Open Procurement Albania

Shėrbim GPS pėr automjetet pėr UKT sha

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Shėrbim GPS pėr automjetet pėr UKT sha
Nr. Reference REF-26372-09-13-2017
Vlera / Fondi Limit 3 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 25-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues TELEKOM ALBANIA
ELEKTROSEK Shpk
FASTECH SHPK & ATD SHPK
Soft & Solution SHPK
IT-PARTNERS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FASTECH SHPK - ATD SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 975 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3570000
  Data e lidhjes sė kontratės 20-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar pėr arsyet si mė poshtė:
  1. Operatori ekonomik “TELEKOM ALBANIA” shpk
  Mungese dokumentacioni.
  2. Operatori ekonomik “ELEKTROSEK shpk
  Mungese dokumentacioni.
  3. “Soft & Solution” shpk
  Ka mangėsi nė dokumentacionin e kėrkuar nė Dokumentat e Tenderit nė pėrputhje me Kriteret e Pėrgjithshme dhe tė Veēanta tė Pranimit/Kualifikimit.
  4. IT-PARTNERS shpk
  Mungese dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.41 - DT.16-10-2017
  Lidhja e Kontratės NR.43 - DT.30-10-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data