Open Procurement Albania

Blerje vegla pune

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Durres
Objekti i Tenderit Blerje vegla pune
Nr. Reference REF-16898-04-05-2019
Vlera / Fondi Limit 2 479 880,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 18-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Zeqiri
Power Industries
Ra-Mi Kompani
Eril B&B
Kupa
Luar Bros
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZEQIRI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 088 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30-09-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre pergjigje ne date 09-05-2019.

  Janė s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Ofertuesi Ra-Mi Kompani shpk :
  Operatori ekonomik ka paraqitur kerkese me date 26.04.2019 ne sistemin e APP-se, me ane te se ciles kerkon qe te heqi dore nga pjesmarrja e tij ne kete procedure tenderi. Kerkesa e Operatorit Ekonomik u morr parasysh.

  2. Ofertuesi Eril B&B shpk :
  Mungon ISO 9001:2015; ISO 14001:2015; Oferta Teknike, Bilanci i vitit 2016, 2017; Deklarata e transportit.

  3. Ofertuesi Kupa shpk :
  Nuk ka pėrmbushur kėrkesat pėr kualifikim te kerkuara ne dokumentat standarte te tenderit, KVO vendos qe ofertuesi te skualifikohet.
  Mungon Oferta teknike.

  4. Ofertuesi Luar Bros shpk:
  Nuk ka pėrmbushur kėrkesat pėr kualifikim te kerkuara ne dokumentat standarte te tenderit, KVO vendos qe ofertuesi te skualifikohet.
  Mungon Bilanci i vitit 2016.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.22 - Dt.03-06-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data