Open Procurement Albania

Blerje materiale hidrualike

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjelles Kanalizime Shkodėr
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidrualike
Nr. Reference REF-18350-06-22-2017
Vlera / Fondi Limit 9 945 352,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 17-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues ALEN CO SHPK
COMFORT SHPK
FAT GROUP SHPK
JORDIL SHPK
MEGA-PLAST-2L SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALEN - CO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 614 640,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 11537568
  Data e lidhjes sė kontratės 06-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Nuk jane kualifikuar operatoret ekonomik si me poshte:
  1. Shoqeria “COMFORT ”
  a. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur asnje Monster per artikujt e listes se kerkuar ne DST.
  2. Shoqeria “FAT GROUP ”
  a. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur Moster per shume nga artikuj e listes se kerkuar ne DST.
  3. Shoqeria “JORDIL ”
  a. Sipas DST-it ky operator nuk ploteson kriteret e ēertefikatave ISO.
  b. Operatori ekonomik ka paraqitur shume pak Mostra nga artikujt e listes se kerkuar ne DST.
  4.Shoqeria “MEGA- PLAST-2L ”
  a. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur Moster per shume nga artikujt e listes se kerkuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.44 - DT.06-11-2017
  Lidhja e Kontratės NR.45 - DT.13-11-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data