Open Procurement Albania

Blerje Tuba dhe Rakorderi

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Tuba dhe Rakorderi
Nr. Reference REF-68516-05-11-2018
Vlera / Fondi Limit 67 323 117,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 06-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues A.M.U SHPK & NDREGJONI SHPK
MUHOPLUS LTD SHPK
ALBPLAST SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBPLAST
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 62 336 661,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-07-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 74803993.2
  Data e lidhjes sė kontratės 12-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur Ankesa.
  Ka paraqitur ankese operatori ekonomik “MUHOPLUS LTD” Shpk datė 18.06.2018. Operatorit ekonomik i ėshtė kthyer pėrgjigje mė datė 19.06.2018.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. A.M.U Shpk & “NDREGJONI” Shpk; Vlera: 56.940.680 lekė pa tvsh.

  Vėrtetimi i Debisė i paraqitur nė sistemin elektronik nga Operatori ekonomik nuk vėrteton shlyerjen e tė gjitha detyrimeve tė maturuara tė energjisė elektrike pėr periudhėn mė tė fundit para hapjes sė ofertave qė tashmė ishte maturuar pėr proēedurėn e prokurimit konkretisht muajin Prill 2018.
  2.”MUHOPLUS LTD” SHPK; Vlera 61.929.117 lekė pa tvsh.
  Dokumentacioni i paraqitur nga “MUHOPLUS LTD” shpk, lidhur me pikėn 2.3.8 mbi disponimin e mjeteve tė transportit, ėshtė i paplotė, pėr rrjedhojė i pavlefshėm.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.27 - DT.09-07-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.16-07-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data