Poshtėm, NJ.A. Luzni Qeverisja Vendore Dibėr 5 602 662.00
Blerje komplete sportive (veshje ) dhe materiale sportive per ekipin e futbollit Vllaznia-A Qeverisja Vendore Shkodėr 800 000.00
Shtesė kontrate: "Shėrbimi i Pastrimit tė territorit tė Bashkisė Devoll dhe Institucione nė varėsi tė saj." Qeverisja Vendore Devoll 4 581 959.00
Blerje Karburanti Gazoil Qeverisja Vendore Kėlcyrė 7 512 500.00
Shtesė kontrate: ”Mbikėqyrje pėr objektin: Furnizim me ujė i fshatrave, Dorez, Gizavesh, Librazhd Katund dhe Librazhd Qendėr”. Qeverisja Vendore Librazhd 324 464.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj pėr periudhėn 01.08.2017 -30.09.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 6 035 447.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 12.08.2017-30.09.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 10 554 360.00
materjale elektrike Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Sinjalistik Horizontale dhe vertikale rrugore prane shkolles se mesme Mollas Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
materjale dekori Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje kontenierė mbetjesh urbane pėr nevojat e Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 5 428 500.00
Shėrbimet e pėrmiresimit dhe mirėmbajtjes sė software-ve Qeverisja Vendore Durrės 9 990 000.00
Blerje F.V Elektropompe Zhytese dhe F.V Panel me Soft Starter 30 kW ne fshatin Vasjar, Memaliaj Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Blerje F.V Elektropompe Zhytese dhe F.V Panel me Soft Starter 30 kW ne fshatin Vasjar, Memaliaj Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Blerje klori Qeverisja Vendore Elbasan 800 000.00
Blerjen e koshave me lidhje ne pole per Eco Tirana sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 800 000.00
Mbikqyrja e punimeve: “Sistemim - Asfaltim i rrugėve Domje, Rruga Ramadin Zazckocki & Rruga Kodra e Totėve, Rruga Ismail Qemali, Rruga Naim Frashėri, njėsia administrative”. Qeverisja Vendore Vorė 800 000.00
Blerje matėsa uji Qeverisja Vendore Vau i Dejės 800 000.00
Blerje lubrifikantė dhe filtra pėr eskavatorėt me zinxhirė Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 800 000.00
Blerje lubrifikantė dhe filtra pėr eskavatorėt me zinxhirė Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 800 000.00
Supervizim : “Rikonstruksioni dhe asfaltimi i rruges Prokuce-Bodure -Kapinove ” Loti 1. Qeverisja Vendore Poliēan 800 000.00
Blerje Kancelari pėr Administratėn Qeverisja Vendore Memaliaj 800 000.00
Blerje ene guzhine per institucionet e Qendres Ek. Arsimit. Qeverisja Vendore Durrės 800 000.00
Blerje Pajisje Kompiuterike Per Bashkine Fushe-Arrez Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 800 000.00
Sistemim i pjesės fundore tė pėrroit Tershenė ndertim trotuari, rehabilitim ure. Qeverisja Vendore Has 800 000.00
Pjese nderimi automjetesh, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 800 000.00
Blerje Bileta Udhetimi per Sherbim Jashte Shtetit Qeverisja Vendore Kukės 800 000.00
Blerje Xhami Qeverisja Vendore Kukės 800 000.00
Blerje rafte arshive Qeverisja Vendore Finiq 800 000.00
Sistemim i pjesės fundore tė pėrroit Tershenė ndertim trotuari, rehabilitim ure Qeverisja Vendore Has 800 000.00
Blerje ene kuzhine per institucionet e Qendres Ek. Arsimit. Qeverisja Vendore Durrės 800 000.00
Sistemim i pėrroit Senke, njėsia administrative Gjoricė, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 866 435.00
Riparim Palestra Elez Isufi Bathore 3 Qeverisja Vendore Kamėz 5 445 618.00
Asfaltim i Parkimit midis pallateve, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 5 810 000.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 327 465.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 7 543 139.00
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Shkodėr 1 080 000.00
Blerje materiale ndėrtimi, pėr ndėrtim trotuari, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 5 709 200.00
Zėvendėsimi i linjės kryesore tė amortizuar tė ujėsjellėsit nė segmentin e fshatit Marqinet, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 666 666.00
Rikonstruksion i Kopshtit Himarė Qeverisja Vendore Himarė 7 500 000.00
Riveshjet e rrugėve kryesore Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 2 996 503.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Vlorė 3 917 500.00
Blerje Karburant (Naftė dhe Benzinė) Qeverisja Vendore Tiranė 1 269 200.00
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Korēė 8 296 666.00
Riparime tė shkollave nė Bashkinė Himarė Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Ndėrtimi i linjės sė ndriēimit tė rrugės "Qazim Pali", Borsh (Loti I) Qeverisja Vendore Himarė 7 500 000.00
Trajtimi i mbetjeve urbane vend depozitimi Gerhot 2017-2018 Qeverisja Vendore Gjirokastėr 2 083 333.00
Blerje materiale elektrike pėr nevpja tė Bashkisė Lezhė dhe tė institucioneve vartėse tė saj Qeverisja Vendore Lezhė 2 246 833.00
Mirėmbajtje ndėrtese Qeverisja Vendore Pogradec 6 150 922.00
Rikonstruksion Rruga Plet, Lagjia Uragji, Bashkia Pukė Qeverisja Vendore Pukė 1 376 555.00
Rikonstruksion i Shkollave dhe Kopshteve nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 15 416 600.00
Rikonstruksion I disa objekteve arsimore 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 895 417.00
Supervizim punimesh pėr objektin: " Shtesė Uji pėr qytetin Bajram Curri" Qeverisja Vendore Tropojė 1 301 652.00
Rikonstruksioni i fushės sė futbollit tė F.K. LUSHNJA 1930, Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 951 440.00
Shėrbime mirėmbajtje nė infrastukturėn e Bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 5 833 333.00
Blerje karburant - Loti II: Blerje benzinė (PREMIUM UNL 10 PPM) Qeverisja Vendore Pogradec 166 667.00
Vendosje e sinjalistikės rrugore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 317 967.00
Rehabilitimi i magazinės sė Agjencisė sė Shėrbimeve Funerale Qeverisja Vendore Tiranė 7 499 899.00
Blerje UPS Qeverisja Vendore Tiranė 2 497 364.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 6 666 667.00
Rikonstruksion i shkollės sė C.U. Reth Kale , NJ.A. Muhur, Bashkia Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 3 903 304.00
Ndėrtim K.U.Z Lagjia “B.Visha” dhe Sistemim - Asfaltim i Rrugės sė " Pepeve ” Qeverisja Vendore Krujė 2 103 964.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 6 666 667.00
Blerje ēakull dhe zhavorr pėr riparim rrugėsh nė territorin administrativ tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 2 498 560.00
Ndėrtim i rrjetit shpėrndares tė ujėsjellėsit tė fshatrave Dorez, Gizavesh, Librazhd Katund dhe Librazhd Qendėr (faza e dytė) Qeverisja Vendore Librazhd 82 650 427.00
Gjelbėrimi i mjediseve publike tė Bashkisė Vau Dejės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 79 750 000.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Drogovojes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 20 833 333.00
Ndėrtim vepėr arti tek rotondo nė pjesėn lindore tė unazės Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 2 083 000.00
Blerje tubo plastmasi per fshatin Sojnik Qeverisja Vendore Gramsh 803 246.00
Parkingu Elektronik Qeparo Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Botim i Gazetės Almanak tė Bashkisė Elbasan pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 280 000.00
Blerje dhe montim pjėsė kėmbimi, goma dhe bateri pėr automjetet e Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 4 924 000.00
Mirėmbajtja e varrezave publike dhe varrezave tė dėshmorėve Qeverisja Vendore Korēė 3 405 822.00
Shėrbimi i verifikimit periodik tė matesave tė ujit nė vendinstalim dhe vulosja e tyre pas verifikimit Qeverisja Vendore Vlorė 4 382 000.00
Qera ambienti Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 274 880.00
Blerje materiale ndėrtimi, viti 2017. Qeverisja Vendore Vlorė 3 040 000.00
Blerje Goma Qeverisja Vendore Tiranė 4 950 500.00
Studimi i Fizibilitetit pėr 2 linja autobuzi urban Himarė-Palase dhe Himarė-Qafe Gjashtė Qeverisja Vendore Himarė 875 406.00
Punime pastrimi dhe mirėmbajtje tė stacioneve tė KUZ-se Qeverisja Vendore Vlorė 1 487 000.00
Blerje Karboni aktiv pluhur pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 5 357 000.00
Pastrim Kolektori Qeverisja Vendore Kamėz 1 847 909.00
Rikonstruksioni i linjave tė brendshme tė rrjetit tė ujėsjellėsit Qeverisja Vendore Cėrrik 2 589 753.00
Rikonstruksion ēatia, banja, shkolla Gjonbabas Qeverisja Vendore Korēė 2 500 000.00
Rikonstruksion i Ures tek Sheu i Suhes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 476 733.00
Blerje bazė materiale pėr rikonstruksionin e rrugėve tė brendshme nė Njėsine Administrative Zharrėz Qeverisja Vendore Patos 14 460 333.30
Ndėrtim i Urės nė Kozhnje Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 9 016 578.00
Rikualifikim urban i sheshit Livadhja Qeverisja Vendore Finiq 51 682 705.00
Riparim dhe furnizim vendosje pjesė kėmbimi automjete 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 3 999 600.00
Punime rehabilituese-ndėrtimore nė vend-depozitimin e mbetjeve tė Bashkisė Pukė Qeverisja Vendore Pukė 1 656 763.00
Pastrim kanali ujitės Buzaishte - Laktesh Qeverisja Vendore Pogradec 1 744 782.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare : "Qybra Sokoli" Qeverisja Vendore Prrenjas 37 494 442.00
Rikonstruksion i Konviktit tė Shkollės sė Mesme Rrėshen Qeverisja Vendore Mirditė 46 958 504.00
Blerje materiale sinjalistike rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 4 985 453.00
Sistemim-asfaltim i rrugės sė Grumbullimit, Tapizė, Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 334 828.00
Ndėrtim K.U.Z Lagja Paloka, Fushė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 381 850.00
Ndėrtim ure e varur , Fshati Luz, Lagjia “Shota”, Fushe Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 630 116.00
Ndėrtim K.U.Z pranė shkollės 9-vjeēare, Fshat F-Krujė, Bashkia Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 092 058.00
Rikonstruksione tė Veprave Ujore (Shatėrvane) Qeverisja Vendore Tiranė 4 165 844.00
Mbikėqyrje pėr objektin: "Ndėrtim Rruge Orenje-Librazhd", loti 2 Qeverisja Vendore Librazhd 1 128 736.00
Rikonstruksioni i Kanalit Vaditės Qeparo Qeverisja Vendore Himarė 3 333 333.00
Shėrbim transport nxėnės dhe mėsuės nė NJ.A. tė Bashkisė Dibėr pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Dibėr 9 583 333.00
Punime rruge tė brendshme Fshati Sharove (Faza e dytė) Qeverisja Vendore Skrapar 2 784 600.00
Sinjalistika vertikale, vijėzime Qeverisja Vendore Sarandė 1 915 776.00
Blerje materiale Elektrike Hidraulike Qeverisja Vendore Tiranė 2 622 000.00
Shėrbime tė sigurisė dhe ruajtjes me roje private Qeverisja Vendore Sarandė 3 595 359.00
Shėrbim Pastrimi pėr Sheshet mbi dhe nėn tokė dhe Terminalet Qeverisja Vendore Tiranė 5 908 247.00
Rikonstruksion dhe mirėmbajtje tė kanaleve vaditėse NJ.A. Maqellare, Melan, Muhur, Tomin tė Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 6 463 338.00
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė me roje civile pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 16 109 727.00
Ndėrhyrje emergjente nė argjinaturėn pranė lumit Pavell Qeverisja Vendore Konispol 23 848 646.00
Blerje materiale pėr rehabilitimin e Ndriēimit nė disa rrugė kryesore Qeverisja Vendore Tiranė 24 999 000.00
Loti i I - Shėrbime tė riparimit tė shtresave asfaltike tė rrugėve rurale e lokale Qeverisja Vendore Shkodėr 8 152 100.00
Riparime tė mjeteve tė Bordit tė Ujitje Kullimit dhe tė Rrugėve Rurale, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 467 000.00
Blerje baze materiale Qeverisja Vendore Shkodėr 1 524 200.00
Rikonstruksion i Sheshit Publik para Hyrjes sė Portit, Faza- II Qeverisja Vendore Durrės 124 993 000.00
Furnizimi me ujė i disa fshatrave Shupenze, rrjetat shpendarėse, faza e dytė, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 78 022 076.00
Rikonstruksion i shkollės artistike " Jakov Xoxa", Fier Qeverisja Vendore Fier 90 458 341.00
Rikonstruksion i rrugės Klos - Xhuxhe - Margjeqaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 248 354.00
Rikonstruksion i segmenteve rrugore Kukur -Rashtan dhe Gribe-Rmath, Njėsia Administrative Kukur Qeverisja Vendore Gramsh 2 300 320.00
Ndėrtim i linjės sė ujėsjellėsit Shahinaj -Likesh Qeverisja Vendore Shijak 2 322 539.00
Blerje Hipoklorit Kalciumi Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 200 240.00
Rikonstruksion shkolla Burimas, Faza 1 Qeverisja Vendore Maliq 4 870 044.00
Ndėrtim Depo Uji 600 m3, fshati Domje, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 7 376 381.00
Blerje materiale mirėmbajtje ndėrtimore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 540 581.00
Ndėrtimi i Pedonaleve dhe Korsive tė Biēikletave-Liqeni Belsh Qeverisja Vendore Belsh 46 098 031.00
Sistemim Asfaltim Rruga Llazan Autostrade Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 222.00
Ndriēim rrugor i Rrugės sė Varrezave, Magaze, Fushe Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 666 667.00
Blerje Diesel 10 PPM Qeverisja Vendore Kavajė 2 660 000.00
Mbikqyrje e punimeve te tenderit me objekt , ”Rikonstruksion i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit tė Brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti i Dyte”. Qeverisja Vendore Rrogozhinė 1 477 632.00
Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.4 Qeverisja Vendore Tiranė 3 077 308.00
Sistemim i varrezave publike tek fusha e Manes Qeverisja Vendore Librazhd 2 493 949.00
Shėrbim Mbikqyrje, Supervizim i objekteve: “Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin me ujė tė Urės Vajgurore nga Stacioni i Pompave Poshnje” dhe “Ndėrtim K. U. Z. nė lagjen 28 Nėntori” Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 938 970.00
Supervizim punimesh pėr objektin: “KUZ Lagjia “Bylis”, qyteti Ballsh Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 609 150.00
Pėrmiresimi I Rrjetit K.U.Z Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 3 666 667.00
Shėrbim mirėmbajtje automjetesh pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 2 200 000.00
Blerje kuote ushqimore pėr Ēerdhe Qeverisja Vendore Pogradec 990 000.00
Rikonstruksion i Rrugės Unaze - Grize Velaj Qeverisja Vendore Patos 22 464 816.00
Rehabilitim i pjesshėm i rrjetit ujitės tė rezervuarit Harvala Qeverisja Vendore Selenicė 26 233 260.00
Rikonstruksion rruga lagjja kuksiane Rashbull Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Blerje e 2 automjeteve pėr inspektoriatin e mbrojtjes territorit (IMTV) Durrės Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Sistemim Asfaltimi rruga Qendėr Gjorice-Lagja Kaje, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 23 333 333.33
Mbrojtje nga pėrroj i ferrave lagje Jakaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 2 223 436.00
Blerje pajisje Elektronike Celular (smart Phone ose PAD) Qeverisja Vendore Tiranė 1 250 000.00
Blerje kancelari Qeverisja Vendore Tiranė 1 096 760.00
Blerje pjesė ndėrrimi pėr automjete, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 11 800 802.00
Rikostruksion Ujėsjellėsi lagjja Mnjolle Xhyre, Ujėsjellėsi Kuturman, Ujėsjellėsi lagjja Qender Hotolisht, Ujėsjellėsi Dotkove Qeverisja Vendore Librazhd 6 554 579.00
Blerje makine Tip Kamioēine Qeverisja Vendore Sarandė 916 667.00
Rikonstruksioni I Shkollės sė mesme ”Starove" Berat Qeverisja Vendore Berat 43 925 288.00
Ndėrtim i 8 banesave pėr komunitetin Rom Qeverisja Vendore Mirditė 7 497 992.00
Blerje Karburant dhe Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 14 014 838.00
Blerje kancelari pėr Administratėn e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 054 163.00
Blerje Kancelarie Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00
Sistemim, Asfaltim i Rrugės Rrupaj Qeverisja Vendore Lushnje 30 603 011.20
Ndėrtim Kun zgjatimi Abdi Bej Toptani, Ndėrtim Kun Kujtesa , Ndėrtim Kun Harku I Triumfit Qeverisja Vendore Kamėz 24 944 330.00
Rikonstruksioni i kopshtit nr.7 Qeverisja Vendore Vlorė 9 575 334.00
Blerje automjet transporti Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
Blerje tė 1 elktropompe centrifugale horizontale shumėshkallėshe, pėr stacionin e pompimit tė fshatit Kaninė, Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 1 876 000.00
Blerje Kamioni Qeverisja Vendore Libohovė 1 454 166.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj pėr periudhėn 01.05.2017-30.06.2017 Qeverisja Vendore Elbasan 5 548 907.00
Rehabilitimi I kanaleve tė rezervuarit tė Cinit Qeverisja Vendore Libohovė 13 017 300.00
Rikonstruksioni i rrugės nacionale Gostimė - Tregan, loti I Qeverisja Vendore Elbasan 121 666 667.00
Sistemi Multifunksional “Smart City” LUNGOMARE Qeverisja Vendore Vlorė 53 539 200.00
Rikonstruksion ujėsjėllėsi Kotodesh Qeverisja Vendore Prrenjas 8 333 330.36
Furnizim me Karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 981 200.00
Blerje Kontenjere pėr mbetjet urbane 1.1 m3 dhe kontenjerė tė vegjėl 0.66 m3 pėr territorin e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 2 496 000.00
Rikonstruksioni I Sheshit dhe Fushave Sportive tek Shkollat “Gaqi Karakashi dhe 28 Nentori" Qeverisja Vendore Kuēovė 18 593 109.00
Banese Sociale 2 kate per Komunitetin, Rom dhe Egjyptian, Gose, Bashkia Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 7 083 175.00
Pėrmirėsimi i Kushteve tė Banimit pėr Komunitetin Rom dhe Egjyptian nė Bashkinė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 8 326 975.00
Blerje autoveture pėr nevojat e DSHP, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 166 665.00
Blerje gazoil D1 Qeverisja Vendore Belsh 1 250 000.00
Blerje pajisje kompjuterike dhe kondicioner Qeverisja Vendore Peqin 1 000 000.00
Loti i katėrt: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:“ Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.4” Qeverisja Vendore Tiranė 58 228.00
Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:“Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.9” Qeverisja Vendore Tiranė 61 600.00
Sigurimi i Pasurive tė Paluajteshme Qeverisja Vendore Belsh 1 600 000.00
Rikonstruksioni i shkollės 9- vjeēare: "Ali Agjahu" Qeverisja Vendore Elbasan 47 844 418.00
Mermetimi i institucioneve arsimore Qeverisja Vendore Korēė 20 000 000.00
Furnizim me dru zjarri i shkollave ,kopeshteve, Konviktit tė qytetit dhe NJA nė varėsi Qeverisja Vendore Pėrmet 1 325 000.00
Blerje nafte Qeverisja Vendore Bulqizė 2 083 333.00
Rikualifikimi urban i fasadave tė qėndrės, Belsh Qeverisja Vendore Belsh 17 161 276.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare "Abdulla Asabella",Vincan Qeverisja Vendore Korēė 25 166 666.00
Sistemim-asfaltim i bllokut nr.6 nė qytetin Fushė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 11 392 154.00
Mirėmbatje tė ujėsjellsave tė njėsive administrative, blerje materiale hidraulike pėr mirėmbatje, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 229 636.00
Blerje ēimento Qeverisja Vendore Skrapar 920 596.00
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Itenerare kėmbėsorėsh me pistė vrapimi dhe biēikletash nė Parkun e Liqenit Artificial" Qeverisja Vendore Tiranė 1 998 177.00
Rehabilitim i fushės sė mbetjeve urbane tė Bashkisė Dibėr Qeverisja Vendore Dibėr 4 022 549.00
Transport i mbetjeve urbane ne Landfillin Bushat, Zona A “Qytet” Qeverisja Vendore Shkodėr 10 591 308.00
Shtesė Kontrate : Blerje Karburant dhe Benzine per nevojat e SHA Ujėsjellės Kanalizime Berat-Kuēovė Qeverisja Vendore Berat 355 437.00
Rikonstruksioni i Amfiteatrit Qeverisja Vendore Tiranė 39 944 942.00
Blerje materiale kancelarie, letėr, bojra pėr printera, fotokopje dhe plotera pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 15 052 388.00
Rikonstruksion i segmentit rrugor Lenie-Grabove siper Qeverisja Vendore Gramsh 1 250 005.00
Rikonstruksioni i Vorrezave tė Deshmorėve tė Fshatit Kuc Qeverisja Vendore Himarė 1 666 667.00
Rikonstruksion i urės dhe tombinove nė fshatin Sarasel Qeverisja Vendore Gramsh 2 496 284.00
Loti III: Supervizion i objektit: “ Sistemim Asfaltim i Rrugės sė shkollės, Blloku i Poshtėm, Lagja e Re, Bulqizė, Faza I,nga Pik. 1 - Pik. 10 dhe degėzimet, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 290 127.00
Loti II: Supervizim i objektit: “ Qendra e qytetit te ri,sheshi para ish Keshillit te Rrethit ,Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 332 306.00
Loti I: Supervizim i objektit: “ Rikonstruksion i Kanalit Vaditės Kovashice-Shupenze, Bashkia Bulqizė" Qeverisja Vendore Bulqizė 677 083.00
Rikualifikimi i fasadave nė shėtitoren Miqėsia dhe reabilitimi i rrugės sė tregut Qeverisja Vendore Poliēan 6 926 312.00
Rikonstruksion i Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit tė Brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti i Dytė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 81 339 519.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare “Ramiz Kadiu”, Bejne Qeverisja Vendore Klos 51 202 927.00
Blerje aktivitete tė ndryshme pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 8 333 333.00
Blerje riparim shėrbime, pjesė kėmbimi dhe vajra pėr mjetet e Ndėrmarjes sė Pasurive Publike Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 062 500.00
Blerje tubo PE Qeverisja Vendore Elbasan 1 691 800.00
Ndėrtim Kuz dhe Kub Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 81 999 265.00
Rikonstruksioni I fasadave nė hyrje tė qytetit Berat Qeverisja Vendore Berat 17 516 667.00
Sistemim argjinaturė kanali Qeverisja Vendore Korēė 6 666 665.00
Blerje materiale hidraulike pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 1 795 005.00
Blerje kamiona me tonazh tė ndryshėm Qeverisja Vendore Tiranė 18 333 333.00
Rikonstruksion dhe shtesė e shkollės 9-vjeēare Lumalas Qeverisja Vendore Korēė 13 916 666.00
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Elbasan 3 133 647.00
Loti 2 - Goma per mjetet e ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 1 133 320.00
Pėrmiresim i kushteve tė banimit pėr komunitetin Rom dhe Egjyptian nė Bashkinė Fier Qeverisja Vendore Fier 9 166 667.00
Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin me ujė tė Urės Vajgurore nga Stacioni pompave Poshnje Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 82 762 312.00
Rikualifikim i fasadave tė objekteve, qyteti Bajram Curri Qeverisja Vendore Tropojė 34 917 267.00
Ndėrtim rruga " Australia & kun” Qeverisja Vendore Kamėz 4 053 476.00
Ndėrtim ure kalimi dhe vendosje tombino nė fshatin Janjar Qeverisja Vendore Konispol 2 149 547.00
Blerje Kabllo Elektrike pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Elbasan 4 999 740.00
Blerje Materiale Ndėrtimi pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Kuēovė 4 223 040.00
Furnizim me Karburant Gazoil D1 Qeverisja Vendore Memaliaj 1 083 360.00
Shtesė Kontrate : Ndėrtim K.U.Z. fshati Kuman , Zona II Qeverisja Vendore Roskovec 7 956 526.00
Rikonstruksion I Shkollės: "Mehmet Xhaferri", Xarrė Qeverisja Vendore Konispol 57 931 934.00
Blerje Karburant pėr nevojat e Shoqerisė pėr njė vit Qeverisja Vendore Pogradec 6 124 536.00
Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin dhe menaxhimin e ujit tė pijshėm nė shėtitoren e qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 11 912 155.00
Zėvendėsimin e linjės 100 mm ēelik me tubacionin 90 mm HDPE dhe rrjet i brendshėm nė zonėn e ish-stacionit tė trenit tė mallrave nė Sodė Qeverisja Vendore Vlorė 3 098 475.00
Shpenzime pėr tė tjera materiale dhe shėrbime operative Qeverisja Vendore Tiranė 4 995 600.00
Blerje tubo me diametėr me presjone tė ndryshme Qeverisja Vendore Belsh 3 143 750.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjeēare Gjocaj Qeverisja Vendore Peqin 49 721 473.00
Loti 3 : Blerje Gaz i lengshem Qeverisja Vendore Mat 585 000.00
Zbatimi i projekteve teknike pėr mbrojtjen e Tokės nga erozioni Qeverisja Vendore Shkodėr 2 734 784.00
Loti 3 - Blerje plehra kimike (nitrofoska, N.P.K, Nitrat) dhe pesticide Qeverisja Vendore Tiranė 805 078.00
Loti 2 - Blerje farė bari dhe fara lule Qeverisja Vendore Tiranė 1 974 466.00
Loti 1- Blerje pleh organik dhe humus Qeverisja Vendore Tiranė 2 633 126.00
Rikonstruksion i rrugės Munaz - Velė Qeverisja Vendore Mirditė 1 663 959.00
Ndėrtimi i rrugėve tė brendshme tė Parkut Qeverisja Vendore Tiranė 21 048 999.00
Sistemim i rrugės sė varrezave Blace Qeverisja Vendore Pogradec 7 259 599.00
Blerje autokulla Qeverisja Vendore Tiranė 5 416 667.00
Blerje buke pėr nevojat e kopeshteve dhe ēerdheve tė NJ.A. tė Bashkisė Dibėr 2017 Qeverisja Vendore Dibėr 1 038 560.00
Blerje buldozer me zinxhir dhe me thikė para Qeverisja Vendore Kamėz 3 750 000.00
Rikonstruksion i segmentit tė rrugės pėr te varrezat, Fshati Nivice Qeverisja Vendore Himarė 6 916 667.00
Rikonstruksion i linjės sė ujėsjellėsit Kronjza - Rezervuaret Ujėmbledhes Leskovik, Bashkia Kolonjė (faza e parė) Qeverisja Vendore Kolonjė 2 500 000.00
Ndėrtim Ure Lagj.Liqejthi Babje, Ndėrtim Ure e ne rrugen Prevall-Dranovice,Ndėrtim Ure dhe Rikostr rruge te lagjes Lange , Ndėrtim Solete Drabata Qete, Ndėrtim Ure Galonit Zdrajsh Verri-Floq Qeverisja Vendore Librazhd 5 500 810.00
Mirėmbajtje kanale vaditėse Qeverisja Vendore Mat 4 056 545.00
Blerje pllaka varresh (kostume varresh), bordura Qeverisja Vendore Kamėz 1 500 000.00
Rikonstruksion i rrugės stacioni i trenit - lagje Jushaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 167 854.00
Ndėrhyrje emergjente nė banesat e komunitetit ROM dhe Egjyptian Qeverisja Vendore Lushnje 12 491 582.00
Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari Qeverisja Vendore Lushnje 8 333 280.00
LOTI II: Rikonstruksion i kanaleve vaditėse, Njėsia Administrative Qukes Qeverisja Vendore Prrenjas 4 916 666.00
Rikonstruksion segmenti rrugor Ksanthipi Syko dhe Abdyl Ypi Qeverisja Vendore Durrės 33 193 000.00
Ndėrtim aks rrugėsh nė Fshatra Qeverisja Vendore Klos 6 654 018.00
Ndėrtesa shėrbimi funeral te varrezat "GURAS" Qeverisja Vendore Pogradec 2 446 483.00
Pastrim kanale kryesore, dytėsore dhe ushqyes tė skemave ujitėse Qeverisja Vendore Has 3 725 000.00
Blerje aparaturash pėr Sallėn e mbledhjes sė Kėshillit Bashkiak Berat Qeverisja Vendore Berat 995 000.00
Blerje automjete nė funksion tė administratės Qeverisja Vendore Shkodėr 1 333 333.00
Rehabilitim i shkollės 9 -vjeēare Podgorie dhe rijetėzimii terreneve sportive tė shkollės, NJ.A, Vreshtas Qeverisja Vendore Maliq 23 141 246.00
Ndėrtim shpatulla ure auto nė fshatrat Jezull, Tarazh, Tenė, Klos Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 15 000 000.00
Loti I : Blerje naftė (GAZOIL 10 PPM ULSD) Qeverisja Vendore Pogradec 6 099 233.00
Punime rikonstruksioni dhe mirėmbatja e kanalit vaditės Zona D-Vajkal 2, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 4 583 332.00
Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė Qeverisja Vendore Durrės 6 832 000.00
Avolxhim Elektromotoresh Qeverisja Vendore Durrės 7 763 333.33
Blerje Karburanti, Bashkia Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 966 500.00
Blerje kamion vetėshkarkues (Teknologjik) Qeverisja Vendore Durrės 1 660 000.00
Blerje karburanti pėr shoqerinė ShA Ujėsjellės Kanalizime Patos Qeverisja Vendore Patos 2 919 000.00
Ndėrtim Kuz Dukas Qeverisja Vendore Patos 904 938.00
Blerje artikuj ushqimor Qeverisja Vendore Shkodėr 12 150 161.00
Rikualifikimi urban i fasadave tė banesave kolektive nė Njėsinė Administrative Bradashesh dhe Papėr Qeverisja Vendore Elbasan 13 004 847.00
Sistemim asfaltim rruga Staravec-Shimcan-Zimur Qeverisja Vendore Dibėr 41 250 000.00
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė me roje civile pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 16 120 184.00
Shtesė kontrate: “Rikonstruksion i infrastrukturės rrugore tė bllokut tė kufizuar nga rruga “Mentor Xhemali”, rruga “Hajdar Tafa”, rruga “Qemal Butka” dhe rruga “Frang Bardhi” Qeverisja Vendore Tiranė 17 909 654.60
Rikonstruksion rruga Ibrahim Buzhiqi dhe 17 Janari Qeverisja Vendore Durrės 16 666 000.00
Rikonstruksion i rrugės Xhami-Golem Qeverisja Vendore Kavajė 20 877 813.00
Rikonstruksion i rrugės KLA&XHU - Shėtitore Qendėr Golem Qeverisja Vendore Kavajė 64 940 132.00
Mirėmbajtje rruge tė brendshme, Njėsia Administrative Strum Qeverisja Vendore Roskovec 4 166 421.00
Rehabilitim i rrugės lidhėse Rruge Nacionale-Lagje Dautaj-Gjeologji NJA Golaj Qeverisja Vendore Has 1 416 600.00
Pjesė kėmbimi, goma dhe bateri Qeverisja Vendore Korēė 1 797 910.00
Blerje materiale mirėmbajtje rruge Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 7 951 667.00
Blerje Karburanti pėr Ujitje Kullim Qeverisja Vendore Kuēovė 2 865 920.00
Blerje Shtypshkrime pėr vitin 2017 pėr Bashkinė Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 166 617.00
Loti 1 - Nafte 10ppm Qeverisja Vendore Durrės 68 411 881.00
Blerje automjete Qeverisja Vendore Durrės 7 970 249.98
Blerje hipoklorit Qeverisja Vendore Belsh 1 250 000.00
Mbikqyrje e punimeve: ”Rikonstruksioni i rrugėve tė brendshme tė Qytetit tė Rrogozhinės" Qeverisja Vendore Rrogozhinė 1 083 391.00
Loti 3 - Asfaltobeton dhe bitum Qeverisja Vendore Korēė 6 192 000.00
Loti i V-tė : Blerje zarzavate e fruta pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 015 984.00
Loti i IV-tė: Blerje produkte mishi pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 249 460.00
Loti i II-tė: Blerje ushqime tė ndryshme pėr nevojat e Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Shkodėr. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 790 968.00
Rikonstruksion i Rrugėve tė Brendshme, tė Qytetit Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 124 995 917.00
Zbatimi i projektit pėr ndėrtimin e leres sė ujit kullota nė NJ.A Qeverisja Vendore Shkodėr 833 333.00
Blerje mjet Transporti Fuoristrade me karroceri 4 x 4 Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00
Blerje lodra parku "Aqif Pasha" Qeverisja Vendore Elbasan 1 665 000.00
Blerje Tabela pėr Sinjalistikėn Rrugore Qeverisja Vendore Elbasan 831 842.00
Rikonstruksioni i Godinės, Palestrės e Ambienteve Sportive tė Shkollės 9 vjeēare Gjin Pjetri, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 82 500 002.00
Ndėrtim fushė sportive (kalēeto) shkolla e mesme Reps, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 6 666 660.00
Blerje dhe instalim soba me pellet Qeverisja Vendore Tiranė 20 103 300.00
Ndėrlidhje, pėrmirėsim i sistemit tė monitorimit tė UKD dhe lidhje e sistemit online Qeverisja Vendore Durrės 7 859 666.66
Ndėrtim Rr.(Elez Isufi & Zanave,Burreli,Torino, Bicaj) Qeverisja Vendore Kamėz 33 433 087.00
Ndėrtim kanali Suē Qeverisja Vendore Klos 1 250 000.00
Ndėrtimi I pusetave kolektive nė ujėsjellėsin e fshatit Shales dhe punime nė depon Ciflik Qeverisja Vendore Konispol 4 037 898.00
Blerje Gazoil, Benzine dhe Gaz Qeverisja Vendore Finiq 9 200 000.00
Pastrimi i kanaleve kulluese, nė territorin e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 8 333 333.00
Blerje Karburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė Qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 20 000 000.00
Blerje shėrbim interneti pėr Bashkinė Tiranė, pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 6 285 948.00
Blerje kushineta pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 1 072 887.00
Blerje automjet transporti pėr mobileri Qeverisja Vendore Tiranė 3 730 000.00
Mirėmbajtje kanale ujitėse, kullimi dhe Rikonstruksion kanale vaditėse. Qeverisja Vendore Klos 3 072 176.00
Blerje siguracione TPL dhe Kasko pėr automjetet e Bashkisė Tiranė pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 2 993 211.00
Shėrbimi i mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta Velipojė Qeverisja Vendore Shkodėr 1 999 183.00
Rikonstruksion i rrugės sė Pastiēerisė, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 4 259 879.00
Rikonstruksion i rrugės Rrėshen-Sheshaj-Lurth, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 665 370.00
Rikonstruksion i rrjetit rrugor tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 83 325 110.00
Mbikqyerje e punimeve pėr objektin: Sistemim asfaltim Rruga Klos-Gjakez-Domgjon, Faza I, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 888 917.00
Loti 2 - Blerje benzine Qeverisja Vendore Tiranė 3 582 500.00
Blerje materiale kancelarie pėr nevojat e Bashkisė dhe tė Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 9 967 712.00
Sistemim Asfaltim Rruga pėrballė Spitalit, qytet i Vjetėr, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 13 516 535.00
Blerje ushqime 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 1 250 000.00
Blerje karburanti 2017, naftė ( diesel), Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 6 666 667.00
Kuotė ushqimore pėr shkollėn Naim Frasheri Qeverisja Vendore Korēė 2 198 817.00
Riparim-shėrbime tė automjeteve Qeverisja Vendore Korēė 1 525 800.00
Loti 14: “Shkolla Vau Dejes” transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 299 552.00
Loti 11: “Shkoder -Vau Dejes”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 369 873.00
Loti 8: “Shkolla Rranza”, transport nxėnės Fshat I Ri Qeverisja Vendore Vau i Dejės 374 938.00
Loti 7: “Shkolla Bushat” , transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 247 370.00
Loti 6: Shkolla Barbullush, transport nxėnės Qeverisja Vendore Vau i Dejės 560 032.00
Loti 3: “Shkoder-Rranza-Fshati I Ri”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 273 980.00
Loti 2: “ Shkoder- Barbullush”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 315 077.00
Loti 1: “Shkoder-Bushat”, transport mėsues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 388 722.00
Rikonstruksioni i Rrugės Kthesė e Pilurit ( Himarė ) - Vumblo Qeverisja Vendore Himarė 139 137 617.00
Rikonstruksioni i Shkollės sė Mesme ''Spiro Gjiknuri'' Qeverisja Vendore Himarė 43 370 995.00
Sigurimi i aseteve tė luajtshme kaznėve pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 198 000.00
Furnizim, vendosje e elektropompės pėr ujėsjellėsin Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 250 000.00
Blerje kancelari dhe letėr, Bashkia Fier Qeverisja Vendore Fier 3 269 460.00
Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė Qeverisja Vendore Fier 3 444 571.00
Sistemim rruge tė brendėshme nė fshatin Rusan Qeverisja Vendore Delvinė 1 614 166.00
Sistemim rruge tė brendėshme nė fshatin Bajkaj Qeverisja Vendore Delvinė 2 471 666.00
Tė tjera materiale dhe shėrbime speciale (ēakull) Qeverisja Vendore Tiranė 2 416 667.00
Konstruksione tė rrjeteve, (sistem ujitės puse) Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00
Punime, sistemimi dhe mbrojtje nga ujrat e larta pėrroi i fshatit Gjerbes Qeverisja Vendore Skrapar 966 569.00
Blerje materiale pėr mirėmbajtje rrugore dhe komunale Qeverisja Vendore Peqin 1 542 319.00
Projektim: “Sistemim Asfaltim i rrugėve nė territorin e Bashkisė Diber" Qeverisja Vendore Dibėr 7 228 256.00
Shėrbimi i transportit tė mėsuesve dhe nxėnėsve Qeverisja Vendore Kukės 5 067 610.00
Loti III: “Blerje bulmet dhe veze” Qeverisja Vendore Krujė 735 693.00
Loti II: Blerje Fruta –Perime” Qeverisja Vendore Krujė 420 450.00
Loti I: “Blerje bukė gruri e bardhė e prerė me feta” Qeverisja Vendore Krujė 434 000.00
Blerje materiale pėr infrastrukturėn rrugore Qeverisja Vendore Krujė 1 666 492.00
Shpenzime tė tjera qeraje Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
Blerje matėsa uji dhe vula pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 54 205 867.00
Loti 6: Mallra ushqimore , Perime , Fruta Qeverisja Vendore Korēė 1 665 930.00
Loti 5: Ushqime - Qumėsht-Kos Qeverisja Vendore Korēė 1 666 650.00
Loti 4: Ushqime- vezė Qeverisja Vendore Korēė 666 662.00
Loti 3: Ushqime - djathė , gjalp Qeverisja Vendore Korēė 2 082 914.00
Loti 2: Ushqime mish , sallam , mish pule Qeverisja Vendore Korēė 2 666 325.00
Loti 1: Ushqime-Bukė Qeverisja Vendore Korēė 1 249 411.00
Blerje karburanti pėr automjetet e Bashkisė Konispol pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Konispol 9 475 000.00
Rikonstruksion rrugėsh nė Bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 6 523 364.00
Ndėrtim linjash KUZ nė Bashkinė Cėrrik Qeverisja Vendore Cėrrik 3 431 607.00
Blerje Artikuj pėr Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 3 096 300.00
Sistemim-Asfaltim rruga Liqenit, segmenti Gurrėz, segmenti Muhajes dhe segmenti Zajza, fshati Muēaj, Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 44 411 017.00
Skema Ujitėse Ballaban (ujitje e fushės Ballaban, vazhdim) Qeverisja Vendore Kėlcyrė 20 833 333.33
Rikonstruksion rrugėt nė 2 lagjet e reja, Xhavzotaj Qeverisja Vendore Durrės 4 164 000.00
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė dhe te Institucioneve tė Varėsisė sė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 14 979 846.00
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Mirditė 7 415 426.00
Rikonstruksion i rrugės Bukmirė-Simon-Kaēinar, Bashkia Mirditė. Qeverisja Vendore Mirditė 2 500 000.00
Studim projektim Rikualifikim i qendrės sė Qytetit Ēorovodė (Faza e Dytė) Qeverisja Vendore Skrapar 4 166 666.00
Pėrmiresim i furnizimit me ujė Lagjia Nr. 14, Shkozet, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 4 661 006.00
Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqėrisė pėr Eco Tirana sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 3 983 333.00
Shėrbimi i mirėmbajtjes sė pajisjeve tė printimit fotokopjimit dhe skanimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 160 000.00
Shpenzime pėr materiale inerte (Ēakull, stabilizant) Qeverisja Vendore Vorė 1 665 000.00
Ndėrtim rrjeti i ri ne lagjen Gramsh, njesia adm. Rrashbull, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 12 342 875.00
Ndėrtim ure HD - 3 M Pranė Rezervuarit Nishic Qeverisja Vendore Skrapar 1 057 758.00
Sitemim i rrugės te Gjovrak Kopacez-lagje, Badher Qeverisja Vendore Delvinė 985 833.00
Sistemim i rrugės sė varezave tė fshatit Fushe Verri Qeverisja Vendore Delvinė 1 885 833.00
Gaz i lėngshėm Qeverisja Vendore Korēė 999 960.00
Blerje makineri e pajisje pėr stacionin e pompimit Bujqes, pėr kėrkesat e SHA Ujėsjellės Fshat Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 500 000.00
Zėvendėsimi i ndriēuesve tė dėmtuar (dekorativ dhe zinkat) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 743 861.00
Blerje Shtypshkrime Qeverisja Vendore Vau i Dejės 800 000.00
Blerje boje per Ambjente te jashtme , Sip. Betoni e materiale te tjera Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Blerje fije prerese per korrset e barit Qeverisja Vendore Patos 33 333.00
Blerje kancelari dhe tonera, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 1 450 140.00
Rikonstruksion i shkollės 9 -vjeēare, fshati Karavasta e Re, Bashkia Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 14 433 781.00
Blerje materiale ndėrtimi pėr ndėrtimin e rrjetit KUB pėr Bashkinė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 249 120.00
Blerje automjet transport inertesh Qeverisja Vendore Belsh 4 100 000.00
Projekt zhvillimor pėr fshatin SUK 2 Qeverisja Vendore Roskovec 15 067 379.00
Blerje kontenier dhe kosha tė vegjel pėr mbeturinat Qeverisja Vendore Roskovec 1 720 000.00
Loti 5 - Blerje Buke pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 300 000.00
Loti 4 - Blerje Mish pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 813 167.00
Loti 3 - Blerje Bulmet pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 192 367.00
Loti 2 - Blerje Produkte Ushqimore pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 637 013.00
Loti 1 - Blerje Fruta Perime pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 379 125.00
Blerje kamion vėtshkarkues pėr Drejtorinė e Transportit Qeverisja Vendore Prrenjas 2 066 666.00
Shtesė Kontrate: Shėrbimi i pastrimit nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 8 318 350.00
Loti VI - Transport i mėsuesve, Njėsia Administrative Ana e Malit . Qeverisja Vendore Shkodėr 386 343.00
Akomodimi i Pjesmarrėsve tė Kampionatit Botėror tė Fluturimit Qeverisja Vendore Vlorė 3 000 000.00
Blerje buke pėr kopshte, shkolla e ēerdhe pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 1 501 000.00
Blerje vezė, qumėsht dhe nėnprodukte tė tij pėr kopshte, shkolla e ēerdhe pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 4 207 680.00
Blerje solari Qeverisja Vendore Tiranė 31 983 880.00
Blerje hipoklorit kalciumi Qeverisja Vendore Peqin 800 000.00
Blerje Detergjend Qeverisja Vendore Vlorė 800 000.00
Blerje kamion vetshkarkues per nevoja te Agjensise Sherbimeve Publike Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Blerje shtypshkrime per nevoja te Bashkise Shijak Qeverisja Vendore Shijak 800 000.00
Dizenjim/zhvillim dhe mirėmbajtje faqe elektronike (website), Bashkia Himarė Qeverisja Vendore Himarė 800 000.00
Punime, Riparim rruge te grryer nga shirat ne rruget e parcelave, dhe rruget e brendeshme ne fshatra Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 21 017 909.00
Shtesė kontrate: Rikonstruksioni i rrugės Fshati Cekrezė Qeverisja Vendore Tiranė 9 325 648.20
Rikonstruksion rruga Likmetaj dhe Rikonstruksion rruga Fushe Bize-Bize Qeverisja Vendore Durrės 8 330 000.00
Blerje nafte dhe benzine pėr Bashkinė Pėrmet, Njėsitė Administrative dhe institucionet nė varėsi Qeverisja Vendore Pėrmet 5 810 986.00
Sistemim i hapsirave pėr varreza nė fshatrat Pjezė dhe Sallmone tė Njėsisė Administrative Xhafzotaj Qeverisja Vendore Shijak 1 676 939.00
Blerje Boje Sinjalistike Rrugore Qeverisja Vendore Durrės 6 833 333.00
Shpenzime qeramarrje aparate, paisje teknike, makineri (foni,paisje ndriēimi,videoprojektor) Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00
Blerje gazoil D1 10 ppm Qeverisja Vendore Tiranė 1 838 592.00
Blerje bordura rruge e pemėsh pėr Ndėrmarrjen e Shėrbimeve Publike Fier Qeverisja Vendore Fier 2 330 000.00
Blerje materiale elektrike per vitin 2017 Qeverisja Vendore Himarė 1 659 630.00
Blerje ushqime pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Vlorė 2 444 277.00
Blerje preparate pėr dezinfektim, dezinsektikim dhe deratizim Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 400.00
Materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit KUZ Qeverisja Vendore Gjirokastėr 835 900.00
Rehabilitimi i Rrugės sė Fshatit Zahrisht, Has Qeverisja Vendore Has 126 785 883.00
Ndėrtim ure nė fshatin Garunje Qeverisja Vendore Peqin 2 219 058.00
Loti XII - Transport i nxėnėsve, Njėsia Administrative Ana e Malit . Qeverisja Vendore Shkodėr 721 200.00
Loti VIII - Transport i nxėnėsve, Njėsia Administrative Velipoje . Qeverisja Vendore Shkodėr 1 566 232.00
Loti I - Transport i mėsuesve, Njėsia Administrative Velipoje Qeverisja Vendore Shkodėr 978 993.00
Blerje hipoklorit kalciumi Qeverisja Vendore Peqin 800 000.00
Blerje Sherbim Interneti per Njesite Administrative Qeverisja Vendore Kukės 800 000.00
Blerje bojera printeri per Bashkine dhe Njesite administrative Qeverisja Vendore Gramsh 800 000.00
Furnizim dhe vendosje Kabina parafabrikat 20/0.4 KV Qeverisja Vendore Fier 800 000.00
Fv.Pjese kembimi per mjetet e bashkise Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Ushqime qe prishen 2017 Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje Librash Artistik Qeverisja Vendore Durrės 337 650.00
Rikonstruksion rruga e Mekeve Plazh Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Sistemim Asfaltim Rruga Kodra e Hilajve Qeverisja Vendore Lushnje 18 371 714.25
Rehabilitimi i zonės pas pallateve tė ish mapos dhe rikualifikimi i fasadave tė pallateve Qeverisja Vendore Poliēan 19 337 946.00
Blerje makine pėr Ndėrmarrjen e Shėrbim-Gjelbėrimit Qeverisja Vendore Librazhd 1 666 667.00
Furnizim me mish pėr institucionet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Mirditė 1 830 250.00
Rikonstruksion i rrugės kthesa - ura e Suhes (loti 1) Qeverisja Vendore Libohovė 58 563 083.00
Furnizim Vendosje Pemė Dekorative Qeverisja Vendore Vorė 4 166 640.00
Blerje mjeti tip gjysem karrocerie Qeverisja Vendore Patos 833 333.00
Blerje mjeti makine veteshkarkuese, Bashkia Patos Qeverisja Vendore Patos 2 916 667.00
Mirėmbajtje rruge tė brėndshme, Njėsia Administrative Kuman, fshati Luar Qeverisja Vendore Roskovec 2 493 650.00
Blerje Tonera pėr nevojat e shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 5 222 046.00
Loti i parė: “Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme” Qeverisja Vendore Tiranė 2 136 000.00
Loti 1 - Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 1 851 076.00
Lot 3- Furnizim me ushqime blektorale Qeverisja Vendore Poliēan 1 437 867.00
Lot 2-Furnizim me ushqime koloniale Qeverisja Vendore Poliēan 834 387.00
Lot 1- Furnizim me perime dhe bukė Qeverisja Vendore Poliēan 727 746.00
Pastrimi dhe largimi I mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Krujė 17 000 071.00
Loti 3.Blerje Ushqimesh, Konvikti Qeverisja Vendore Berat 1 889 845.00
Loti 2. Blerje Ushqimesh, Kopshtet Qeverisja Vendore Berat 4 957 100.00
Loti 1.Blerje Ushqimesh, Ēerdhe Qeverisja Vendore Berat 2 750 034.00
Loti 1 : Blerje Gazoil deri ne 10 ppm Qeverisja Vendore Pukė 3 113 833.00
Blerje Ushqime - Loti III: Blerje Fruta dhe zarzarvate Qeverisja Vendore Tiranė 6 276 998.00
Blerje Ushqime - Loti II: Blerje bukė gruri dhe artikuj ushqimorė Qeverisja Vendore Tiranė 6 735 323.00
Blerje Ushqime- Loti I : Blerje mish viēi, mish pule, bulmet dhe vezė Qeverisja Vendore Tiranė 24 437 137.00
Blerje dhe montim pompa uji Qeverisja Vendore Tiranė 4 583 270.00
Blerje makine pėr Bashkinė Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 083 330.00
Blerje makinė me kosh pėr elektrikun Qeverisja Vendore Divjakė 1 666 666.00
Blerje Pjesė Kėmbimi Qeverisja Vendore Durrės 3 270 000.00
Blerje mjet transporti fuoristradė Qeverisja Vendore Kolonjė 2 000 000.00
Blerje Mish Viēi pėr Qendren Ekonomike te Arsimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 2 795 000.00
Shėrbimi i transportit tė konteniereve pėr Bashkinė Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 2 350 000.00
Blerje Ushqimore Qeverisja Vendore Pukė 2 190 833.00
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Maliq 3 332 834.00
Blerje Nafte D1 pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Publike, Bashkia Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 9 166 667.00
Blerje Fruta – Perime - Vezė pėr Qendren Ekonomike te Arsimit pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 3 719 870.00
Blerje tė medikamenteve dhe mjeteve Mjekėsore Veterinare Qeverisja Vendore Tiranė 19 631 250.00
Blerje karburant pėr mjetet e Bashkisė Pustec Qeverisja Vendore Pustec 1 577 507.00
Shfrytėzim i materialit drusor tė pyjeve shteterore nė Bashkinė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 12 000 000.00
Blerje karburanti pėr nevojat e Bashkisė Skrapar pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Skrapar 5 000 000.00
Shėrbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 5 592 948.00
Shėrbimi i Sigurimit me roje fizike dhe me sistem elektronik tė objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe institucioneve tė varesisė sė saj Qeverisja Vendore Elbasan 7 019 368.00
Blerje automjetesh Qeverisja Vendore Kėlcyrė 5 416 666.00
Loti III. Blerje artikuj ushqimorė dhe fruta perime pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 660 512.00
Loti II. Blerje artikuj bulmetore pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 422 416.00
Loti I. Blerje Buke pėr nevojat e kopėshtit, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 465 290.00
Loti 1 - Furnizim, transport, shtrim dhe ngjeshje tė shtresės asfaltobeton binder dhe konglomerat Qeverisja Vendore Fier 42 300 000.00
Transproti i fėmijėve tė shkollės speciale ”Luigj Gurakuqi” Qeverisja Vendore Tiranė 1 197 000.00
Sistemim asfaltim i rrugėve tė fshatit Fushė-Arrėz lagjia Fushaxhi Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 47 059 071.00
Sigurim tė detyrueshėm tė mjeteve motorike TPL pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Tiranė 3 075 200.00
Blerjen e dy Mjeteve pėr Pastrimin Kanaleve Ujitės dhe Kullues Qeverisja Vendore Kuēovė 3 833 333.00
Blerje asfalte-beton dhe inerte Qeverisja Vendore Durrės 26 270 000.00
Blerje Goma Qeverisja Vendore Durrės 2 700 000.00
Hartim projekt-preventiv ndėrtim rrugėsh Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 666 667.00
Rehabilitimi I Veprės Sė Marrjes sė Kanalit Ujitės Batėr E Madhe Qeverisja Vendore Mat 7 025 000.00
Blerje beton pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Publike Fier Qeverisja Vendore Fier 1 725 000.00
Blerje karburant diesel dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 19 501 736.00
Mjete Transporti Qeverisja Vendore Tiranė 33 259 700.00
Blerje rimorkiatori, pėr Agjensinė e Bordit tė Kullimit, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 500 000.00
Blerje nafte Qeverisja Vendore Gjirokastėr 800 000.00
Kondicioner Inverter Qeverisja Vendore Korēė 800 000.00
Hartimin e Projekt - Preventivit objekti ; Rikonstruksion kanali vadites fshatrat Koder - Lekel Nj.Administrative Qender. Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Transport nxenes dhe mesues Qeverisja Vendore Dropull 800 000.00
Blerje dru zjarri te prera Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Loti 2 : Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Fier 1 372 932.00
Rehabilitimi i pjesshėm i rrjetit ujitės nė kanale, Suk 1, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 12 333 065.00
Blerje Automjeti zjarrėfikes, Bot Uji dhe Pajisje funksionale pėr efektivin zjarrfikės Qeverisja Vendore Vorė 7 083 333.00
Sigurimi i automjeteve, sigurimi i shėndetit nė udhėtim, sigurimi i aktiveve afatgjata tė Ujėsjellės Kanalizime Korēė SHA, si dhe sigurimi nga aksidentet personale Qeverisja Vendore Korēė 1 863 762.00
Blerje materiale pėr pjesė kėmbimi pėr kryerjen e riparim- shėrbimeve, difekteve, pėr mjetet e makinerinė e rėnde Qeverisja Vendore Lushnje 1 744 571.00
Kanal vaditės nga Karbunara deri nė Saver Qeverisja Vendore Lushnje 11 130 090.00
Blerje rrul Ngjeshės Tipi CC 211 me vibrim Qeverisja Vendore Skrapar 2 083 333.00
Rehabilitimi i themelit tė shkollės Skuraj, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 080 000.00
Shėrbimi i Pastrimit Himarė Qeverisja Vendore Himarė 16 666 667.00
Shėrbimi I Pastrimit nė Njėsinė Administrative Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 13 333 333.00
Rikonstruksion dhe Sistemim I kanalit Vaditės dhe Pritės tė Ujrave tė larta nė Gjokaj –Picar Qeverisja Vendore Vorė 12 250 000.00
BlerjeKarburanti Diesel D1 dhe Benzinė pėr mjetet e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė Qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 10 000 000.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 10 999 500.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė objektet shkollore dhe parashkollore Qeverisja Vendore Tiranė 6 329 385.00
Blerje gazoil (Nafte) per nevojat e Sh.a. Ujesjelles Kanalizimet Diber Qeverisja Vendore Dibėr 800 000.00
Blerje karburanti, Nafte D1 Qeverisja Vendore Delvinė 800 000.00
Blerje materjale per ndricim Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Kondicioner Inverter pėr nevojat e ngrohjes-ftohjes sė Kopshtit nr.12(Soros),N.Sh.M.A.Ē Bashkia Korēė Qeverisja Vendore Korēė 800 000.00
Blerje autoveture Qeverisja Vendore Tiranė 800 000.00
Hartimin e projekt-zbatimit objekti; Rikonstruuksion i kanalit ujites fshatrat Koder - Lekel . Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Blerje sherbimi (udhetim) Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje libra per biblioteken publike Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 800 000.00
Blerje moketi per nevojat e kopshteve Qeverisja Vendore Kavajė 800 000.00
Transporti i nxenesve dhe mesuesve. Qeverisja Vendore Dropull 800 000.00
Furnizim Vendosje e sinjalistikes per zyrat e bashkise Cerrik Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Mirėmbajtje dhe riparim nga tė tretėt i elektromotorėve tė elektropompave pėr Ujėsjellės Kanalizime Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 10 158 667.00
Ndėrtim tualete njėsitė administrative Qeverisja Vendore Maliq 1 082 925.00
Blerje kontenierėsh, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 083 334.00
Blerje automjetesh, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 7 916 667.00
Rikonstruksioni i fasadės sė godinės sė Bashkisė Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 2 189 459.00
Ndėrtimi I Urės dhe Vendosja e Ndricimit, Fushė Prezė Qeverisja Vendore Vorė 13 301 711.00
Blerje nafte pėr nevoja tė Bashkisė Tepelenė Qeverisja Vendore Tepelenė 3 032 000.00
Blerje Dru zjarri tė sharruara dhe Pellet Qeverisja Vendore Kuēovė 2 815 500.00
Paisje dhe makineri pėr kopshtarinė dhe pastrimin e rrugėve Qeverisja Vendore Tiranė 25 000 000.00
Blerje lule dekorative pėr nevojat e Ndėrmarrjes sė Pastrim Gjelberimit Fier Qeverisja Vendore Fier 994 500.00
Sigurim i detyruar TPL i automjeteve tė U.K. Durrės Qeverisja Vendore Durrės 982 090.00
Blerje materiale pėr objektet ndėrtimore Qeverisja Vendore Poliēan 4 166 667.00
Blerje Produkte Ushqimore dhe Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Kuēovė 4 585 000.00
Larje pusi dhe furnizim-vendosje elektropompe centrifugale dhe elektropompe zhytese per stacionet e pompimit Mancurisht,Kishnik dhe Bulgarec Qeverisja Vendore Korēė 3 000 000.00
Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit transportit tė mbeturinave urbane tė Qytetit Memaliaj dhe grumbullim,transport mbeturinash nė Fshatin Memaliaj Qeverisja Vendore Memaliaj 3 576 311.00
Masa inxhinierike pėr mirėmbajtjen e linjės sė ujėsjellėsit, Fshati BENCĖ – TEPELENĖ Qeverisja Vendore Tepelenė 21 064 956.00
Transporti i mėsuesėve dhe i nxėnėsve qė punojnė dhe mėsojnė jashtė vendbanimit tė tyre pėr periudhen 01 Mars 2017 deri me 22 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Kurbin 12 588 976.00
Shėrbimi i transportit tė mėsuesve dhe nxėnėsve nė bashkinė Cėrrik pėr vitin 2017 Qeverisja Vendore Cėrrik 7 997 704.00
Transport i mėsuesve dhe nxėnensve pėr periudhėn 1 Mars deri me 25 Dhjetor 2017 Qeverisja Vendore Lezhė 20 046 739.00
Blerje matėsa uji matėsa ujitė kolauduar pėr nevoja tė “Ujėsjellės-Kanalizime” sh.a Tepelenė. Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Blerje gazoil D1 Qeverisja Vendore Peqin 800 000.00
Largimi i mbeturinave tė ITUN Qeverisja Vendore Korēė 840 000.00
Ruajtja dhe sigurimi fizik I objekteve tė SHA Ujėsjellės Kanalizime Elbasan me roje private,pėr nje afat 3 mujor, duke filluar nga data 19 janar 2017 Qeverisja Vendore Elbasan 5 553 178.00
Blerje materiale dhe vegla Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje gomash per automjetet e Bashkise Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 800 000.00
Blerje gomash per automjetet e Bashkise Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 800 000.00
Blerje materialesh pėr prodhim pllakash betoni Qeverisja Vendore Kavajė 1 066 000.00
Kanali i ushqimit tė rezervuarit Gorican Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 12 132 284.00
Sistemim i rrugės sė tregjeve (loti 1) Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 59 116 230.00
Ndėrtim Ure pėr kėmbėsorė dhe automjete deri 2.5 ton pėr fshatin Kozan, Njėsia Administrative Bradashesh Qeverisja Vendore Elbasan 11 041 651.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė depove tė ujit, pėr UKT sh.a. Qeverisja Vendore Tiranė 43 379 375.00
Blerje kosha mbeturinash Qeverisja Vendore Mallakastėr 800 000.00
Hartim projektesh Qeverisja Vendore Belsh 18 896 518.00
Blerje Kimikate pėr UKT sh.a Qeverisja Vendore Tiranė 19 700 000.00
Rikonstruksion pjesor i zyrave tė Aparatit tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 17 926 618.00
Blerje fikse zjarri per shkollat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 800 000.00
Blerje goma pėr nevoja tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 800 000.00
Veprimtari kulturore,artistike per festat e fundvitit Qeverisja Vendore Himarė 800 000.00
Ndėrtim i kėmbėve tė Urės Mėnik mbi lumin Erzen Qeverisja Vendore Tiranė 13 000 000.00
Loti i dytė - Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: "Rikonstruksion i rrugės Dalip Topi" (Pyjorja) Qeverisja Vendore Tiranė 142 706.00
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrugė tė brendshme Fshati Zall-Herr” Qeverisja Vendore Tiranė 85 600.00
Blerje matesa uji. Qeverisja Vendore Vau i Dejės 800 000.00
Riparime tė ndryshme nė stacionet e pompimit. Qeverisja Vendore Vau i Dejės 800 000.00
Sherbim Interneti Qeverisja Vendore Skrapar 800 000.00
Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit tė brendshėm tė Ujėsjellėsit, nė Bashkinė Rrogozhinė, Loti I Qeverisja Vendore Rrogozhinė 27 462 059.00
Blerje prodhime betoni Qeverisja Vendore Shkodėr 3 953 279.00
Ndėrtim i Sistemit Dixhital tė Konferencės dhe Rregjistrimit Audio nė Sallėn e Kėshillit Bashkiak Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 3 289 950.00
Blerje paisje dhe makineri profesionale Qeverisja Vendore Shkodėr 1 187 884.00
Blerje materiale didaktike per kopshte e ēerdhe Qeverisja Vendore Fier 800 000.00
Blerje matesa uji Qeverisja Vendore Vau i Dejės 800 000.00
Riparime tė ndryshme nė stacionet e pompimit Qeverisja Vendore Vau i Dejės 800 000.00
Blerje peme dekorative Qeverisja Vendore Roskovec 800 000.00
Blerje dhuratash per mbremjen qendrore te femijeve Qeverisja Vendore Kukės 800 000.00
Blerje Stabilizanti Qeverisja Vendore Kukės 800 000.00
Blerje lodrash per femije Qeverisja Vendore Kavajė 800 000.00
Dekorim i Qytetit per festat e fundvitit Qeverisja Vendore Himarė 800 000.00
Mbikeqyrja e objektit "Rehabilitim i rruges Dermish-Dhiver-Cerkovice" Qeverisja Vendore Finiq 800 000.00
Blerje dru zjarri te prera Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Blerje materiale per guzhinen e Konviktit te shkolles bujqesore Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Mirembatje rrugesh rurale, blerje tubash Qeverisja Vendore Bulqizė 800 000.00
Blerje lubrifikanta dhe pjesė kėmbimi pėr makineri Qeverisja Vendore Shkodėr 1 508 940.00
Rikonstruksion ura fshati Gjuricaj fushe Ishem dhe Rikonstruksion rruge fshati Shkafane Ishem Qeverisja Vendore Durrės 6 661 000.00
Ndėrtim tombino Qeverisja Vendore Peqin 1 096 529.00
Zhvillimi dhe pasurimi i fondit tė bibliotekės (Dega Ekonomike e Kultures) Qeverisja Vendore Shkodėr 849 850.00
Blerje paisje dhe materiale elektrike Qeverisja Vendore Shkodėr 3 151 410.00
Blerje materiale dhe paisje kompjuterike Qeverisja Vendore Shkodėr 1 710 000.00
Shtesė kontrate pėr objektin: “Shėrbimi i pastrimit publik, (Zona Unaza e Re), Njėsia Administrative, Kashar, Tiranė”. Qeverisja Vendore Tiranė 5 277 984.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 28 799 025.00
Blerje materjale per prodhim sere Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Shirita dekorative Qeverisja Vendore Korēė 800 000.00
Blerje kosha mbeturinash Qeverisja Vendore Mallakastėr 800 000.00
Blerje karburanti per kullimin Qeverisja Vendore Konispol 800 000.00
Sistemim i rruges “Nazif Zenuni” (rruge e brendshme) ne fshatin Bamatat Qeverisja Vendore Delvinė 800 000.00
1-FV.Dekori I qytetit per festat e fund vitit ,sipas preventivit Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Shpenzime pėr Mirėmbajtjen e Tokave dhe Aktiveve Natyrore Qeverisja Vendore Belsh 800 000.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 665 096.00
Blerje lėndesh djegėse ( dru zjarri) pėr cerdhet, kopshtet, dhe shkollat e Bashkisė Berat Qeverisja Vendore Berat 5 170 000.00
Marrje 3 automjete me qera Qeverisja Vendore Shkodėr 17 400 000.00
Sistemim –Asfaltim i rrugės Allamani, Fushė-Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 358 917.00
Rikualifikimi Urban i Sheshit Skėnderbej, Faza e II-tė Qeverisja Vendore Tiranė 979 884 648.00
Zbatimin e Sistemit te faturimit dhe financiar Alpha Waterbill ne Ujesjellesin Belsh Qeverisja Vendore Belsh 800 000.00
Germim, pastrim I prroit te fshatit Shkalle Borsh Qeverisja Vendore Himarė 800 000.00
Blerie Dru Zjarri per Shkollat dhe Kopshtet e Bashkise Belsh Qeverisja Vendore Belsh 800 000.00
Projekti I monitorimit tė ambjentit nė qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 20 470 833.00
Blerje prajmeri ( Emulsion Bituminoz) Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00
Blerje makinė vijėzimi Qeverisja Vendore Shkodėr 4 165 000.00
Ndėrtim KUB dhe KUN ne shkollat Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 1 096 724.00
Rikonstruksion tė ambjenteve dhe terreneve sportive nė Sarandė dhe Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 4 967 591.00
Rikonstruksion i rrugės pas H.B Qeverisja Vendore Sarandė 5 524 980.00
Blerje Pajisje per Bashkia Vorė Qeverisja Vendore Vorė 2 083 000.00
Furnizim Vendosje materiale elektrike pėr linjat e ndricimit publik Qeverisja Vendore Vorė 2 082 760.00
Rivendosje dhe mbrojtje emergjente tė tubacionit nė linjen kryesore tė ujėsjellėsit Kerpice-Gramsh,nga rreshqitjet masive tė tokes nė fshatrat Kerpice,Sotire,Shemrize Qeverisja Vendore Gramsh 10 843 704.00
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare Gjorice dhe Ndėrtim palester, Bashkia Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 6 493 685.00
Blerje materiale dekori pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Mallakastėr 2 500 000.00
Blerje F.V Pompe Zhytese 6-inch,26 kw per fshatin Kalivac sektori Memaliaj Qeverisja Vendore Tepelenė 800 000.00
Blerje hipoklorit kalciumi Qeverisja Vendore Peqin 800 000.00
Blerje pajisjesh kompjuterike per ndermarjen UK SHA Sarande. Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Shirita dekorative Qeverisja Vendore Korēė 800 000.00
Shpenzime pėr ngrohje Qeverisja Vendore Vlorė 800 000.00
RiparimI I fadromit te bordit te kullimit Qeverisja Vendore Vlorė 800 000.00
Blerje uniforma pune , te tjera materiale pune . Qeverisja Vendore Finiq 800 000.00
Blerje pajisje mekanike per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike Qeverisja Vendore Fier 800 000.00
Rikonstruksion urban i sheshit nė rrugėn Adem Gjinishi Qeverisja Vendore Peqin 1 311 116.00
Rikonstruksioni i rrugės Voreza – Kishe, Fshati Palase Qeverisja Vendore Himarė 2 916 667.00
Udhėtim pėr shkėmbim eksperience pėr Kėshilltarėt Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 500 000.00
Marrje mjete me qera pėr pastrimin e kanaleve kulluese (Drejtoria e Shėrbimeve Bujqesore dhe Pyjore) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 023 500.00
Blerje makine Teknologjike Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 432 501.00
Sistemim me beton nė rrugėt e brendeshme tė Cikės (pranė shkollės) Qeverisja Vendore Sarandė 3 675 000.00
Blerje materiale dekori pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Roskovec 933 600.00
Rehabilitim kanali ujites Kraste Paxhves - Shkolla Blace Qeverisja Vendore Pogradec 3 178 065.00
Blerje lėnde djegėse ( dru zjarri) pėr nevojat e kopshteve, cerdheve dhe shkollave tė Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 590 000.00
Blerje pajisje makineri Qeverisja Vendore Durrės 9 889 000.00
Blerje materiale pėr dekorin 2016 Qeverisja Vendore Durrės 3 350 000.00
Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori nė bashkinė Vorė pėr festėn e vitit tė Ri Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Pastrimi i kanaleve kulluese nė territorin e bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 245 000.00
Furnizim Vendosje Pemė Dekorative Qeverisja Vendore Vorė 1 666 000.00
Ndriēim Publik LED Fshati Rehove, Gostivisht, Selenicė,Boshanj,Starje Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00
Vendosje semaforė tek kryqėzimi “Alpha Bank” (me rrugėn Q.Stafa) Qeverisja Vendore Elbasan 2 389 692.00
Autovetura pėr policinė e ndėrtimit dhe Bashkiake. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 166 667.00
Ndėrtim i rrugės para valltarėve gjer nė det Qeverisja Vendore Sarandė 3 154 167.00
Program financiar nė rrjet pėr Drejtorinė e Financės dhe Buxhetit Qeverisja Vendore Maliq 1 750 000.00
Riparim i rrjetit elektrik (Ndriēimit) M.Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 019 994.00
Implemtimi i sistemit tė informacionit pėr mbledhjen e taksave dhe tarifave vendore Qeverisja Vendore Shkodėr 4 166 000.00
Blerje Materiale tė Ndryshme pėr Ujėsjellesin Qeverisja Vendore Vorė 2 083 250.00
Blerje materiale elektrike pėr linjat e ndricimit publik Qeverisja Vendore Vorė 2 082 760.00
Blerje Artikuj tė ndryshėm pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Vorė 1 601 550.00
Blerje Automjeti pėr Bashkinė, Bashkia Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 3 000 000.00
Rikonstruksion I rrugės sė fshatit Nihnat (rruga e varrezave) Qeverisja Vendore Konispol 1 377 145.00
Ndėrtim ure tipi BALEY,nė lumin Kukur,fshati Grazhdan Qeverisja Vendore Gramsh 8 333 332.00
Blerje pajisjesh kompjuterike per ndermarjen UK SHA Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje Motosaldatriēe pėr vitin 2016 pėr Ujėsjellės Fshat Elbasan sh.a. Qeverisja Vendore Elbasan 800 000.00
Blerje materjale specifike per dekor Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje materjale specifike per dekor Qeverisja Vendore Sarandė 800 000.00
Blerje uniforma sipas fteses per oferte Qeverisja Vendore Durrės 800 000.00
Blerje uniforma sportive sipas fteses per oferte Qeverisja Vendore Durrės 800 000.00
Blerje uniforma sipas fteses per oferte Qeverisja Vendore Durrės 800 000.00
Blerje koshash bulevardi pėr nevoja tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 800 000.00
Blerje koshash bulevardi pėr nevoja tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 800 000.00
Dizajn: Tė disa produkteve sipas termave tė references bashkėngjitur. Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Furnizim dhe vendosje pjesė kėmbimi dhe shėrbime pėr automjetet e Bashkisė Mallakastėr Qeverisja Vendore Mallakastėr 4 109 500.00
Hidroizolimi i taraces sė Shkollės sė Mesme Milot Qeverisja Vendore Kurbin 1 666 664.00
Larje-pastrim pusi dhe furnizim-vendosje elektropompe centrifugale dhe elektropompe zhytese Qeverisja Vendore Korēė 1 660 050.00
Fishekzjarre pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Tiranė 2 082 500.00
Studim-Projektim pėr shtimin e sasise se furnizmit me ujė per Qytetin e Krujės Qeverisja Vendore Krujė 6 666 658.00
, Loti II Blerje paisje elektronike e kompjuterike pėer ambientet e stadiumit Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 508 418.00
Blerje ndricuesa pėr nevojat e bashkisė Finiq Qeverisja Vendore Finiq 5 000 000.00
Vendosja e sinjalistikes dhe vijezimeve te rrugeve Qeverisja Vendore Vorė 1 666 117.00
Blerje karburant Qeverisja Vendore Vlorė 2 232 000.00
Blerje gazoil D1 Qeverisja Vendore Tiranė 1 751 409.00
Furnizim me ushqim catering per njerezit ne nevoje per Qendren Sociale “Shtepia e Perbashket “ per vitin 2016 Qeverisja Vendore Tiranė 1 986 617.00
Blerje ushqime Qeverisja Vendore Korēė 940 010.00
Blerje ushqime pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Vlorė 1 668 042.00
Blerje Gazoili D1 DHE Gaz i Lenget Qeverisja Vendore Kuēovė 1 267 500.00
Blerje gaz i lėngėt Qeverisja Vendore Tiranė 4 803 015.00
Blerje mish viēi dhe mish pule Qeverisja Vendore Tiranė 9 358 333.00
Blerje fruta dhe zarzavate Qeverisja Vendore Tiranė 5 856 083.00
Blerje Bulmet dhe Vezė Qeverisja Vendore Tiranė 13 418 333.00
Shėrbime tė sigurisė dhe ruajtjes me rojė private Qeverisja Vendore Sarandė 1 278 810.00
Kontrate Blerje Ushqimesh Qeverisja Vendore Fier 7 115 725.00
Blerje Kamion Autobot Uji Qeverisja Vendore Durrės 4 166 000.00
Pemė dekorative Qeverisja Vendore Korēė 1 250 000.00
Loti 2 - Makine per Administraten e Nj.A Qeverisja Vendore Korēė 700 000.00
Loti 1 - Makine pastrimi per Nj.A.Vithkuq Qeverisja Vendore Korēė 450 000.00
Blerje Dru Zjarri pėr ngrohjen e shkollave, kopshteve dhe ēerdheve tė qytetit dhe Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Gramsh 2 964 000.00
Mjete MKZ pėr tė gjithė objektet nė administrim tė Bashkisė Qeverisja Vendore Shkodėr 6 151 932.00
Zbatim Rikonstruksion rruga Degėzim ”Isuf Sokoli” Qeverisja Vendore Shkodėr 2 782 112.00
Vazhdim i Projektit arkitektonik pėr sistemimin e territorit sportiv tė shkollave 9-vjeēare Qeverisja Vendore Elbasan 4 075 390.00
Blerje kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 000.00
Riparime tė pjeshseme tė shkollave tė Bashkisė Selenicė Qeverisja Vendore Selenicė 4 176 517.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 5 - Fadrome Qeverisja Vendore Devoll 4 583 333.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 4 - Kamion me kosh Qeverisja Vendore Devoll 1 250 000.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 2 - Kamioncine pėr Agj.Bujqėsisė/Pyjeve dhe Agj.Shėrbimeve Publike (2copė) Qeverisja Vendore Devoll 1 666 666.00
Blerje automjete pėr nevojat e Bashkisė Devoll. Loti 1 - Autoveturė pėr administratėn e Bashkisė Qeverisja Vendore Devoll 2 500 000.00
Ujėsjellėsi Prokopi-Paftal, njėsia administrative Sinje Qeverisja Vendore Berat 7 889 891.00
Blerje dhe furnizim me dru zjarri pėr Objektet arsimore tė Bashkisė Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 1 517 230.00
Furnizim, prerje dhe ēarje dru zjarri e fortė pėr shkollat 9 vjeēare dhe njėsitė administrative Qeverisja Vendore Kolonjė 1 675 000.00
Blerje pajisje kompjuterike. Burimi i Financimit - Tė ardhurat e Bashkisė Korcė Qeverisja Vendore Korēė 876 000.00
Blerje mjet pėr policinė bashkiake dhe Inspektoriatin Vendor tė Mbrojtjes sė Territorit Qeverisja Vendore Maliq 2 083 333.00
Rehabilitimi dhe sistemimi I tubacioneve tė ujerave tė zeza dhe gropave septike (pastrim, thithje, zhbllokim) nė territorin e administruar nga UK sha Sarandė. Burimi I financimit - Tė ardhurat e Shoqėrisė Qeverisja Vendore Sarandė 2 102 750.00
Hapje Pusi , Qytet Qeverisja Vendore Kukės 800 000.00
“Ndertim rrethim dhe vende-roje per objektin depo ujesjellesi 1000 m3-Krume, si dhe Instalim matesa elektrike Tregu Qytetit” Qeverisja Vendore Has 800 000.00
Dizajn: Te disa produkteve sipas Termave te references bashkengjitur. Qeverisja Vendore Cėrrik 800 000.00
Ndėrtim KUZ Lagje e Re, rruga e Lacit, F-Krujė. Burimi i financimit - Tė ardhurat e Bashkisė Qeverisja Vendore Krujė 1 381 850.00
Mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore, rikonstruksion i ēatisė sė Qeverisja Vendore Tiranė 875 000.00
Sistemim asfaltim i rrugės sė varrezave Rranxa dhe Melgushė Qeverisja Vendore Vau i Dejės 6 583 330.00
Blerje Dru zjarri pr shkollat,Kopshtet,Cerdhe,Qendra Ditore,Njesite Administrative,Bashkia Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 4 182 000.00
Blerje materiale dekori festiv pėr vitin e ri Qeverisja Vendore Peqin 1 666 666.00
Ndėrtim KUZ, pranė Rrugės sė Lagjes sė Kurtėve ,F.Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 092 060.00
Aktivitet festiv, social- kulturor me rastin e festave tė fundvitit Qeverisja Vendore Roskovec 1 666 667.00
Ndėrtim Bazamenti Kazanash pėr koshat e mbeturinave Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Rikonstruksion i rrjetit tė ndricimit rrugor tė qytetit tė Libohoves Qeverisja Vendore Libohovė 1 040 750.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Qeverisja Vendore Dibėr 5 855 610.00
Blerje aparate fotografike dhe paisje te tjera - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Tiranė 1 210 000.00
Loti 1: Mirembajtja e varrezave publike dhe e varrezave te deshmoreve - Financuar nga te ardhurat e Bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 2 862 160.00
Rehabilitim, Pastrim kanale kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 294 190.00
Ndertim Depo uji Daias 200 m³(Punime B/A i Depos 200 m³ instalime hidraulike) Qeverisja Vendore Tiranė 5 081 300.00
Dru Zjarri (1728 mst Ahu) per Bashkine Devoll, Njesite Administrative dhe Institucionet Shkollore Qeverisja Vendore Devoll 5 218 560.00
Blerje fadrome per Drejtorine e Mirembajtjes se rrugeve rurale Qeverisja Vendore Gramsh 5 000 000.00
Riparim e mirembajtje makineri e mjete transporti Qeverisja Vendore Korēė 2 022 500.00
Blerje Autokulle Qeverisja Vendore Durrės 1 661 670.00
Kėmbė mbajtėse ura Orman, Parmakėt ura Pojan mbi lumin Devoll Qeverisja Vendore Maliq 6 965 360.00
Makineri dhe Pajisje per Sheshet Qeverisja Vendore Tiranė 67 797 200.00
Blerje Materiale Ndertimi per Infrastrukturen Rrugore Qeverisja Vendore Finiq 10 000 000.00
Blerje karburant diesel 10 PPM Qeverisja Vendore Tiranė 15 407 500.00
Loti 2: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rikonstruksion i ambjenteve tė Njėsisė Tirana 1, Njėsisė Tirana 2 dhe Drejtorisė Rajonale Qeverisja Vendore Tiranė 183 705.00
Blerje uniforma dhe veshje tė tjera speciale pėr Policinė Bashkiake Qeverisja Vendore Tiranė 9 165 600.00
Blerje kamionēinė Qeverisja Vendore Tiranė 2 333 000.00
Blerje gaz i lengshem Qeverisja Vendore Korēė 1 280 000.00
Ndertim Ure tip Beli ne Fshatin Mishter Njesia Administrative Gurre dhe Ndertim ure tip Beli ne Fshatin Shkalle Njesia Administrative Xiber Qeverisja Vendore Klos 11 076 800.00
Mbrojtja e tubacioneve DN 650, DN 600, DN 350 nė Sektorin 5, nė shtratin e Pėrroit tė Selitės dhe nė Gurore Qeverisja Vendore Tiranė 17 785 000.00
Sherbimi I Ruajtjse dhe Sigurimit Fizik te Objekteve te UKE SHA, me Roje dhe Sistem Alarmi Qeverisja Vendore Elbasan 5 417 470.00
Ndertim i urės pasarele HD= 80ml, fshati Mnelė Lagja Rret Qeverisja Vendore Vau i Dejės 8 756 370.00
Studim, Riorganizim i linjave te Transportit Publik ne Bashkine Kamez - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Kamez Qeverisja Vendore Kamėz 989 583.00
Rikonstruksion i argjinaturės mbrojtėse Nr.7, nė Lagjen Curkė, Fshati Nėnshat Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 404 200.00
Rikostruksion i Shkollės 9 -vjecare ,Toplan Qeverisja Vendore Vau i Dejės 7 000 000.00
Blerje makineri pastrimi Qeverisja Vendore Fier 8 365 000.00
Sherbim i ruajtjes objekteve - Financuar me Grant Qeverisja Vendore Vlorė 1 504 000.00
Ndertim, mobilim kopshtesh dhe Ndertim ambulancash - Financuar nga Te ardhurat e Bashksie Ura Vajgurore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 34 351 600.00
Sistemim – Asfaltim rruga Adyli Haxhire, Lagja 28 Nentori - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 11 299 300.00
Nderhyrje emergjente ne Rehabilitimin e Rruges lidhese me rrugen Kune Shengjin Qeverisja Vendore Lezhė 8 333 330.00
Mirembajtje e zakonshme e objekteve arsimore (Shkolla Fshati Domen Njesia Administrative Postribe, Shkolla Ndre Mjeda, Shkolla Pashko Vasa) - Financuar nga Buxheti i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 947 021.00
Rikonstruksion Kanalit Kullues fshtatit Domje dhe Rikonstruksion I K.U.Z fshati Berxull Qeverisja Vendore Vorė 1 667 000.00
Rikonstruksion i Shkollave te Arsimit baze dhe te mesem Qeverisja Vendore Bulqizė 1 807 510.00
Rrethim i Shkolles 9-Vjeēare Kosmaē - Financuar nga Buxheti i Bashkise Vau i Dejes Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 583 330.00
Rikonstruksion i Rrugės Reps – Bulshar - Nenshejt, Bashkia Mirditė - Financuar nga Buxheti i Bashkise Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 3 008 330.00
Blerje autormjet kamion me vinc (I perdorur) Qeverisja Vendore Skrapar 1 250 000.00
Informimi online i qytetarit dhe biznesit per taksat vendore, nepermjet Implementimit te Sistemit te Taksave per Bashkine Skrapar dhe Njesite Administrative te saj, Infrastruktura mbeshtetese si dhe sherbimi i mirembajtjes - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Skrapar 10 849 200.00
Projekt Zbatim i Objektit: Rikonstruksion i Ruges Kryesore – Ish. NBSH deri Ish. SMT Qeverisja Vendore Dibėr 5 000 000.00
Projekt Zbatim i Objektit Sistemim i Perroit te Llixhave, Segmenti Ura e Pazarit-Lixha dhe Rikualifikimi Urban i Zones Qeverisja Vendore Dibėr 3 333 330.00
Sistemim-asfaltimi rruges Citoze-Shkolla 9 vjecare, Kruje - Financuar nga te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Krujė 3 491 210.00
Blerje Paisje Operacionale - Drejtoria Ekonomike e Arsimit - Financuar nga Buxheti i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 1 207 000.00
Blerje Mjetesh Qeverisja Vendore Libohovė 3 359 170.00
Blerje baze materiale per nderhyrjet ne Objektet Shkollore te Bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 7 799 750.00
Rivitalizimi Urban i Qendres se Qytetit Rrogozhine - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Rrogozhinė 124 997 000.00
Rikonstruksion i Bashkisė Malėsi e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 17 250 000.00
Blerje mjetesh per Sektorin e Sherbimit Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 5 000 000.00
Sistemim Asfaltim Rruga e Kalldrunit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 16 666 700.00
Blerje dru zjarri pėr nevojat e Bashkisė Maliq pėr periudhėn 2016-2017 ( Dru prej Ahu dhe Dushku ) Qeverisja Vendore Maliq 7 291 660.00
Mirembajtje e Shkollave - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Himarė 1 263 080.00
Rikonstruksion i Godines se Bashkise Tropoje Qeverisja Vendore Tropojė 6 658 900.00
Akomodim nė Hotel pėr grumbullimin e futbollisteve te FK Erzeni Qeverisja Vendore Shijak 1 000 000.00
Rehabilitim i Digės dhe Ujėlėshuesit te Rezervuarit Malaj-1, Malaj, Bashkia Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 10 081 800.00
Sherbimet Publike, te Pastrimit, Gjelberimit, Dekorit dhe Varrezave Publike, ne territorin e Bashkise Rrogozhine - Financuar nga Te ardhurat lokale Qeverisja Vendore Rrogozhinė 75 000 000.00
Sistemim Asfaltim rruge lidhese Urbane Fushe Preze -Ura e Limuthit Berxull Qeverisja Vendore Vorė 124 370 000.00
Rehabilitimi i Qendres sė Qytetit Koplik Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 173 749 000.00
Mirembajtje e shtratit te Lumit Zeze Qeverisja Vendore Krujė 1 664 000.00
Sistemimi dhe Rrethimi i Siperfaqes Shtese te Varrezave ne Fshatin Shales Qeverisja Vendore Konispol 1 691 130.00
Zgjerim Vorreza Pilur - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Himarė Qeverisja Vendore Himarė 1 654 950.00
Memoriali i Ish te Perndjekurve Politik Saver dhe Memoriali Loni Dhamo - Financuar nga Te ardhurat e bashkise, Grant dhe Te ardhura Qeverisja Vendore Lushnje 3 708 330.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 11.07.2016 deri 10.08.2016 - Financuar nga Buxheti i Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 6 090 620.00
Blerje Vinē Autokull Qeverisja Vendore Tiranė 7 500 000.00
Sistemim sheshe plazhi Velipoje - Financuar nga Fondi i Bashkise Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 3 637 480.00
Blerje karburanti per autovetura Qeverisja Vendore Finiq 4 074 000.00
Restaurimi i objekteve tė pazarit Korēė, Loti2, ndodhet nė : Pazari i vjetėr i qytetit te Korēės Qeverisja Vendore Korēė 139 305 000.00
Rikonstruksion dhe Asfaltim i rruges Sul-Haxhi - Finacuar nga Te ardhurat e bashkise Vore sipas Buxhetit 2016-2018 Qeverisja Vendore Vorė 27 461 100.00
Mbikqyrje e Punimeve ne disa Objekte Qeverisja Vendore Roskovec 1 596 000.00
Rikonstruksion i rruges Dushk, Njesia Administrative Kurjan Qeverisja Vendore Roskovec 4 730 660.00
Projekti Social: Shkolla Verore 2016 - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Tirane Qeverisja Vendore Tiranė 3 952 170.00
Mirembajtje e Automjeteve Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 376 930.00
Shėrbimi dhe konfigurimi i Kasave dhe Sistemit tė Faturimit pėr UKT SHA Qeverisja Vendore Tiranė 10 091 700.00
Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private Qeverisja Vendore Shkodėr 8 070 640.00
Riparim dhe furnizim vendosje pjese kembimi automjete 2016 - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit Qeverisja Vendore Elbasan 4 194 200.00
Loti 1: Mirembajtja e Varrezave te Deshmoreve dhe Publike te qytetit Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 7 742 600.00
Loti 2: Dekori ne Bashkine Vlore Qeverisja Vendore Vlorė 2 334 550.00
Rehabilitim i Rezervuarit Sheshaj dhe Troje Qeverisja Vendore Mirditė 3 328 720.00
Sherbim i mirembajtjes se siperfaqeve te gjelberta ne territorin e Bashkise Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 16 356 700.00
Rikonstruksion i shkolles 9- vjeēare Dino Ismaili, Levan Qeverisja Vendore Fier 21 880 600.00
Sigurimi i objekteve ne vartesi te Qendres Ekonomike te Arsimit, Bashkia Elbasan - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 4 000 000.00
Blerje Automjet (Kamion) i Perdorimit te Veēante (i Pajisur me vinē dhe Thikė) Qeverisja Vendore Has 4 166 670.00
Blerje Materiale per mirembajtje rruge Qeverisja Vendore Devoll 1 150 000.00
Kryerja e shėrbimit tė Pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 10.06.2016 deri 10.07.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 6 090 620.00
Furnizim me Karburant Qeverisja Vendore Mirditė 3 794 140.00
Blerje Materiale Hidraulike per nevoja te Bashkise Devoll - Financuar nga Te ardhura te trasheguara Qeverisja Vendore Devoll 1 666 600.00
Lyerje dhe riparime te ndryshme ne shkolla e kopshte Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 333 330.00
Blerje pllaka varri (mbitokesore dhe nentokesore) per Agjensine e Sherbimeve Publike, Bashkia Elbasan per vitin 2016 Qeverisja Vendore Elbasan 1 416 700.00
Blerje asfalto-beton Qeverisja Vendore Durrės 12 500 000.00
Ndertim Rruga Pus i Thatė(Lagje Kastrat) Njesia Administrative Gjinaj - Fiancuar nga Te ardhurat dhe Grante te Bashkise Has Qeverisja Vendore Has 2 500 000.00
Rikostruksion i godinave te njesive administrative Hajmel dhe Vig Mnele Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 083 330.00
Blerje peme dekorative per Bashkine Krujė - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Krujė 1 666 630.00
Rikonstruksioni i Shkolles 9 vjecare Qamil Guranjaku - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Elbasan 54 665 800.00
Ruajtja e objekteve te Bashkise Korēė - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Korēė 11 331 700.00
Gjelberimi i mjediseve publike ne Bashkine Permet Qeverisja Vendore Pėrmet 8 333 330.00
Blerje Karburant - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise dhe Grant Qeverisja Vendore Selenicė 3 638 250.00
Sistemim, Asfaltim - Rikonstruksion Segmenti Rruga Shehelereve - Rruga Koder, Berxull - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Vore Qeverisja Vendore Vorė 67 554 000.00
Furnizim me ushqime pėr institucionet shkollore dhe parashkollore tė Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 3 750 000.00
Marrje me qera zyra per nevoja te Bashkisė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 166 666.00
Loti 3: Riparim i Kanalit Ujitės Otllak Qeverisja Vendore Berat 97 455.00
Rikonstruksion ure nė lumin Verdove , (prane shkolles) - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Pogradec 614 700.00
Ndertim mulliri me uje Rrype, Fshati Rrape - Financuar nga Buxheti i Bashkise Pukė Qeverisja Vendore Pukė 979 166.00
Blerje Pjese Kembimi Qeverisja Vendore Tiranė 3 833 330.00
Hartim i Projekt Preventiveve per Ndertimin e disa shesheve, ne lagje dhe fshatra qe shtrihen ne territorrin e Bashkise Ura Vajgurore. Per vititn 2016 financimi eshte ne vleren 247 510 leke pa TVSH Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 461 210.00
Sherbimi i transportit te mesuesve dhe nxenesve ne bashkine Cėrrik per vitin 2016 Qeverisja Vendore Cėrrik 6 324 840.00
Blerje ēakulli pėr riparim rrugė rurale Qeverisja Vendore Shijak 2 083 000.00
Blerje Asfaltbeton Qeverisja Vendore Vlorė 3 340 000.00
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Klos 2 276 500.00
Blerje pjese kembimi: Goma dhe Bateri Qeverisja Vendore Mat 1 666 600.00
Loti 6: Blerje Vezė Qeverisja Vendore Korēė 506 350.00
Loti 5: Blerje Qumėsht dhe Kos - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise dhe Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Korēė 3 064 210.00
Loti 4: Blerje Djathė dhe Gjalpė Qeverisja Vendore Korēė 1 746 640.00
Loti 3: Blerje Mish dhe Sallam Qeverisja Vendore Korēė 2 183 500.00
Loti 2: Blerje Buke Qeverisja Vendore Korēė 1 136 080.00
Loti 1: Blerje Mallra ushqimore: Fruta, Perime, Reēel Qeverisja Vendore Korēė 1 224 310.00
Blerje Elektropompa, Furnizim dhe Vendosje - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit Qeverisja Vendore Berat 1 984 970.00
Pajisje sigurie MNZ dhe shpėtimit pėr objektet nė vartėsi tė Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 2 500 000.00
Blerje artikuj ushqimore pėr nevoja tė shkollės Luigj Gurakuqi Qeverisja Vendore Tiranė 1 579 170.00
Blerje 3 Mjete Transporti - Financuar nga Buxheti i Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2016, miratuar me VKB Nr.58, datė 30.12.2015 Pėr miratimin e programit buxhetor afat-mesėm 2016 – 2018 dhe detajimin e buxhetit tė Tirana Parking pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Tiranė 3 731 610.00
Loti 3: Blerje Rimorkiator 30 Ton - Financuar nga Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 1 700 000.00
Loti 1: Blerje Makina transporti pėr mbeturina 3-5 Ton - Financuar nga Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 1 416 670.00
Ideim, Modelimi dhe Realizim ne bronz i Shtatores Bukuroshja e Strumit Qeverisja Vendore Roskovec 3 250 000.00
Blerje materiale ndėrtimore pėr sistemimin e rrugės sė varrezave tė vjetra, sistemimin e rrugės sė unazės Plirez-Kullusem-Polican - Financuar nga Tė ardhurat vendore dhe Tė ardhura tė trashėguara Qeverisja Vendore Poliēan 10 950 000.00
Blerje Karburanti - Financuar nga Buxheti i Shtetit Qeverisja Vendore Bulqizė 2 083 330.00
Blerje materiale pastrimi dhe dezinfektimi Qeverisja Vendore Korēė 1 377 500.00
Blerje gaz per sobe gatimi Qeverisja Vendore Durrės 2 208 000.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe mirėmbajtje mjetesh transporti pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Librazhd 1 552 500.00
Loti1: Rikualifikim Urban i Qendres se Qyetit Bilisht - Financuar nga Buxheti i Shtetit, Transferta Specifike Qeverisja Vendore Devoll 103 596 000.00
Loti 1: Furnizim, transport, vendosje te asfalteve dhe emulsionit dhe shtrimin me asfaltoshtruese Qeverisja Vendore Fier 33 827 000.00
Blerje materiale ndertimi per Drejtorine e Sherbimeve Komunale Kuēove Qeverisja Vendore Kuēovė 2 180 480.00
Riparim Stacioni Pompimi Peshkepi Qeverisja Vendore Selenicė 969 000.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.03.2016 deri 30.04.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 7 870 270.00
Blerje Fadromė pėr Bashkinė Kolonjė - Financuar nga Buxheti i Bashkise Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 3 916 670.00
Materiale promocionale (Shpenzime te Printimit dhe Publikimit) Qeverisja Vendore Korēė 2 053 500.00
Blerje Stola Dekorative dhe Kosha Qeverisja Vendore Tiranė 8 333 260.00
Blerje Artikuj Kancelarie per Bashkine Vorė Qeverisja Vendore Vorė 1 666 000.00
Sherbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane ne njesite administrative te Bashkise Lushnje - Te ardhurat e Bashkise Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 9 794 200.00
Blerje Kamion teknologjik dhe konteniere plastik - Financuar nga Buxheti i Bashkise Krujė Qeverisja Vendore Krujė 3 330 000.00
Sistemim asfaltim i rruges Kullas-Arrameras Fushe aksi kryesor - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise, likuidimi per vitin 2016 do jete ne shumen prej 12 640 463 leke me TVSH, pjesa tjeter ne vitin 2017 Qeverisja Vendore Krujė 21 067 400.00
Loti 4: Studim projektim, pėr objektin Rikonstruksion i nyjeve sanitare, Shkolla 9-Vjeēare e Kuqe - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 496 400.00
Loti 2: Studim projektim, pėr objektin Rikonstruksion Kopshti Nr.55 - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 375 300.00
Loti 1: Studim projektim, pėr objektin Ndėrtim i ambienteve sportive nė Shkollėn e Mesme Vėrri - Fondi i Bashkise Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 276 281.00
Verifikimi ne terren i matesave te ujit dhe vulosja e tyre pas verifikimit Qeverisja Vendore Vlorė 2 000 000.00
Sherbimi i pastrimit te Bashkise Librazhd - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 49 739 500.00
Blerje Produkte Ushqimore per nevojat e Bashkise Qeverisja Vendore Dibėr 6 287 500.00
Blerje tombinash dhe ēimento - Buxheti i Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 1 251 900.00
Blerje tubi per vija vaditese Qeverisja Vendore Mirditė 2 083 330.00
Furnizimi me materiale per prodhim pllaka varresh - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Kavajė 1 094 550.00
Sherbime te Sigurise dhe Ruajtjes me Roje Private - Financuar nga Te ardhurat e bashkise Qeverisja Vendore Sarandė 3 750 000.00
Loti 2: Blerje benzine pa plumb per Agjensine e Sherbimeve Publike - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 437 500.00
Loti 1: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim Rrjet Ujėsjellėsi nė Zonėn qė kufizohet nga rrugėt, Myslym Keta, Shefqet Kuka dhe Rr. Thoma Filipeu Qeverisja Vendore Tiranė 1 059 340.00
Blerje Hipoklorit Klaciumi Qeverisja Vendore Berat 9 600 000.00
Rikonstruksion i Ures se Grykshit Qeverisja Vendore Peqin 3 200 570.00
Shėrbimi i sigurimit fizik te objekteve nė administrim tė Bashkisė Elbasan dhe Institucioneve nė varėsi tė saj - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 17 646 300.00
Blerje ushqimesh per konviktin, Loti 3: Blerje Ushqimesh baze - Buxheti i Bashkisė Kukės Qeverisja Vendore Kukės 1 086 250.00
Blerje ushqimesh per ēerdhe dhe kopshte, Loti 3: Blerje Ushqimesh baze - Buxheti i Bashkisė Kukės Qeverisja Vendore Kukės 1 054 010.00
Mirėmbajtja dhe zhvillimi i sistemit tė faturimit AL Billing - Financuar nga te ardhurat e Institucionit Qeverisja Vendore Tiranė 4 625 000.00
Loti 5: Blerje Ushqime pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 640 405.00
Loti 4: Blerje Fruta-Zarzavate pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 251 460.00
Loti 3: Blerje Bulmeti pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 178 350.00
Loti 2: Blerje Mishi pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Sociale Balashe Qeverisja Vendore Elbasan 950 480.00
Rehabilitimi i banesave nė bashkėpronėsi - financuar nga ministria e Zhvillimit Urban Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 817 100.00
Blerje mish viēi pėr plotėsimin e nevojave tė Qendres Ekonomike tė Arsimit pėr furnizimin e ēerdheve, kopshteve dhe konvikteve - Financuar nga Buxheti i Shtetit dhe te ardhura Qeverisja Vendore Elbasan 3 553 000.00
Blerje Nafte per nevojat e Bashkise Sarande dhe e Ndermarrjes se Sherbimeve- Te ardhurat e Bashkise Sarande Qeverisja Vendore Sarandė 3 813 330.00
Shpenzime per mirėmbajtjen e rrjetit rrugor - Fondi i Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 130.00
Blerje produkte ushqimore per plotesimin e nevojave te Qendres Ekonomike te Arsimit per furnizimin e ēerdheve, kopshteve dhe konvikteve - Buxheti i Shtetit dhe Te ardhura Qeverisja Vendore Elbasan 12 783 700.00
Blerje fruta-perime-vezė pėr plotėsimin e nevojave tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit, furnizimin e ēerdheve, kopshteve dhe konvikteve - Buxheti i Shtetit dhe Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Elbasan 4 520 520.00
Shpenzime pėr mirėmbajtje kanale vaditėse - Buzheti i Bashkisė Mat Qeverisja Vendore Mat 1 208 300.00
Blerje Karburanti pėr automjetet e Bashkisė Konispol per vitin 2016 - Financuar nga Tė ardhurat e Bashkisė Qeverisja Vendore Konispol 2 077 000.00
Blerje kancelarie per Bashkine Krujė dhe Njesite Administrative ne varesi te saj - Fnancuar nga Buxheti i Bashkise Krujė Qeverisja Vendore Krujė 861 450.00
Blerje mjete transporti tė rėnda dhe kamion Qeverisja Vendore Tiranė 20 722 200.00
Blerje karburant Qeverisja Vendore Vlorė 2 232 000.00
Sistemim asfaltim rruga 25 Nentori- Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve Qeverisja Vendore Elbasan 75 664 600.00
Blerje Karburanti - Financuar nga Buxheti I Shtetit dhe Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Bulqizė 4 666 670.00
Loti 2: Blerje gaz i lengshem - Buxheti i Bashkise Mat Qeverisja Vendore Mat 275 500.00
Sherbim i ruajtjes objekteve - Financuar me Grant Qeverisja Vendore Vlorė 1 691 500.00
Transporti i mesuesve dhe nxenesve qe punojne dhe mesojne larg vendbanimit te tyre Qeverisja Vendore Skrapar 1 076 080.00
Blerje Paisje Kompjuterike Qeverisja Vendore Peqin 1 250 000.00
Blerje karburanti pėr bashkinė dhe njėsitė administrative - Financuar nga Grante dhe te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Prrenjas 2 493 280.00
Ruajtja e objekteve tė shoqėrisė si dhe shoqėrimi i vlerave monetare me roje civile pėr UKT SHA Qeverisja Vendore Tiranė 19 140 200.00
Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vorė Qeverisja Vendore Vorė 42 915 000.00
Blerje Materiale Ndertimi per Nderrmarrjen e Sherbimeve Publike Berat - Te ardhurat e bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 1 125 000.00
Blerje ushqimesh per Kopshtin dhe Cerdhen per vitin 2016 - Te ardhurat e Bashkise Qeverisja Vendore Prrenjas 2 779 520.00
Blerje Cimento - Buxheti I Ndermarrjes se Sherbimeve Publike, Bashkia Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 3 333 330.00
Blerje Karburant dhe Vaj per Makina ( Furnizimi per mjetet do te behet me tallona nga 7 dhe 65 litra ) Qeverisja Vendore Pustec 1 416 670.00
Blerje Makineri Vijezimi Qeverisja Vendore Tiranė 3 333 330.00
Sherbimi i transportit te punonjesve arsimore qe punojne dhe te nxenesve qe mesojne jashte vendbanimit per Bashkine Has - nga Buxheti Shtetit (Ministria Arsimit) Qeverisja Vendore Has 5 872 100.00
Blerje bordura parafabrikat betoni - Fondi i Bashkisė Fier Qeverisja Vendore Fier 2 831 000.00
Mirėmbajtje Varrezash pėr Bashkinė Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 3 692 230.00
Mirėmbajtje kanale ujitėse e kullimi dhe Riparim Kanali vaditės Lagja Tafa Cerujė - Buxheti i Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 1 281 190.00
Ndertim kanale vaditese - Fondi i Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 2 257 720.00
Ujesjellesi i jashtem i fshatit Tropojė e Vjeter dhe rrethinat, rrethi Tropojė - Fondi i Bashkise Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 15 833 300.00
Transporti i mėsuesve dhe nxėnėsve, Bashkia Elbasan pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Elbasan 10 724 400.00
Blerje fruta e perime Pėr kopshte, ēerdhe dhe Konviktin Qeverisja Vendore Dibėr 5 225 000.00
Blerje Nafte pėr Bashkinė Skrapar pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Skrapar 2 050 000.00
Rehabilitim kanali kryesor ujites , dega e djathte rez. Gjanc (ure kanalet zona torfike) - Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 3 205 000.00
Sherbimi i Sigurimit dhe i ruajtjes me Roje Qeverisja Vendore Vorė 2 083 500.00
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Vorė 3 750 000.00
Pėr efiēencėn e energjisė pėr pallatin Nr.2, Rr. Mic Sokoli, Lagje. Dardania, Bashkia Tropojė - Fondi I Bashkise Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 8 490 850.00
Mirembajtje rruga e bjeshkes, seg. Kucane – Perlinat e Bardha Qeverisja Vendore Tropojė 3 750 000.00
Blerje dhe shpėrndarje cakelli pėr riparim Rrugėsh Rurale - Fondi i Bashkisė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 2 499 850.00
Blerje Freze Asfalti Qeverisja Vendore Tiranė 11 650 000.00
Blerje materiale elektrike per Bashkine Lezhė per vitin 2016 - Buxheti i Bashkise Lezhė Qeverisja Vendore Lezhė 1 397 620.00
Rikonstruksion i godines se Bashkise Librazhd - Fondi i Bashkise Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 17 901 600.00
Rikonstruksioni i Godines Bashkise Belsh Qeverisja Vendore Belsh 1 401 260.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe riparime pėr mjetet e Bashkisė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 1 309 000.00
Blerje pjesė kėmbimi dhe riparime pėr mjetet e rėnda tė Bordit te Kullimit Qeverisja Vendore Divjakė 1 916 670.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.03.2016 deri 30.04.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 11 959 900.00
Blerje Gasoil (Diesel 10ppm) Qeverisja Vendore Krujė 8 416 670.00
Blerje Automjeti pėr Bashkinė Peqin Qeverisja Vendore Peqin 2 083 330.00
Blerje karburant Diesel D1 dhe Benzinė pėr nevojat e Drejtorisė Nr.1 tė Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 8 501 620.00
Pastrim i mbeturinave Qeverisja Vendore Dropull 1 597 630.00
Pastrimi i pjesės Perėndimore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 42 954 700.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 2 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 46 465 200.00
Pastrimi i pjesės Lindore - 1 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 29 593 800.00
Pastrimi i pjesės Perėndimore - 2 tė Qytetit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 44 235 700.00
Blerje Produkte Ushqimore dhe Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Kuēovė 3 746 650.00
Pastrimi i Qytetit Qeverisja Vendore Krujė 14 166 500.00
Loti 2: Blerje Benzin pa plumb - Fondi i Bashkisė Fier Qeverisja Vendore Fier 861 861.00
Blerje Karburanti per nevojat e Bashkise Divjakė dhe Ndermarrjes Komunale Qeverisja Vendore Divjakė 16 250 000.00
Blerje Karburanti Vaj Lubrifikant Dhe Vaj Motorri pėr Nevojat e Bashkisė Poliēan - Grant dhe Fondi i Bashkisė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 4 583 330.00
Furnizime me Ushqime - Loti 1: Ushqime Qeverisja Vendore Librazhd 3 671 480.00
Blerje Autokullė APV Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00
Blerje Puseta Plastike Qeverisja Vendore Tiranė 6 666 670.00
Blerje Veshje Speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 248 780.00
Shėrbim Kateringu pėr nevojat e dy Qendrave Rezidenciale LIRA dhe UNE JAM SI JU - Fondi i Bashkisė Berat Qeverisja Vendore Berat 5 649 080.00
Blerje Fruta - Perime pėr Kopshte dhe Ēedhe pėr vitin 2016 - Financuar nga Tė Ardhurat e Bashkisė Qeverisja Vendore Sarandė 1 726 000.00
Blerje Gaz i Lėngėt Qeverisja Vendore Tiranė 4 803 020.00
Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė njėsitė administrative tė Bashkisė sė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 5 191 670.00
Transporti i mėsuesėve dhe i nxėnėsve qė punojnė dhe mėsojnė jashtė vendbanimit tė tyre pėr Periudhen 01 Prill 2016 deri me 24 Dhjetor 2016 Qeverisja Vendore Kurbin 8 646 260.00
Blerje Dru Zjarri pėr Njėsitė Administratitve tė Bashkisė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 833 333.00
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Klos 1 087 500.00
Blerje Dru Zjarri pėr Njėsitė Administratitve tė Bashkisė Prrenjas Qeverisja Vendore Prrenjas 3 666 660.00
Ndėrhyrje riparuese nė urėn e ishullit tė Zvėrnecit Qeverisja Vendore Vlorė 1 368 360.00
Blerje Dru Zjarri pėr Shkollat nė varėsi tė Bashkisė Klos pėr Vitin 2015 Qeverisja Vendore Klos 1 249 920.00
Blerje Karburanti pėr Mjetet dhe ngrohjen e shkollave tė Bashkisė Has Qeverisja Vendore Has 1 430 000.00
Blerje Dru Zjarri pėr shkollat dhe Institucionet e Bashkisė Has Qeverisja Vendore Has 1 275 000.00
Blerje Karburanti pėr automjetet e Bashkisė Konispol Qeverisja Vendore Konispol 587 000.00
Riparim Kapital per Motorr Automjetesh - Ndėrmarrja Shėrbime Komunale Qeverisja Vendore Durrės 1 724 940.00
Akomodim i Ekipit tė futbollit dhe stafit teknik tė FK Tėrbuni pėr ndeshjet qė do tė zhvillohen nė qytetin e Pukės Qeverisja Vendore Pukė 1 458 330.00
Loti 3: Materiale tė ndryshme ndėrtimi Qeverisja Vendore Patos 1 041 010.00
Loti 1:Materiale hidraulike dhe elektrike Qeverisja Vendore Patos 390 632.00
Loti 3: Blerje kompjutera pėr zyrėn e Njėsisė Kreative Qeverisja Vendore Korēė 366 650.00
Loti 2: Blerje kompjuter dhe printer per zyrat e NSHP Qeverisja Vendore Korēė 266 650.00
Rikonstruksion i Urės sė Pėrroit tė Sheshit Axhensia dhe Rikonstruksioni dhe largimi i aluvioneve te pėrroi i MCR-sė, Berat Qeverisja Vendore Berat 1 245 800.00
Prodhim dhe blerje uniforma pėr Policinė Bashkiake Qeverisja Vendore Tiranė 4 230 000.00
Rikonstruksion i godinės sė Bashkise Vau Dejės sistemim dhe gjelbėrim i oborrit tė Bashkisė Vau Dejės si dhe infrastrukturė fizike dhe mobilim i zyrave te reja (Z1N) Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 838 600.00
Marrėveshje kuadėr: Dekori i fundvitit 2015 Qeverisja Vendore Gjirokastėr 3 333 100.00
Mbikqyrje punimesh pėr objektin: Rikonstruksion i rrugės Sheshi i Cercizit - Postobllok Qeverisja Vendore Gjirokastėr 946 874.00
Blerje mish viēi, mish pule - Qendra Ekonomike e Zhvillimit tė Fėmijėve Qeverisja Vendore Tiranė 9 358 330.00
Ruajtja e objekteve te Bashkise Korēė Qeverisja Vendore Maliq 8 082 500.00
Blerje Karburant Diesel D1 dhe Benzinė Super pėr nevojat e DPN 1 - Drejtoria e Pėrgjithshme Nr.1 e Punėtorėve tė Qytetit te Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 34 145 000.00
Blerje ushqimesh (tė paketuara), pėr dhėnie ndihme pėr familjet nė nevojė tė Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 7 603 200.00
Ruajtja e objektit te Bashkise Delvine per vitin 2016 me roje, dhe ruajtja e tre shkollave te qytetit me roje dhe sistem alarmi Qeverisja Vendore Delvinė 3 061 250.00
Blerje Karburanti Gazoil Qeverisja Vendore Belsh 4 200 000.00
Kuotė ushqimore pėr nxėnėsit romė dhe egjiptianė tė shkollės 9-vjeēare Naim Frashėri - Fondi i Bashkisė Korēė Qeverisja Vendore Korēė 1 755 600.00
Blerje gazoil 10 ppm pėr nevojat e Bashkisė Shijak Qeverisja Vendore Shijak 7 500 000.00
ShėrbimI i Transportit pėr Mėsuesit dhe Nxėnėsit Qeverisja Vendore Kukės 5 862 060.00
Blerje automjetesh pėr nevojat e Bashkisė Poliēan, sipas preventivit tė lidhur nė dokumentat e DST-Financuar nga Grant i pakushtėzuar dhe Fondi i Bashkisė Qeverisja Vendore Poliēan 16 665 000.00
Blerje Automjeti pėr Bashkinė Kuēovė Qeverisja Vendore Kuēovė 833 333.00
Transporti i fėmijėve tė shkollės Luigj Gurakuqi Qeverisja Vendore Tiranė 1 350 000.00
Blerje nafte pėr nevojat e Bashkisė Dibėr, dhe njėsive Administrative Qeverisja Vendore Dibėr 1 233 300.00
Gazeta e Bashkisė Qeverisja Vendore Elbasan 1 745 490.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.01.2016 deri 29.02.2016 Qeverisja Vendore Elbasan 12 199 700.00
Loti 2: Blerje Solar, Shtator-Dhjetor 2015 - Drejtoria Nr.2 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 6 666 680.00
Loti1: Blerje Bitum - Drejtoria Nr.2 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 12 083 300.00
Loti 2: Blerje pllaka pėr ambientet sanitare Qeverisja Vendore Fier 1 001 000.00
Loti 2: Blerje pjesė kėmbimi dhe riparime pėr autovetura Qeverisja Vendore Fier 440 100.00
Ndėrtim Ure HD=10M-Segmenti Rrugor Shalės Disaht Vervė-Rruga Nacionale Qafė Botė, Sarandė Qeverisja Vendore Konispol 8 225 460.00
Blerje Karburant Diesel - Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 1 916 670.00
Riparimi pėr vėnien nė punė tė Impianteve tė ngrohjes,nė objektet nė administrim tė Drejtorisė Nr.3 tė Punėtorėve - Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 9 507 080.00
Riparim i segmentit Rruga Arbėrit - Ministria e Punėve tė Brendshme, Drejtoria Emergjencave Civile Qeverisja Vendore Kamėz 8 919 970.00
Loti 2: Shėrbim, mirėmbajtje e rrugėve nė njėsitė administrative Kastriot, Fushė-Ēidhėn, Sllovė dhe Kala e Dodės Qeverisja Vendore Dibėr 339 716.00
Blerje pajisje (kompjutera, printera dhe fotokopje) pėr Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 2 207 400.00
Dekorimi i Sheshit Rilindja,Ersekė dhe Sheshit 15 Maj,Leskovik pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 670.00
Blerje Dru Zjarri - Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 5 166 670.00
Furnizim me bukė pėr Institucionet shkollore dhe parashkollore pėr vitin 2016 Qeverisja Vendore Mirditė 1 197 000.00
Rikonstruksion i urės qė lidh fshatrat Dheu i Lehtė me Hajmelin Qeverisja Vendore Vau i Dejės 9 984 640.00
Blerje Materiale Elektrike pėr nevoja tė Bashkisė Devoll Qeverisja Vendore Devoll 1 169 910.00
Blerje Karburanti D1 pėr mjetet e Bashkisė Qeverisja Vendore Mallakastėr 3 333 330.00
Ndėrtim i linjės sė ndriēimit rrugor faza I, fshati Malasenj Qeverisja Vendore Cėrrik 2 438 830.00
Blerje Dru Zjarri pėr Institucionet Arsimore Qeverisja Vendore Peqin 1 514 700.00
Shėrbimi i sigurimit dhe i ruajtjes sė godinave tė Komunės Kashar me roje civile Qeverisja Vendore Tiranė 6 840 470.00
Blerje Gjeneratori pėr Bashkinė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 1 550 000.00
Blerje Karburante Pėr Njėsitė Administrative - Ndėrmarrja Shėrbime Komunale Qeverisja Vendore Durrės 4 513 200.00
Mirėmbajtje rrugėsh, ujėsjellėsash dhe sistemim i fushės sė mbeturinave Braēkove dhe Guri i Atos Qeverisja Vendore Pėrmet 3 169 890.00
Blerje Materiale Dekori pėr festat e fundvitit 2015 Qeverisja Vendore Fier 7 982 980.00
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit pėr periudhėn 01.11.2015 deri 31.12.2015 Qeverisja Vendore Elbasan 12 390 700.00
Marrėveshje Kuadėr: Blerje Dru Zjarri pėr nevoja tė furnizimit tė Qendrės Ekonomike tė Arsimit Qeverisja Vendore Berat 1 800 000.00
Blerje pelet briket pėr nevojat e Qendrės Ekonomike tė Arsimit dhe Njėsisė Administrative Bradashesh Qeverisja Vendore Elbasan 1 787 130.00
Blerje Dru Zjarri pėr ngrohjen e shkollave, kopshteve dhe ēerdheve tė qytetit dhe Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Gramsh 4 143 000.00
Blerje pllakash betoni pėr qivuret e varrimit - Ndėrmarrja e Gjelbėrimit Berat Qeverisja Vendore Berat 2 332 330.00
Blerje automjet pėr nevoja tė Bashkisė Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 2 500 000.00
Ndėrtim pusi, fshati Nivicė dhe Shėn Vasil Qeverisja Vendore Himarė 3 427 890.00
Blerje Dru Zjarri pėr Bashkinė Devoll, Njėsitė Administrative, Institucionet Shkollore Qeverisja Vendore Devoll 5 091 700.00
Blerje pllaka betoni pėr shtime dhe bordura - Drejtoria Nr.2 e Punėtorėve tė qytetit Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 11 250 000.00
Riparime tė Shkollave pėr vitin 2015-2016 Qeverisja Vendore Himarė 2 250 860.00
Blerje instrumentash Gjeodezik (GPS, Total Stacion) Qeverisja Vendore Fier 3 027 750.00
Blerje bojra pėr kompjuter e fotokopje Qeverisja Vendore Kamėz 3 166 670.00
Blerje Karburanti D1 pėr mjetet e Bashkisė Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 250 000.00
Furnizim me Karburant Qeverisja Vendore Selenicė 858 800.00
Riparime tė zyrave, Lukovė Qeverisja Vendore Himarė 2 237 520.00
Sherbetim dhe mirėmbajtje tė objekteve tė arsimit pėr Njėsitė Administrative Qeverisja Vendore Librazhd 3 895 550.00
Blerje Dru Zjarri pėr institucionet e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 3 972 500.00
Mirėmbajtje tė Varrezave tė Dėshmorėve tė qytetit Gramsh Qeverisja Vendore Gramsh 22 550 000.00
Blerje Karburanti, vaji lubrifikant dhe vaji motorri pėr nevojat e Bashkisė Poliēan Qeverisja Vendore Poliēan 1 950 000.00
Furnizimi me ushqime pėr Shtepinė e tė Moshuarve Qeverisja Vendore Kavajė 1 501 300.00
Mungesė konkurrence

Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Mungesė Gare, Negocim i Drejtpėrdrejtė (mbi 5 milion lekė)

Janė kontrata pa garė qė lidhen si pasojė e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Kėto do duhej tė lejohen vetėm nė raste tė caktuara, ku njė situatė emergjente shoqėrohet me nevojėn pėr ndėrhyrje tė shpejtė pėrmes njė kontrate. Nė secilin rast publikimi i kontratės duhet tė ketė nė mėnyrė eksplicite arsyen qė ēoi nė kushtet e negocimit tė drejtpėrdrejtė. Pėr ēdo procedurė negocim i drejtpėrdrejtė pa shpjegim eksplicit tė arsyes, do tė vendoset njė red flag.

Pamundėsi kohore pėr pėrgatitje tė njė oferte (ofertė teknike plus dokumentacion)

Tendera me vlerė mbi 800 mijė lekė dhe ne afat pėr dorėzim tė ofertės mė pak se 72 orė. Kjo ėshtė kohė e pamjaftueshme pėr plotėsim dokumentacioni dhe hartim oferte me specifikime teknike. Probabiliteti qė tenderi tė jetė ekspozuar mė herėt tek njė kompani klienteliste ėshtė i lartė

Shtesė kontrate (shtesė vlere) pa pėrfunduar ende faza e parė e kontratės

Pėr ēdo kontratė ekziston njė mundėsi pėr shtesė kontrate me vlerė plus 20% e vlerės sė ofertės. Kjo shtesė duhet tė justifikohet me arsye tė bazuara tė njė vėshtirėsie pėr shkaqe mbi natyrore, ndryshime eksplicite tė kushteve tė tregut dhe indekseve tė ēmimeve etj. Nė rastet kur nuk ka shpjegim tė tillė por ka njė shtesė tė shpejtė kontrate, do tė konsiderohet si kontratė me risk pėr abuzim me paranė publike. Vlera shtesė prej 20% nuk i ėshtė nėnshtruar konkurrimit por thjesht njė vlerėsimi nga institucioni

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data