Open Procurement Albania

Sherbim i ruajtjes se objekteve me rojeve private

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Objekti i Tenderit Sherbim i ruajtjes se objekteve me rojeve private
Nr. Reference REF-56365-04-17-2020
Vlera / Fondi Limit 17 084 400,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-04-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-05-2020
Data e mbajtjes se tenderit 15-05-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 'MIRI”, sh.p.k
“TREZHNJEVA” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MIRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 054 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-06-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “TREZHNJEVA”, sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MIRI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MIRI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MIRI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MIRI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  USAID

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data