Open Procurement Albania

Ndėrtim linja e re KUN rruga Mati Lagjja Valias

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Ujesjelles Kanalizimeve Kamez
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamėz
Objekti i Tenderit Ndėrtim linja e re KUN rruga Mati Lagjja Valias
Nr. Reference REF-46339-12-17-2019
Vlera / Fondi Limit 2 487 835,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Liqeni VII Sha
Ndėrtimi Shpk
ALB-KON Shpk & 2AF ALBANIA GROUP Shpk
2N Shpk
SARK Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LIQENI VII SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 355 490,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06/03/2020 00:00:00
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre pergjigje :05.02.2020.
  Operatore te skualifikuar:
  1. “ 2N” shpk
  Shoqeria 2N shpk nuk ka paraqitur asnje Kontrate pune dhe asnje deshmi IQT per asnje nga personat qe do te angazhohen si punetore krahu pervecse nje deklarate nga Administratori I shoqerise me emrat perkates gje e cila as nuk eshte kerkuar ne DST.
  2. “ SARK ”Shpk
  Operatori ekonomik nuk ploteson kriterin 2.2.1.
  3. Ndėrtimi Shpk
  Operatori ekonomik nuk ploteson kriterin 2.2.1.
  4.“ALB-KON”shpk & “2AF ALBANIA GROUP”shpk
  Shoqeria ALB-KON shpk nuk ploteson kerkesen e DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data