Open Procurement Albania

Studim projektimi i objekteve pėr Bashkinė Devoll

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Institucioni Prokurues Bashkia Devoll
Objekti i Tenderit Studim projektimi i objekteve pėr Bashkinė Devoll, i ndarė:
- Studim projektim, pėr objektin: “Rruga Aks Miras Nikolice - Qyteze ” - Studim projektim, pėr objektin: “ Rruga Menkulas - Koshnice ”
- Studim Projektim per objektin: ”Sistemim Perroi fshati Dobranj”
Nr. Reference  REF-33762-11-13-2017
Vlera / Fondi Limit 3 248 888,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 24-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues HMK CONSULTING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L57129604Q
 • HMK - Consulting
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 190 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3828000
  Data e lidhjes sė kontratės 19-01-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.3 - DT.22-01-2018
  Lidhja e Kontratės NR.4 - DT.29-01-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data