Open Procurement Albania

Paraqitja e konceptit sė sondazheve arkeologjike pėr projektin Ndėrtimi i shkollės Marie Kaēulini

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Bashkia Durrės
Objekti i Tenderit Paraqitja e konceptit sė sondazheve arkeologjike pėr projektin Ndėrtimi i shkollės Marie Kaēulini
Nr. Reference REF-22564-07-28-2017
Vlera / Fondi Limit 1 335 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 10-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues AD-STAR SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AD-STAR SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 299 914,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1559897
  Data e lidhjes sė kontratės 19-09-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.36 - DT.11-09-2017
  Lidhja e Kontratės NR.38 - DT.25-09-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data