Open Procurement Albania

Rehabilitimi i fushės sportive pranė stadiumit " Selman Stermasi"

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Klubi Sportiv Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i fushės sportive pranė stadiumit " Selman Stermasi"
Nr. Reference REF-24063-08-16-2017
Vlera / Fondi Limit 1 250 600,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 28-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues AURORA KONSTRUKSION SHPK
MENI SHPK
K-AAV SHPK
FYBEK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FYBEK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 240 825,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1488990
  Data e lidhjes sė kontratės 15-09-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. K-AAV shpk numri I NIPTIT-it L51506225C
  Nuk ploteson dst, Kapaciteti ekonomik dhe financiar.
  2. AURORA KONSTRUKSION shpk
  Nuk ploteson kriteret e vecantat te kualifikimit.
  3. MENI shpk numri I NIPTIT-it J61909018W
  Nuk ploteson kriteret e vecantat te kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.37 - DT.18-09-2017
  Lidhja e Kontratės NR.38 - DT.25-09-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data