Open Procurement Albania

Parkimi Nėntokėsor te Sheshi Italia

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Parkimi Nėntokėsor te Sheshi Italia
Burimi i financimit: Vėnė nė dispozicion nga buxheti i Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2017
Nr. Reference REF-35591-11-23-2017
Vlera / Fondi Limit 346 567 091,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-12-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-12-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Kacdedja Shpk & Agri Construction Shpk
G.P.G Company Shpk
Alba Construksion Shpk
Edil-Al-IT Shpk & SMO Union Shpk
Alb-Star Shpk
Curri Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB-STAR
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 336 792 361,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar Operatorėt ekonomik tė mėposhtėm:
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1 . “Kacdedja” shpk & “Agri Construction” shpk
  a. Operatori ekonomik “Kacededja” shpk nuk plotėson pikėn 5 tė Kapaciteti Teknik tė Dokumentave Standarte tė Tenderit.
  b. Operatori ekonomik “Agri Construksion” shpk nuk plotėson pikėn 5 tė Kapaciteti Teknik tė Dokumentave Standarte tė Tenderit.
  c. Operatori ekonomik “Kacededja” shpk nuk plotėson pikėn 4 tė Kapaciteti Teknik tė Dokumentave Standarte tė Tenderit.
  2. “G.P.G” shpk
  Nuk gėrmėn “g” tė pikės 16 tė Kapaciteti Teknik tė Dokumentave Standarte tė Tenderit.
  3. “Alba Construction” Shpk
  Nuk plotėson pikėn 16 tė Kapacitetit teknik tė Dokumentat Standarte tė Tenderit.
  4. “Edil-Al-IT” shpk & “SMO Union” shpk
  a. Operatori ekonomik “Edil-AL-It” shpk nuk plotėson pikėn 1 tė Kapaciteti ekonomik dhe fiananciar tė Dokumentave Standarte tė Tenderit.
  b. Operatori ekonomik “Edil-Al-It” shpk nuk plotėson pikėn 16 tė Kapacitetit teknik tė Dokumentat Standarte tė Tenderit.
  c. Operatori ekonomik “Edil-Al-It” shpk nuk plotėson pikėn 11 tė Kapacitetit teknik tė Dokumentat Standarte tė Tenderit.
  d. Operatori ekonomik “SMO Union” shpk nuk plotėson pikėn 8 tė Kapacitetit teknik tė Dokumentat Standarte tė Tenderit.
  5. “Curri” shpk
  Nuk plotėson pikėn 5 tė Kapaciteti Teknik tė Dokumentave Standarte tė Tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit NR.4 - DT.29-01-2018
  Lidhja e Kontratės
  Projekti Arkitektonik
  Projekti MNZSH

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data