Open Procurement Albania

Blerje matėsa uji

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Patos
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Objekti i Tenderit Blerje matėsa uji
Nr. Reference REF-54490-03-07-2018
Vlera / Fondi Limit 4 729 400,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Murati Shpk
A.91 Shpk
Ervin Luzi
Jordil Sha
Paera Shpk
Victis Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERVIN LUZI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 710 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 30-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4452000
  Data e lidhjes sė kontratės 20-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar ofertuesit si me poshte :
  1. Subjekti “Paera ” Shpk
  Mangesi te dokumentave ligjore.
  a. Nuk ka paraqitur mostrat e cila ka qene kriter.
  b. Nuk ka paraqitur dokumenta dhe certifikata te prodhuesit.
  2. Subjekti“ Jordil” Sha
  Mangesi te dokumentave ligjore.
  3. Subjekti“VIBTIS
  Mangesi te dokumentave ligjore.
  4. Subjekti“Murati Shpk
  Mangesi te dokumentave ligjore.
  a. Nuk ka paraqitur mostrat e cila ka qene kriter.
  b. Nuk keni parqitur deklaratat sipas shtojcave 5,6,7 .Nuk keni paraqitur dokumenta dhe certifikata te prodhuesit .
  5. Subjekti“ A.91” Shpk
  Nuk ka paraqitur mostrat e cila ka qene kriter.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.17 - DT.30-04-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data