Open Procurement Albania

Blerje karburanti per Drejtorine e Rrugeve Rurale dhe Drejtorine e MZSH-se.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukės
Institucioni Prokurues Bashkia Kukes
Objekti i Tenderit Blerje karburanti per Drejtorine e Rrugeve Rurale dhe Drejtorine e MZSH-se.
Nr. Reference REF-35071-09-04-2019
Vlera / Fondi Limit 4 985 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 19-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues KASTRATI SHA - KASTRATI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati sh.a - Kastrati sh.p.k
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 16.4 % marzh fitimi
  Data e shpalljes sė fituesit 03-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5982000
  Data e lidhjes sė kontratės 10-10-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Nga data e nenshkrimit te kontrates deri ne furnizimin e plote te sasise se prokuruar per vitin buxhetor 2019.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.14-10-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data