Open Procurement Albania

Blerje karburant per shoqerine sha Ujesjelles- Kanalizime Patos

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Patos
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Objekti i Tenderit Blerje karburant per shoqerine sha Ujesjelles- Kanalizime Patos
Nr. Reference REF-50889-02-19-2020
Vlera / Fondi Limit 4 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 02-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues OLSI Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • O L S I SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzhi I fitimit 19.5 %
  Data e shpalljes sė fituesit 25-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5400000
  Data e lidhjes sė kontratės 31-03-2020
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.20 - Dt.21-04-2020

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data