Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė njėsitė administrative tė Bashkisė sė Tiranės

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė Gare, Negocim i Drejtpėrdrejtė (mbi 5 milion lekė)
 • Janė kontrata pa garė qė lidhen si pasojė e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Kėto do duhej tė lejohen vetėm nė raste tė caktuara, ku njė situatė emergjente shoqėrohet me nevojėn pėr ndėrhyrje tė shpejtė pėrmes njė kontrate.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė Qytetit Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri dhe shpėrndarje nė njėsitė administrative tė Bashkisė sė Tiranės
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 5 191 670,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALCANI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 145 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6174000
  Data e lidhjes sė kontratės 16-02-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 17-02-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.08 - Dt.29-02-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.08 - Dt.29-02-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data