Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3115 26,259 137,701,441,686 19,696 119,550,302,294 105,119,754,599

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrės Sistemi i kanalizimeve te ujerave te ndotura te zones turistike hamallaj, faza I " Njesia Administrative Sukth Bashkia Durres 82,111,600 Njoftuar Fituesi 2 T SHPK 79915686.35
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim impianti klorinimi ne ujesjellesat rajonal dhe vendosje matesash ne depo 26,699,117 Lidhur Kontrata K.M.K 24,676,785.00
Qeverisja Vendore Tiranė Bleje material elektrike dhe mekanike 1,999,984 Lidhur Kontrata R&R KOMPANI 1,600,100.00
Qeverisja Vendore Tiranė Venie ne pune e rrjetit te ri te ujesjellesit ne zonen e vilave Selite dhe rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne rruget V.Hobdari, F. Bodinaku dhe ne zonen e kufizuar nga Rr.S.Delvina dhe J.Vrioni" 6,719,313 Lidhur Kontrata K.M.K 6,217,097.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim asfaltim rruga Qender Mes – Kullaj 8,685,571 Lidhur Kontrata Karl Gega SHPK 8,376,121.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė zonėn qė kufizohet nga rrugėt Vangjel Noti,Qemal Dracini, Bruzi dhe Shinat e trenit 12,886,343 Lidhur Kontrata L.T.E CONSTRUCTION 11,904,218.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi tė rrjetit tė vjetėr nė rrugėt qė lidhen me Rrugėn e Kavajės, Mihal Duri , Kont Urani 23,997,834 Lidhur Kontrata L.T.E CONSTRUCTION 22,277,966.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Parė:“Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Ndertim impiant klorinimi ne ujesjellsin rajonal dhe vendosje matesash ne depo”, 694,177 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING 586,313.00
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitimi KUZ, lagja Bektesh, Njesia Administrative Gjepalaj 3,232,404 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i kanalit ujites Galigat-Cingar Siper-Drize 28,043,538 Njoftuar Fituesi Al-Mexwood SHPK - Bajrami-N SHPK 27,202,221.00
Qeverisja Vendore Shijak Rifreskim i lyerjeve nė objeket arsimore tė bashkisė Shijak 3,328,222 Lidhur Kontrata DOKSANI G SHPK - CARA SHPK 1,686,720.00
Qeverisja Vendore Tiranė “Rikualifikim i ambienteve tė impiantit Bovillė”. 214,972,613 Lidhur Kontrata Ed Konstruksion SHPK 199921959.08
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje rruge e trotuare ne qytet(mirembajtje pedonale me pllaka guri) 1,324,916 Lidhur Kontrata K.M. KONSTRUKSION 1,254,795.00 
Qeverisja Vendore Vlorė KARBURANT GAZOIL 13,450,000 Lidhur Kontrata BOLENA. 9.9 % Marzh fitimi.
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet ujesjellesi ne rruget "Bilal Xhaferri, Pjeter Budi, Sef Kosharja, Xhemal Kada, Xheladin Beqiri, Prengaje, Vojo Kushi, Vincens Prenushi, Sado Kosheno, Xhemal Dervishi, Mitat Frashri, Naim Frashri, Themistokli Germenji, Babrru Tirane 43,999,400 Lidhur Kontrata ARB & TRANS-2010 39591618.15
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujesjellesi Dn-426 mm, Dn-200mm ne rrugen "Xhanfize Keko 54,380,004 Lidhur Kontrata Bami SHPK 50,406,959.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tretė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi tė rrjetit tė vjetėr nė rrugėt qė lidhen me Rrugėn e Kavajės, Mihal Duri , Kont Urani.” 623,943 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 527,952.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dhjetė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikualifikim i ambienteve tė impiantit Bovillė” 3,994,411 Lidhur Kontrata CIVIL CONS & ILLYRIAN CONSULTING ENGINEERS 3,607,525.48 
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne rrugen "Bedri Karapici" "Hamdi Pepa" 549,371 Lidhur Kontrata NORD - COMAT SHPK 494,434.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim - Asfaltim i rruges Oblike Qender – Lagjja e Re Loti 2 4,435,879 Lidhur Kontrata K.M. KONSTRUKSION 3,745,642.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Nentembedhjete “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim - Asfaltim i rrugės Oblike Qender – Lagjja e Re Loti 2” 97,458 Lidhur Kontrata REAN 95 88,116.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Njezet “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim rruga Qender Mes – Kullaj” 176,863 Lidhur Kontrata Tower SHPK 223,645.00
Qeverisja Vendore Mat Sherbime pjese kembimi dhe riparime 2,698,170 Lidhur Kontrata SERVIS - AUTO 2000 2,497,900.00 
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje kondicionere 2,500,000 Njoftuar Fituesi ALTEC SHPK 2,267,700.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje materiale hidraulike viti 2019 4,999,491 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim Interneti per UKT sh.a 3,919,978 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Nafte 5,000,000 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga Mukej. 1,917,123 Lidhur Kontrata PE-VLA-KU SHPK 1,625,283.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 1,195,333 Lidhur Kontrata IT Gjergji Kompjuter 997,100.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion rruge Bahcallek 4,731,444 Lidhur Kontrata PE-VLA-KU SHPK 4,397,220.00 

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data