Open Procurement Albania

Matesa uji dhe xhama matesi

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i Tenderit Matesa uji dhe xhama matesi
Nr. Reference REF-38577-12-18-2017
Vlera / Fondi Limit 1 950 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-12-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-12-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 29-12-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues A.M.U SHPK
ALPHA SOLUTIONS GROUP
Mega-Plast-2L SHPK
FAT-GROUP SHPK
POWER INDUSTRIES SHPK
ALEN - CO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALEN - CO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1,893,000
  Data e shpalljes sė fituesit 19-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 7 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. A.M.U Shpk
  Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte sipas shtojces 2.4 te DST.
  2. ALPHA SOLUTIONS GROUP shpk
  Nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote per te deshmuar plotesimin e pikes 2.4 konkretisht te Kapacitetit teknik.
  3. FAT-GROUP Shpk
  Nuk ka arritur te deshmoje se ploteson kushtet sipas shtojces 2.4 te DST.
  4. MEGA- PLAST - 2L Shpk
  Nuk ka arritur te deshmoje se ploteson kushtet sipas shtojces 2.4 te DST.
  5. POWER INDUSTRIES SHPK Shpk
  Nuk ka arritur te deshmoje se ploteson kushtet sipas shtojces 2.4 te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Matesa uji dhe xhama matesi

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
  Objekti i Tenderit Matesa uji dhe xhama matesi
  Nr. Reference REF-38255-12-15-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 950 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 18-12-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-12-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 29-12-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 7 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per shkak te hedhjes gabim te te dhenave te DST.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.51 - DT.26-12-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data