Open Procurement Albania

Ndėrtim i ri i shkollės 9-vjeēare S.Maēi

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranė
Objekti i Tenderit Ndėrtim i ri i shkollės 9-vjeēare S.Maēi
Nr. Reference REF-22242-07-26-2017
Vlera / Fondi Limit 233 309 164,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 28-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues KUPA SHPK & LIQENI VII SHA & NDREGJONI SHPK
PIENVIS SHPK & ERGI SHPK & BE-IS SHPK
A.N.K SHPK & Ed Konstruksion SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A. N. K. - ED KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 227878319.59
  Data e shpalljes sė fituesit 20-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 273453983.5
  Data e lidhjes sė kontratės 22-09-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 18 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikur ofertuesit e mėposhtėm:
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. Bashkimi i Operatoreve Ekonomik “KUPA” shpk & “LIQENI VII” sha & “NDREGJONI” Shpk
  Mungese dokumentacioni.
  2. Bashkimi i Operatorėve Ekonomik “PIENVIS” shpk & “ERGI” shpk & “BE-IS” shpk
  Mungese dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.38 - DT.25-09-2017
  Lidhja e Kontratės NR.39 - DT.02-10-2017
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data