Open Procurement Albania

Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin dhe menaxhimin e ujit tė pijshėm nė shėtitoren e qytetit Koplik

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujėsjellės Kanalizime Malesi e Madhe
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe
Objekti i Tenderit Ndėrhyrje emergjente pėr furnizimin dhe menaxhimin e ujit tė pijshėm nė shėtitoren e qytetit Koplik
Nr. Reference REF-11001-05-04-2017
Vlera / Fondi Limit 11 912 155,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALB KONSTRUKSION SHPK
GJEOVRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB - KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 622 756,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 13684307
  Data e lidhjes sė kontratės 26-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem: 1. Gjeovri shpk. Perkatesisht per arsyet e meposhtme: Mungon formulari i ofertes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.21 - DT.29-05-2017
  Lidhja e Kontratės NR.22 - DT.05-06-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data