Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 101 479 201,755,266 217 97,638,939 96,249,983

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Shitje - “Bodrum” nė pallatin Nr. 57 I cili eshte nė administrim tė Bashkisė Elbasan me sipėrfaqe te pėrgjithshme 55 (m2). 1,014,420 Qeverisja Vendore Elbasan Ankand i shpallur
Shitje skrapi grumbulluar nga entet varese dhe Bashkise Lushnje. Qeverisja Vendore Lushnje Njoftuar fituesi
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune. Loti 1 : Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap 1,520,540 Qeverisja Vendore Shkodėr Rishpallje me lidhje kontrate
Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” . 23,600 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Lidhur kontrata
Dhėnie me qira tė pasurisė sė paluajtshme sipas udhėzimit nr.1,date 09.06.2016” Pėr Rregullat, Procedurat e Kėrkimit, tė Shqyrtimit e tė Miratimit tė Kėrkesave Pėr Dhėnie Nė Pėrdorim tė Fondit Pyjor Dhe Kullosor Publik”: qė i pėrket ekonomive Pyjore; Gjadėr Mnelė ngastra nr. 139,nė siperfaqe prej 1.03 ha“ Pėr mbarėsht imin e florės sė egėr dhe kult ivimin e bimėve tė ndryshme” me afat perdorimi (qIraje ), 5(pesė) vite dhe tė siperfaqes kullosore prej 0.26 ha nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” . 23,600 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET) 2019. 663,000 Qeverisja Vendore Korēė Njoftuar fituesi
Objekti i shitjes, si me siper , Hekur Skrap. 235,423 Qeverisja Vendore Durrės Rishpallje e anuluar
Agjencia e Pyjeve dhe Kullotave e Bashkisė Librazhd do tė shesė nė ankand vėllimin e lėndės drusore tė dalė nga rrallimet. 3,518,000 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Shitje tė matrialit drusor Pishe Mesdhetare e rrezuar e djegur dhe e thate sipas projektit te miratuar. 255,200 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Anuluar ankandi
“Prodhime tė dyta ”, bimė medicinale dhe eterovajore 140,840 Qeverisja Vendore Selenicė Njoftuar fituesi
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 20,440 Qeverisja Vendore Berat Lidhur kontrata
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 13,500 Qeverisja Vendore Berat Lidhur kontrata
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 83,000 Qeverisja Vendore Berat Lidhur kontrata
Per vjeljen dhe grumbullimin e degėzave tė xinės. 38,200 Qeverisja Vendore Mallakastėr Njoftuar fituesi
2 60,000 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Rishpallje e anuluar
“Prodhime tė dyta ”, dru zjarri dhe lėndė punimi tė rrėzuara . 178,492 Qeverisja Vendore Selenicė Anuluar ankandi
Shitje pėr Skrap 2,852,220 Qeverisja Vendore Berat Anuluar ankandi
Loti V,Ekonomia Pyjore Hajmel Nėnshat, Gjadėr Mnelė,Shllak1,Shllak 2;lloji shėrbelė nė sasi prej 148 kv 22,200 Qeverisja Vendore Vau i Dejės Lidhur kontrata
Loti i parė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me me nje sasi prej 350 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 415 000 leke pa TVSH. 415,000 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Anuluar ankandi
Loti i dytė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me me nje sasi prej 300 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 370 000 leke pa TVSH. 370,000 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Anuluar ankandi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data