Open Procurement Albania

Blerje materiale hidraulike

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike
Nr. Reference REF-39995-10-17-2019
Vlera / Fondi Limit 4 521 919,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A.M.U SHPK
ALPHA SOLUTIONS GROUP SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.M.U SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 464 945,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4157934
  Data e lidhjes sė kontratės 05-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar:
  1. Shoqeria “ALPHA SOLUTIONS GROUP”
  Arsyeja e skualifikimit:
  Nuk u paraqit per dorezimin e mostrave te mallrave te kerkuara objekt tenderimi , ne kundershtim me kriterin e vecante kualifikues sipas Dokumentave Standrate te tenderit dhe njoftimit te dates 13.11.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.16-12-2019

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data