Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 1888 11,504 138,151,544,179 21,032 121,490,463,457 107,188,987,179

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Bileta Elektronike per Parkim 6,057,333 Lidhur Kontrata Albdesign PSP 5,810,000.00
Qeverisja Vendore Pėrmet Kanali Strembec 18,915,724 Lidhur Kontrata Ndregjoni SHPK 16,453,290.00
Qeverisja Vendore Libohovė Rehabilitim i skemes ujitese te Bulos si dhe kanalit kullues K-1-76 Fushe Nepravishte 30,916,667 Lidhur Kontrata 2 T SHPK 30260737.5
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim i murit mbajtes ne fshatin Yrshek, Tirane. 3,245,942 Lidhur Kontrata Korab 2007” shpk & “Neal-86” shpk 2,887,751.00
Qeverisja Vendore Sarandė „Blerje materiale hidraulike Mirembajtje e rrjetit te ujit te pijshem dhe te ujrave te zeza me materiale hidraulike 6,000,000 Lidhur Kontrata LLAMBI NIKA 2,470,184.00
Qeverisja Vendore Sarandė Hidroizolim pjesor godina e Bashkise, institucioneve arsimore, shkolla Metoq dhe shkalle emergjence ne ēerdhe 2,083,333 Njoftuar Fituesi ILIRIA/D 1,807,360.00
Qeverisja Vendore Kamėz Blerje tavolina dhe karrike per shkollat 1,530,000 Lidhur Kontrata ERALD 1,512,000.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje materiale te inventarit imet per nevojat e ēerdheve, kopshteve e konvikteve 2,087,660 Njoftuar Fituesi ZEQIRI SHPK 1,575,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Hartimi i planeve te mbareshtimit te fondit pyjor dhe kullosor per ekonomine pyjore Peze, Shesh, Krrabe-Gurre te Bashkise Tirane 30,399,170 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 1 :Sherbim Mbikqyrje Punimesh per objektin Rikonstruksion i shkolles se mesme Petro Nini Luarasi, Erseke 789,110 Njoftuar Fituesi LEAD CONSULTING SHPK & " HE & SK 11" SHPK 656,182.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Zgjatim i rrjeteve K.U.Z, K.U.B dhe Ujesjellesi i rruges "Zef Kakarriqi pergjate rruges "Mirash Ivanaj 3,257,482 Lidhur Kontrata PE-VLA-KU SHPK 3,170,741.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje artikuj te ndryshem ushqimor, Konviktet 4,148,512 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 4113712.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje artikuj te ndryshem ushqimor, Shkolla Speciale 3 Dhjetori 2,220,621 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 2,193,189.00
Qeverisja Vendore Devoll Permiresimi i kushteve te banimit per Komunitete te pafavorizuara 16,773,145 Lidhur Kontrata Artyka II SHPK 11911350.5
Qeverisja Vendore Mirditė Blerje buke per institucionet shkollore dhe parashkollore te bashkise Mirdite 825,840 Njoftuar Fituesi VALJETA NDOJ 808,080.00
Qeverisja Vendore Vlorė Ruajtja e objekteve dhe e ambienteve rrethuese te Sh.A UK Vlore me roje private te sigurise fizike – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. 37,536,450 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje rroba per Policine Bashkiake 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Konispol NDERTIMI I LINJES DHE PUSETAVE KOLEKTIVE NE UJESJELLESIN E FSHATIT XARRE DHE MURSI 1,107,172 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale hidraulike 4,521,919 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje vaj dhe pjese kembimi per automjete 2,138,432 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti 1 : Supervizim i Rikonstruksion I rrjetit te brendshem ekzistues te linjave ne rruget 11 Nentori, rruga Ali Caushi, rruga Faik Neziri, rruga Veli Stafa, nje pjese te lagjes Clirimi dhe 11 Nentori te Bashkise Elbasan. 552,014 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrje e Punimeve per Rikonstruksion e Sheshit te parkimit te Selman Stermasi 231,375 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrje e Punimeve per Vendosjen e Sinjalistikes per Projektin e Rezidentit 201,349 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrje e Punimeve per Plotesim me Sinjalistike te Rrugeve per Tarifim 111,168 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti 2 : Supervizim i Instalimi i teknologjive te reja ne stacionet e pompimit ne sistemin Mengel-Samurr-Godolesh,(per zevendesimin e pompave dhe pajisjeve. 1,146,408 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion i shesheve te pallateve ne rrugen "Mustafa Demiri" si dhe i sheshit te pallateve te bashkise ne rrugen "Muharrem Tabaku" ne lagjen "5 Maji 8,317,917 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim dhe kthimi ne gjendjen fillestare te segmenteve rrugore pas nderhyrjes ne rrjetin e Ujesjellesit dhe Kanalizimeve (Faza I) 369,473 Lidhur Kontrata NOVATECH STUDIO 326476.71
Qeverisja Vendore Mirditė Blerje mish per institucionet shkollore dhe parashkollore,ne bashkine Mirdite. 1,460,000 Njoftuar Fituesi FRAN DODAJ 1,452,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Vendosje e Sinjalistikes per Projektin e Rezidentit 14,878,279 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Instalim i sistemit te alarmit per linjen e furnizimit me gaz ne objektet parashkollore te Bashkise se Tiranes 1,365,900 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data