Open Procurement Albania

Blerje FV mbrojtėse metalike pėr sistemin rrugor

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Finiq
Institucioni Prokurues Bashkia Finiq
Objekti i Tenderit Blerje FV mbrojtėse metalike pėr sistemin rrugor
Nr. Reference REF-22030-07-25-2017
Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues IDK Konstruksion SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K51408016J
 • IDK – Konstruksion
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 605 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1927080
  Data e lidhjes sė kontratės 04-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 11 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.39 - DT.02-10-2017
  Lidhja e Kontratės NR.1 - DT.08-01-2018

  Blerje mbrojtėse metalike pėr sistemin rrugor

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Finiq
  Institucioni Prokurues Bashkia Finiq
  Objekti i Tenderit Blerje mbrojtėse metalike pėr sistemin rrugor
  Nr. Reference REF-20526-07-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-07-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 24-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye te rishikimeve te specifikimeve teknike dhe llogaritjes ne ML te mbrojtesve metalike
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.29 - DT.24-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data