Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri dhe shpërndarje në njësitë administrative të Bashkisë së Tiranës

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese Gare, Negocim i Drejtperdrejte (mbi 5 milion leke
 • Jane kontrata pa gare qe lidhen si pasoje e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Keto do duhej te lejohen vetem ne raste te caktuara, ku nje situate emergjente shoqerohet me nevojen per nderhyrje te shpejte permes nje kontrate.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të Qytetit Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri dhe shpërndarje në njësitë administrative të Bashkisë së Tiranës
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 5 191 670,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALCANI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 145 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6174000
  Data e lidhjes se kontrates 16-02-2016
  Kohezgjatja e kontrates 17-02-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.08 - Dt.29-02-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.08 - Dt.29-02-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data