Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2799 21,442 111,858,867,480 16,082 96,562,124,796 85,657,910,714

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rikonstruksion dhe shtese anesore e shkolles, Haxhi QEHAJ, Bashkia Rrogozhine 78,955,194 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 78,470,502
Qeverisja Vendore Shkodėr Realizim i memorialit per te persekutuarit politik. 2,250,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Dylber Neziri 2,240,000
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Sherbime Projektime te Objekteve Publike Bashkia Fushe Arrez. 1,000,787 Rishpallje me Njoftim Fituesi ARABEL STUDIO & HMK - Consulting 919,600
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim asfaltim i rruges Oblike-Lagjje e re 5,333,099 Njoftuar Fituesi SMO VATAKSI SHPK&SMO UNION SHPK 4,467,001
Qeverisja Vendore Tiranė LOTI 1 BLERJE AUTOMJET KAMIONCINE VETESHKARKUESE 6,991,626 Njoftuar Fituesi ALBANIA MOTOR COMPANY 6,497,500
Qeverisja Vendore Patos Blerje karburanti pėr Bashkinė Patos,Ndėrmarrjet vartėse,MNZ,Ujitje Kullim dhe ngrohje shkolla Zhani Ciko 18,373,529 Njoftuar Fituesi O L S I SHPK Marzh fitimi 18.20 %
Qeverisja Vendore Kėlcyrė Rritja e Kohezionit dhe perfshirjes sociale ne Bashkine Kelcyre" 2,971,946 Njoftuar Fituesi EUROSTIL 2,879,480
Qeverisja Vendore Patos Blerje materiale te ndryshme hidraulike(tubo Rakorderi etj). 6,527,362 Njoftuar Fituesi FAT GROUP 6,471,680
Qeverisja Vendore Gramsh Blerje karburanti pėr sektorėt vartės 10,378,500 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Gramsh "Blerje karburanti pėr administratėn e bashkisė 7,713,750 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Gramsh Blerje mallra ushqimore pėr plotėsimin e nevojave tė cerdheve,kopshteve dhe konviktit tė shkollės sė mesme 8,333,334 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje karburanti (Gazoil, Benzine) pėr mjetet e Bashkisė, pėr Shume Sportet, pėr mjetet e Agjencisė sė Mirėmbajtjes sė Rrugėve Rurale, pėr mjetet e Stacionit tė Zjarrėfiksave dhe pėr mjetet e Agjencisė sė Kullimit dhe Vaditjes. 12,566,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti V: Mbikqyrja e punimeve pėr: Mbrojtje nga "Pėrroi i Muēanit" tė tokės bujqėsore Fshati Muēan dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore, Njėsia Administrative Tregan 22,500 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti IV: Mbikqyrja e punimeve pėr: Mbrojtje nga "Pėrroi Papėr" tė tokės bujqėsore Fshati Pajun (faza II-tė) dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Vidhas, Njėsia Administrative Papėr 113,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti III: Mbikqyrja e punimeve pėr: Mbrojtje nga "Pėrroi i Vrrushės", tė tokės bujqėsore fshati Kryezjarr (faza e II-tė), dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Gjergjan, Njėsia Administrative Gjergjan 26,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti II: Mbikqyrja e punimeve pėr: Mbrojtje nga Pėrroi "Gurra Shushicė" dhe Pėrroi" Shalthatė" tė tokės bujqėsore fshati Shushicė dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Shushicė dhe mbrojtje tokės bujqėsore fshati Shelcan, Fushė-Buall dhe Po 68,750 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti I:Mbikqyrja e punimeve pėr: Mbrojtje nga "Pėrroi i Postakavės" dhe "Pėrroi i Kushės" tė tokės bujqėsore fshati Kusarth dhe Balėz, Njėsia Administrative Bradashesh 26,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Ndertimi i monumenteve ne pedonale ( Sami Frasheri, Vajzave e Liqeneve ) 2,080,907 Rishpallje me Njoftim Fituesi SINDER AB SHPK 2,060,540.80
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, 3,485,708 Njoftuar Fituesi KADRA SHPK 2,419,830
Qeverisja Vendore Lezhė BLERJE TE 3 AUTOVETURAVE 6+1 PER POLICINE BASHKIAKE, DREJTORINE E TE ARDHURAVE , IVMT E BASHKISE LEZHE DHE BLERJEN E NJE FUORISTRADE PER NEVOJA TE ADMINISTRATES SE BASHKISE LEZHE 6,250,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Ali Halili 6,180,000
Qeverisja Vendore Librazhd Materiale te ndryshme hidraulike 2,200,000 Njoftuar Fituesi ALPHA SOLUTIONS GROUP 2,180,020
Qeverisja Vendore Lushnje Loti I. Blerje Buke per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. 693,548 Njoftuar Fituesi 4 S 681,760
Qeverisja Vendore Lushnje Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. 1,775,248 Njoftuar Fituesi 4 S 1,774,850
Qeverisja Vendore Lushnje Loti III. Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. 4,643,800 Njoftuar Fituesi 4 S 4,639,630
Qeverisja Vendore Lushnje Loti II. Blerje artikuj bulmetore per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit . 2,958,276 Njoftuar Fituesi 4 S 2,957,275
Qeverisja Vendore Prrenjas Rikonstruksion i rruges lagje “Beqollari” fshati Skenderbej, Njesia Administrative Rrajce, Bashkia Prrenjas”. 832,557 Rishpallje me Njoftim Fituesi 2 N 783,000
Qeverisja Vendore Tiranė 'Rikonstruksion i shkolles Sabaudin Gabrani 1' 50,619,360 Njoftuar Fituesi KLAJGER KONSTRUKSION SHPK &Ed Konstruksion SHPK 45,453,275
Qeverisja Vendore Konispol Blerje makine zjarrfikėse 3,200,000 Njoftuar Fituesi ZENEL LASKU 3,100,000
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion i Shkolles Cacabeze 2,370,441 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU.B 2,074,110
Qeverisja Vendore Kurbin Punime Riparimi pėr zyrat e PMNZ dhe kapanon Bashkia Kurbin 4,542,381 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 3,652,510

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data