Open Procurement Albania

Blerje Dru Zjarri - Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Pamundesi kohore per pergatitje te nje oferte (oferte teknike plus dokumentacion
 • Afat i pamjaftueshem sipas kritereve ligjore te percaktuara ne nenin 43 te ligjit 9643 "Per Prokurimin Publik" i ndryshuar

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të Qytetit Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje Dru Zjarri - Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 5 166 670,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-12-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-12-2015
Data e mbajtjes se tenderit 15-12-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALCANI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 033 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-12-2015
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6040320
  Data e lidhjes se kontrates 28-12-2015
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2015
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.49 - Dt.14-12-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.52-Dt.31-12-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.1-Dt.11-01-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data