Open Procurement Albania

Qera ambienti

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malėsi e Madhe
Objekti i Tenderit Qera ambienti.
Objekti dhe qėllimi i shėrbimeve: Sipėrfaqja e truallit dhe ndėrtesės qė do tė merret me qera do tė pėrdoret pėr funksionimin e: 1. Ndėrmarrjes sė Druve tė Bashkisė Malėsi e Madhe, pėr zyra dhe vendepozitim pėr drutė; 2. Vendparkimin e automjeteve tė Bashkisė; Pėr kėte arsye trualli dhe ndėrtesa duhet tė jenė nė funksion tė njėra tjetrės.
Nr. Reference REF-17840-06-15-2017
Vlera / Fondi Limit 1 274 880,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues SHKRELI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K38011708G
 • SHKRELI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 266 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1519200
  Data e lidhjes sė kontratės 02-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.30 - DT.31-07-2017
  Lidhja e Kontratės NR.33 - DT.21-08-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data