Open Procurement Albania

Rruga(Ibrahim RugovaMark TirtaMehdi FrasheriMit’hat Frasheri).

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamėz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Rruga(Ibrahim RugovaMark TirtaMehdi FrasheriMit’hat Frasheri).
Fondi limit: 44.081.461 (dyzet e katėr milion e tetėdhjetė e njė mijė e katėrqind e gjashtėdhjetė e njė) lekė pa TVSH, vėnė nė dispozicion nga buxheti i Bashkisė Kamėz pėr vitin 2019, miratuar me VKB Nr. 150, datė 19.12.2018 “Pėr miratimin e programit buxhetor afatmesėm 2019 – 2021 dhe detajimin e buxhetit tė Bashkisė sė Kamzės pėr vitin 2019”.
Nr. Reference REF-07104-02-08-2019
Vlera / Fondi Limit 44 081 461,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 102 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data