Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė pronės me subjekte private tė objekteve tė Sh.a Ujėsjellės-Kanalizime Fier, qendrave nė varėsi tė tij dhe shoqėrim vlerash monetare

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė Gare, Negocim i Drejtpėrdrejtė (mbi 5 milion lekė)
 • Janė kontrata pa garė qė lidhen si pasojė e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Kėto do duhej tė lejohen vetėm nė raste tė caktuara, ku njė situatė emergjente shoqėrohet me nevojėn pėr ndėrhyrje tė shpejtė pėrmes njė kontrate.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė pronės me subjekte private tė objekteve tė Sh.a Ujėsjellės-Kanalizime Fier, qendrave nė varėsi tė tij dhe shoqėrim vlerash monetare
Nr. Reference REF-64918-04-24-2018
Vlera / Fondi Limit 5 169 936,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 27-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MYRTO Security SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO SECURITY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5169935.65
  Data e shpalljes sė fituesit 30-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6203922.78
  Data e lidhjes sė kontratės 02-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.18 - DT.07-05-2018
  Lidhja e Kontratės NR.18 - DT.07-05-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data