Open Procurement Albania

Vendosje ujėmatėsash nė kolektorėt Dn-1200 mm, Dn-1000 mm dhe Dn-700 mm

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Vendosje ujėmatėsash nė kolektorėt Dn-1200 mm, Dn-1000 mm dhe Dn-700 mm
Nr. Reference REF-30950-10-24-2017
Vlera / Fondi Limit 7 545 254,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 03-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues 4AM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 A -M SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 495 718,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-11-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8994861
  Data e lidhjes sė kontratės 21-12-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.47 - DT.30-11-2017
  Lidhja e Kontratės NR.52 - DT.29-12-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data