Open Procurement Albania

Blerje karburant Nafte D1 per nevoja te Sh.A.Ujesjelles Kanalizime Lezhe

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lezhe
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhė
Objekti i Tenderit Blerje karburant Nafte D1 per nevoja te Sh.A.Ujesjelles Kanalizime Lezhe
Nr. Reference REF-20338-05-02-2019
Vlera / Fondi Limit 3 855 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues OLSI Shpk
GEGA CENTER GKG SHPK
DAS OIL
KASTRATI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • O L S I SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5.7 % marzh fitimi.
  Data e shpalljes sė fituesit 31-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4626720
  Data e lidhjes sė kontratės 07-06-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Nga lidhja e kontrates deri nė ezaurimin total tė fondit limit.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.17-06-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data