Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelarike, tonera per fotokopje dhe priterash per nevoja te Bashkise Bulqize.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Bulqizë
Institucioni Prokurues Bashkia Bulqize
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelarike, tonera per fotokopje dhe priterash per nevoja te Bashkise Bulqize.
Nr. Reference REF-17480-04-10-2019
Vlera / Fondi Limit 1 644 777,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 11-04-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-04-2019
Data e mbajtjes se tenderit 23-04-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Sinani Trading
EURO OFFICE
InfoSoft Office
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk)
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 599 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-05-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  U skualifikuan ofertuesit i meposhtem:

  1. EURO OFFICE :
  Operatori ekonomik nuk ka paraqitur c Çertifikat: Sistemi manaxhimit te cilesise (ISO 9001: 2015, ISO 14001:2015) , Sistemi manaxhimit te shendetit dhe sigurimit ne pune (OHSAS-18001)ne lidhje me mallrat objekt prokurimi te vlefshme ne momentin e hapjes se ofertave.
  Operatori nuk ka paraqitur dokumentacion per pronesi ose ne perdorim kundrejt kontratave perkatese te noterizuara ambjente te pershtatshme per magazinimine mallrave.
  Operatori ekonomik nuk ka paraqitur nga nje moster te materilalve te kerkuara sipas preventivit ,per ti krahasuar ato me specifikimet teknike.

  2. InfoSoft Office:
  Ne dst eshte kerkuar qe Operatori ekonomik duhet te paraqese nga nje moster te materilalve te kerkuara sipas preventivit ,per ti krahasuar ato me specifikimet teknike. Dorezimi i mostrave te behet para hapjes se tenderit, operatori ekonomik nuk ka paraqitur mostra sipas percaktimeve te bere ne dst.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data