Open Procurement Albania

Blerje materiale Elektrike Hidraulike

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje materiale Elektrike Hidraulike
Nr. Reference REF-16137-06-02-2017
Vlera / Fondi Limit 2 622 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues MURATI D SHPK - EURO ALB SHPK - MENI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 482 010,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 180 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: Shoqeria “Euro Alb” shpk, pėr arsyet e mėposhtme: Nuk u paraqit per dorėzimin e mostrave sipas Pikes 4 tė Kritereve tė vecanta ku thuhet se: Dy dite pas hapjes se ofertave ofertuesit do te sjellin mostrat e meposhtme te mallit. Shoqeria “MENI” shpk, pėr arsyet e mėposhtme: Nuk u paraqit per dorėzimin e mostrave sipas Pikes 4 tė Kritereve tė vecanta ku thuhet se: Dy dite pas hapjes se ofertave ofertuesit do te sjellin mostrat e meposhtme te mallit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.26 - DT.03-07-2017
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data