Open Procurement Albania

Riparim Elektromotorėsh TU, TM dhe Transformatorėsh

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Riparim Elektromotorėsh TU, TM dhe Transformatorėsh
Nr. Reference REF-25527-09-05-2017
Vlera / Fondi Limit 4 400 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Remonti Elektrik Sha
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Remonti Elektrik
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 180 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5016000
  Data e lidhjes sė kontratės 26-09-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.39 - DT.02-10-2017
  Lidhja e Kontratės NR.40 - DT.09-10-2017

  Riparim Elektromotorėsh TU, TM dhe Transformatorėsh

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Fier
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
  Objekti i Tenderit Riparim Elektromotorėsh TU, TM dhe Transformatorėsh
  Nr. Reference REF-24633-08-24-2017
  Vlera / Fondi Limit 4 400 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 25-08-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-09-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-09-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data