Open Procurement Albania

Blerje pjese kembimi per automjete

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i Tenderit Blerje pjese kembimi per automjete
Nr. Reference REF-05907-01-31-2019
Vlera / Fondi Limit 19 813 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues LUAR BROS
KADIU
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LUAR Bros
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 950 100,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 22740120
  Data e lidhjes sė kontratės 15-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 60 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik si me poshte:

  1. Operatori ekonomik “KADIU” ėshtė skualifikuar pėr arsye se nuk permbush:
  Kriteret e vecanta te kualifikimit pika 2.2 Kapacitetin ekonomik dhe finanaciar pikat 1 .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.23-04-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data