Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2723 20,391 107,648,750,472 15,218 92,190,409,015 81,604,886,195

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Berat Bileta udhetimi avioni me itenerar Tirane- Frankfurt dhe kthimi Frankfurt Tirane Njoftuar Fituesi ALBTOURS D-VAS tour 49,900
Qeverisja Vendore Lushnje Loti I. Blerje Buke per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. 693,548 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lushnje Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. 1,775,248 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lushnje Loti III. Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. 4,643,800 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lushnje Loti II. Blerje artikuj bulmetore per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit . 2,958,276 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstrusksion rruge Nj A Sukth 33,211,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Peqin Blerje dhe furnzim drru zjarri per objektet arsimore te Bashkise Peqin 3,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Makineri vijezimi 1,308,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Rikonstruksion rruga "Shqipja Arbnore" 219,665 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje privat tė Bashkise Sarande dhe Stadiumit Butrinti 4,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Katėrt Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rikonstruksioni i rrugėve Kel Kodheli dhe Skėnder Shtylla 507,990 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Tretė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rindėrtimi pjesor i murit mbajtės (pas shkarjes) Varrezat e Dėshmorėve 80,809 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Dytė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rruga pėr nė fshatin Kasallė (degėzim nga Cerkezi nė Cinam) Loti II 469,537 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtimi i rrugėve tė bllokut pranė ish Astirit 749,192 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje biletė udhėtimi vajtje ardhje me avion Tirane- Barcelone - Tirane 3 (tre) cope Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 330,120
Qeverisja Vendore Shkodėr Vendosja e radiatoreve dhe montimi/instalimi i kaldajės sė shkollės Shejnaze Juka 4,950,058 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Maliq Sistemim-asfaltim Maliqėsitė administrative faza II 19,980,078 Njoftuar Fituesi Vashtemia SHPK 10,884,200
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Mirembajtje, riparim automjetesh 2,529,792 Rishpallje me Njoftim Fituesi LUIGJ NARKAJ 2,488,553
Qeverisja Vendore Korēė Blerje veshmbathje per nxenesit rome dhe egjiptiane 924,666 Njoftuar Fituesi BLERINA KAPEDANI   843,600
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare ne fshatin Godvi Njesia Administrative Zerqan 28,130,126 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kuēovė Rikualifikim urban i lagjes 1 Maj 90,747,672 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i fasades se pallatit te kryqezimi i rruges se Dibres me Unazen e Vogel 26,265,709 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstrusksion rruge Nj A Rashbull 33,332,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Sistemimi i shesheve tė pallateve pėrgjatė rrugės "Enriko Veizi. 7,503,244 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shijak Punime rrugore nė fshatin Kėnetė tė NjA Gjepalaj dhe fshatrat Karreē dhe Bilalas tė NjA Maminas 1,056,278 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mirditė RIKONSTRUKSION I RRUGES UNAZA E VOGEL-KOLSH, QYTETI RRESHEN 2,494,767 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Blerje pompe. 1,650,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori ne bashkine Vore per festen e vitit te Ri dhe Design dhe Printim Kalendare dhe kartolina 2,496,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten 1,666,450 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje aksesore dekori per festa 1,287,000 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data