Open Procurement Albania

Loti i tretë: “Mbikqyrja e punimeve për objektin: “Venie ne pune e rrjetit te ri te ujesjellisit ne zonen e vilave selite dhe rikonstruksin rrjeti ne rruget V.Hobdari, F. Bodinaku, dhe zonen e kufizuar nga rruga S. Delvina, J.Vrioni”

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Loti i tretë: “Mbikqyrja e punimeve për objektin: “Venie ne pune e rrjetit te ri te ujesjellisit ne zonen e vilave selite dhe rikonstruksin rrjeti ne rruget V.Hobdari, F. Bodinaku, dhe zonen e kufizuar nga rruga S. Delvina, J.Vrioni”
Nr. Reference REF-24865-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 174 702,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-06-2019
Data e mbajtjes se tenderit 31-05-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues ZENIT &CO
A&E ENGINERING
NOVATECH STUDIO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Zenit 06 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 147 825,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-07-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 177390
  Data e lidhjes se kontrates 07-08-2019
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Zenit 06 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Zenit 06 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Zenit 06 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Zenit 06 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.33 - Dt.19-08-2019

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data