Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
48 93 456 198,211,717 195 89,090,231 90,222,662

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Lot 7 : Dhėnie nė pėrdorim e fondit pyjor. Qeverisja Vendore Cėrrik Njoftuar fituesi
Dhenie siperfaqe ne perdorim te fondit pyjore e kullosor. Ne Ekonomine pyjore Qafshtame-Kete ne ngastren pyjore 42/b ne sasine 0.6689 ha. Qeverisja Vendore Mat Njoftuar fituesi
Loti I , Ekonomia Pyjore Shllak 1 nė sasi 415 kv 207,500 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti II,Ekonomia Pyjore Rosek Drisht nė sasi prej 94 kv 47,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti III,Ekonomia Pyjore Pyjore Shllak 2 nė sasi prej 830 kv 415,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti IV,Ekonomia Pyjore Temal nė sasi prej 120 kv 60,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti VI Ekonomite Pyjore Karme,Gomsiqe,Vig ,Gjadėr Mnele nė Trumzė nė sasi prej 220 kv 27,930 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti VII, Nxjerrje rrėnjė shqope, ekonomia pyjore Vig nė sasi prej 447 kv;- Grumbullim Boēe Pishe 44,700 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti VIII, ekonomia Pyjore Gjadėr Mnelė nė sasi prej 2921 kv 584,200 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti IX Ekonomia Pyjore Gomsiqe 342 kv dhe Loti X ekonomia Poyjore Dajē Velipoje 215 kv 68,400 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti X ekonomia Poyjore Dajē Velipoje 215 kv 43,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i shpallur
Loti 2: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 19,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 4: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 27,500 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 5: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 82,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 6: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 9,650 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Loti 7: Per vjeljen, grumbullimin dhe shitjen e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore. 11,250 Qeverisja Vendore Prrenjas Njoftuar fituesi
Dhenie prone pyjore me qera per veprimtari turistike. 385,000 Qeverisja Vendore Klos Njoftuar fituesi
Marje me Qira ambjenteve per administraten e Bashkise Shijak. 150,000 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Sherbim i linjes se rregullt Rrethqytetase Kėnetė – Shijak - Kėnetė per transportin publik , sipas ligjit 8308 dt 18.03.1998 i ndryshuar , dhe grafikut tė pėrcaktuar. 18,400 Qeverisja Vendore Shijak Ankand i shpallur
Loti 1: Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 8,118 Qeverisja Vendore Kolonjė Njoftuar fituesi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data