Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2799 21,442 111,858,867,480 16,082 96,562,124,796 85,657,910,714

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Mallakastėr Rikualifikim i bllokut tė pallateve tė Tecit, lagjia 5 Shkurti 27,083,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Furnzim me karburant, per vitin 2019 12,499,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Hapsirė rekreative, park i qytetit Shijak 45,387,152 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Selenicė rehabilitim , sistemim asfaltim i rrugers Shkolla emesme Qender 32,556,450 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Riparim i palestres sociale tek pallati i kultures kavaljon 1,453,921 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim verifikim dhe vulosja e matėsave 15,668,947 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Prrenjas BLERJE USHQIMESH PĖR KOPSHTIN DHE ĒERDHEN 3,274,315 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Mbikqyrje punimesh ne objektin: Rikonstruksion dhe shtese anesore e shkolles Haxhi QEHAJ, Bashkia Rrogozhine 1,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me Ushqim (Katering) pėr mensėn Sociale 3,400,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Selenicė Studim projektim i perroit otim per mbrojtjen e qytetit nga permbytjet 5,608,344 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Ndėrtim i puseve dublikantė 14,165,000 Njoftuar Fituesi A.K.M 13,994,000.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstrusksion rruge ne qytet 54,680,000 Njoftuar Fituesi LIQENI VII SHA & EGLAND SHPK 43,660,684.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksioni i shkollės 9-vjecare Konferenca e Pezės 57,451,227 Njoftuar Fituesi Ed Konstruksion SHPK 54,202,160.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Organizimi i aktiviteteve dhe dekorimi i qytetit pėr Vitin e Ri 1,291,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Denisa Beshaj 1,320,672.00
Qeverisja Vendore Tiranė Fishekzjarre pėr festat e fundvitit 2,082,500 Lidhur Kontrata ALBA FIRE SHPK 2,081,900.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i fasades se pallatit te kryqezimi i rruges se Dibres me Unazen e Vogel 26,265,709 Njoftuar Fituesi EVEREST SHPK 25,472,674.00
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksion i shkolles 9 vjecare Karbunare e Vogel 50,825,184 Lidhur Kontrata SENKA SHPK 50,362,064.00
Qeverisja Vendore Devoll Rikonstruksion i Shkolles 9-vjecare "Dritero Agolli", Bilisht 70,584,483 Lidhur Kontrata 4 A -M SHPK 70483875.8
Qeverisja Vendore Mallakastėr 'Zevendesim linje ne Lagjen 'Bylis' dhe Lagjen '28 Nentori' Ballsh 12,962,297 Njoftuar Fituesi GRAND KONSTRUKSION M SHPK 12,211,700.00
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje karburanti per nevojat e Bashkise Divjake 51,953,329 Njoftuar Fituesi PETROL 06 SHPK Marzh fitimi 13 %
Qeverisja Vendore Patos Blerje bazė materiale pėr linjėn e ujit te pijshem rruga Unaza,Reh,Qendres,rruga Kinemase ish NFP etj. 2,360,387 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė 'Dhoma e Perrallave' 2,703,177 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 2,108,700.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Pajisje dhe Orendi per Arredimin e 5 pikave te Reja te UKT sh.a" 8,216,667 Njoftuar Fituesi RO-AL SHPK 7,490,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim vjetor i konsulences administrative dhe fiskale 2,571,075 Njoftuar Fituesi Albanian Audit Partners 2,352,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje solari 20,631,188 Lidhur Kontrata TRIOS SHA Marzh fitimi 10 %
Qeverisja Vendore Tiranė Transporti i nxėnėsve tė shkollės Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 1,833,333 Njoftuar Fituesi Shpresa-Al SHPK 1,806,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim pėr riparimin dhe mirėmbajtjen e sobave profesionale me gaz nė objektet parashkollore tė Bashkisė sė Tiranės 2,249,986 Njoftuar Fituesi Arredo Italia Group 2,240,000.00
Qeverisja Vendore Korēė Punime rrethimi tek Kompleksi Multifunksional Sportivo-Kulturor Korēė 1,745,191 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 1,307,688.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr 'Blerje Hipoklorit Kalciumi' per vitin 2019 2,083,200 Lidhur Kontrata ATLANTIK 3 2,050,650.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale pėr ndriēim rrugor pėr akset Mbikalim-Kombinat 5,692,500 Lidhur Kontrata ELECTRICAL POWER ENGINEERING 3,976,460.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data