Open Procurement Albania

Sherbim projektim ujesjellesi

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i Tenderit Sherbim projektim ujesjellesi
Nr. Reference REF-89749-10-12-2018
Vlera / Fondi Limit 3 638 250,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 25-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues C.E.C GROUP SHPK
TAULANT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.E.C GROUP SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 500 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4200000
  Data e lidhjes sė kontratės 04-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.04 - Dt.28-01-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.06 - Dt.11-02-2019

  Sherbim studim projektim ujesjellesi

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i Tenderit Sherbim studim projektim ujesjellesi
  Nr. Reference REF-83967-08-28-2018
  Vlera / Fondi Limit 3 638 250,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 29-08-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-09-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 10-09-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nė fazėn e parė tė procedurės sė kufizuar dhe me negocim me shpallje paraprake tė njoftimit kualifikohen mė pak se 2 kandidatė.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.41 - Dt.15-10-2018

  Sherbim studim projektim ujesjellesi

  Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i Tenderit Sherbim studim projektim ujesjellesi
  Nr. Reference REF-82471-08-08-2018
  Vlera / Fondi Limit 3 638 250,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 09-08-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 20-08-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullimi i ketij tenderi behet , pasi ne kete procedure te zhvilluar me date 20.08.2018 eshte paraqitur vetem nje ofertues, minimum i ofertave per te vazhduar hapin tjeter te procedures duhet te jene 2 oferta sipas nenin 37 te VKM nr. 914, date 29.12.2014.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.34 - DT.27-08-2018

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data