Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2799 21,442 111,858,867,480 16,082 96,562,124,796 85,657,910,714

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Pestė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemimi dhe Rehabilitimi i Qendrės sė Njėsisė Administrative Zall Bastar 758,311 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Katėrt Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Shtim i sipėrfaqeve tė varrezave publike Sharrė 1,106,486 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Tretė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim i mikrohapėsirave publike nė Tiranė 941,765 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Dytė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rehabilitim i rrugės dhe qendrės sė lagjes Sheheler 361,860 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtimi i trotuarėve nė rrugėt Kasėm Shima dhe Skėnderbe, Mėzes, Kodėr 154,444 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Rikonceptim dhe rikonstruksion i shkollės sė muzikės Jani Kukuzeli, Durrės 219,673,500 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK & 2 T SHPK 156,713,814.00
Qeverisja Vendore Elbasan Ndėrtim KUZ nė rrugėn Qamil Lopari Lagja Skėnderbej 22,561,690 Njoftuar Fituesi BLERIMI SHPK 14,400,000.00
Qeverisja Vendore Maliq Ndėrtim K.U.Z nė Njėsitė Administrative viti 2018 16,666,495 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Korēė Makineri vijezimi 1,308,333 Lidhur Kontrata R. S. & M 1,250,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Qendėr kontrolli 2,569,910 Lidhur Kontrata BNT ELECTRONIC'S 2,527,200.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje telefona/Tablete Smart per SMS Payment 1,646,667 Lidhur Kontrata PC STORE SHPK 1,624,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Kompjutera per Administraten 1,646,667 Lidhur Kontrata PC STORE SHPK 1,620,000.00
Qeverisja Vendore Krujė Sistemim -Asfaltim i rruges se "Rrahit", prane objektit te kultit Arrameras Fushė Krujė ". 1,724,263 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 1,535,562.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtim i sipėrfaqeve tė varrezave publike Sharrė 128,698,567 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Nafte per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike 10,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Klos Blerje varinsku i vogel 1,416,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje lubrifikantesh ( vajra,filtra, graso) per nevojat e Bashkise Divjake 2,624,994 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i pestė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rikonstruksion dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė Rr."Migjeni", 339,700 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i katėrt: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Pėrmirėsim furnizimi me uje blloku Nr.61 588,807 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė bllokun e Vilave Selitė dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė bllokun Vasil Shanto, 350,537 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tetė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim stacione monitorimi uji nė 61 pikat nė qytetin e Tiranės 132,403 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dytė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim Rrjet Ujėsjellėsi nė Zonėn Kodėr Babrru, nė Rrugėt: "Sali Vranishti, Prengaj, Xhorxhi Martini, 1 Maj, 28 Nentori", 451,078 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Instalimi i sistemit ujėmatės nė burimet e ujėsjellėsit tė Tiranės, 746,530 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i shtatė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rikonstruksion rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė zonėn e Kodėr Sharrė, 105,201 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i gjashtė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim rrjet kanalizimi ne zonėn qė kufizohet nga rrugėt Besnik Hidri, 1,554,420 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim Printim fatura Uji. Lidhur Kontrata ALBANIAN DIGITAL PRINTING SOLUTIONS & SERVICES SHPK 4,337,693.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti i II: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemim-asfaltim i rrugės sė "Kurtėve", Fshat Fushė Krujė' 88,728 Lidhur Kontrata G & L SHPK - HE & SK 11 SHPK 75,775.00
Qeverisja Vendore Patos Blerje bazė materiale (asfalt) pėr shtrimin e shesheve dhe riparimin e rrugėve nė Bashkinė Patos 8,295,081 Njoftuar Fituesi A R B E R I A SH.A. 8,128,936.00
Qeverisja Vendore Krujė Sistemim - Asfaltim I rruges se " Kurteve", Fshat Fushe Kruje 3,386,581 Lidhur Kontrata Spektri SHPK 2,442,459.00
Qeverisja Vendore Finiq Rikonstruksion i Rruges Karoq 12,469,313 Njoftuar Fituesi JODY COMPANY SHPK 12,193,657.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data