Open Procurement Albania

Sistemim asfaltim rruga Qender Mes – Kullaj

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Sistemim asfaltim rruga Qender Mes – Kullaj
Nr. Reference REF-24866-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 8 685 571,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues S.M.O. Vataksi & “S.M.O. Union”sh.p.k
PE - VLA – KU
Alb-Konstruksion
KARL GEGA KONSTRUKSION
Rroku GUEST
Delia Impex
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Karl Gega SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 376 121,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10051345
  Data e lidhjes sė kontratės 15-08-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka ofertues te skualifikuar.
  1. “S.M.O. Vataksi” sh.p.k & “S.M.O. Union”sh.p.k” sh.p.k. :
  - Nuk ka sjelle analizat e cmimeve sipas kerkeses se bere nga KVO.

  2. “PE - VLA – KU“sh.p.k. :
  -Mungon diploma e shkolles se larte per teknikun e ndertimit
  -Mungon dokumentacioni shoqerues per autobitumatrice
  -Mungon dokumentacioni shoqerues per eskavator me goma

  3. “Alb-Konstruksion“sh.p.k. :
  -Ne oferten tuaj ju ka gabim aritmetikor ne masen me shume se 2%.

  4. “Delia Impex“sh.p.k. :
  -Ju nuk ka paraqitur asnje document.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.34 - Dt.26-08-2019
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data